Експертна Рада

Page1

Рада експертів Союзу професіоналів SPA, курортів і Wellness-об’єктів України створено з метою розвитку та систематизації SPA-галузі України, створення нормативної та освітньої бази, навчання та консультування керівників і фахівців, сприяння у професійному розвитку підприємств SPA в Україні.

1479_oooo.plus

Рзаєва Таміла Хафисівна – Голова Союзу професіоналів СПА, курортів та Wellness-об’єктів України.  Голова Оргкомітету Global Event SPA в Україні.

Директор Міжнародного Центру «ТОП», засновник та викладач Міжнародної SPA-Академії, автор проектів Event SPA в Україні з 2007р., співавтор та розробниік галузевих національних стандартів SPA & Wellness, автор концепту “СПА харчування” в Україні, неодноразовий доповідач і учасник Balkan SPA Summit, організатор International SPA Assembly, а також Ukrainian SPA & Wellness Professional Awards, Ukrainian SPA -Summit, організатор та член журі Національного конкурсу SPA & Wellness Адміністраторів, автор статей і матеріалів в таких виданнях як ProHotelia, Косметолог, SPA SPAce, Бізнес, Kosmetics International, Секрети молодості, Wellness, Кабаре -Шик та ін . СПА-експерт та консалтер із досвідом роботи з 2006р. у СПА бізнесі та з 1998р. у Beauty-бізнесі. Автор та викладач курсу «Конференц-сервіс: all tips & tricks» та курсу «Event Service для постачальників галузі SPA, Wellness, Beauty & Hotel». Автор та викладач курсу Executive SPA MBA для SPA-Менеджерів в Україні. 


ЯНА

Ковальчук Яна Миколаївна –   Голова ревізійної комісії Союзу професіоналів SPA, курортів і Велнес об’єктів України.  Офіційний представник Союзу у Західному Регіону України.

Викладач Міжнародної SPA -Академії, автор проекту «SPA-media» ™, головний редактор журналу SPAce, шеф-редактор журналу “РІА-Львів”, керівник Кулінарної SPA -Академії. Має багаторічний досвід в готельно-ресторанній справі, досвід просування та продажу послуг, володар Премії «Акула продаж». Співавтор та викладач курсу «Конференц-сервіс: all tips & tricks» та курсу «Event Service для постачальників галузі SPA, Wellness, Beauty & Hotel».

 


 

 

10413364_1648565538749014_1991023063113701847_nHikmet Guveli (Туреччина) – готел`єр і SPA-менеджер з більш ніж 20-річним досвідом роботи. SPA-Менеджер в Hyatt Regency Istanbul. Володар Міжнародної Премії «Золотий фонд спікерів», експерт старт-ап та управління проектом Hurrem Sultan Hammam AyaSofya (Стамбул), управління Village Park Resort & SPA. Член Експертної Ради Союзу Ради Союзу професіоналів SPA, курортів і Wellness-об’єктів України, неодноразовий доповідач Міжнародної SPA-Асамблеї і член суддівської колегії Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD.

 


 

 

Ткаченко Олена Володимирівна – масажист-естетист , SPA-технолог, конструктор навчальних програм, експерт підготовки фахівців у галузі масажних технік, косметології, SPA-програм, автор ексклюзивних масажних та реабілітаційних методик, викладач Міжнародної SPA-Академії, учасник і доповідач SPA- форуму в програмі Міжнародної SPA-Асамблеї.

 

 

 

 

 

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.