Експертна Рада

Page1

Рада експертів Союзу професіоналів SPA, курортів і Wellness-об’єктів України створено з метою розвитку та систематизації SPA-галузі України, створення нормативної та освітньої бази, навчання та консультування керівників і фахівців, сприяння у професійному розвитку підприємств SPA в Україні.

11896135_1648565565415678_9205448121094456174_nРзаєва Таміла Хафисівна – голова Союзу професіоналів SPA, курортів і Wellness-об’єктів України, директорка Міжнародного Центру «ТОП», засновник і викладач Міжнародної SPA-Академії, автор проектів Event SPA в Україні з 2007р., Співавтор та розробник галузевих національних стандартів SPA & Wellness, неодноразовий доповідач та учасник Balkan SPA Summit, організатор International SPA Assembly, а також Ukrainian SPA & Wellness Professional Awards, Ukrainian SPA -Summit, організатор і член журі Національного конкурсу SPA & Wellness Адміністраторів, автор статей і матеріалів в таких виданнях як: ProHotelia, Отельер і Ресторатор Косметолог, SPA SPAce, Бізнес, Kosmetics International, Секрети молодості, Wellness, Кабаре -Шік та ін.Автор та викладач курсу «Конференц-сервіс.Перезавантаження»


 

11954767_1648565558749012_1649584314234901645_nСмекаліна Ольга Володимирівна – психолог, бізнес-тренер. Автор тренінгів з адміністрування та технології продажу в SPA & Beauty-бізнесі. Національний експерт в галузі освіти персоналу Beauty і SPA, експерт та викладач Міжнародної SPA-Академії, голова ревізійної комісії Союзу професіоналів SPA, курортів і Wellness-об’єктів України, володар премії «Золотий фонд спікерів». Автор всеукраїнського конкурсу «Золотий адміністратор салону краси», автор статей в спеціалізованих виданнях для ПІК.

 

 

 


 

10413364_1648565538749014_1991023063113701847_nHikmet Guveli (Туреччина) – готел`єр і SPA-менеджер з більш ніж 20-річним досвідом роботи. SPA-Менеджер в Hyatt Regency Istanbul. Володар Міжнародної Премії «Золотий фонд спікерів», експерт старт-ап та управління проектом Hurrem Sultan Hammam AyaSofya (Стамбул), управління Village Park Resort & SPA. Член Експертної Ради Союзу Ради Союзу професіоналів SPA, курортів і Wellness-об’єктів України, неодноразовий доповідач Міжнародної SPA-Асамблеї і член суддівської колегії Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD.

 


 

_ekspertnij_sovet_03Müfit Zeki Karagülle (Туреччина) – д.м.н., професор Стамбульського медичного універсітету, міжнародний експерт бальнеології і таласотерапії, президент Турецької SPA-Асоціації TURKSPA.

 

 

 


 

Ткаченко Олена Володимирівна – масажист-естетист , SPA-технолог, конструктор навчальних програм, експерт підготовки фахівців у галузі масажних технік, косметології, SPA-програм, автор ексклюзивних масажних та реабілітаційних методик, викладач Міжнародної SPA-Академії, учасник і доповідач SPA- форуму в програмі Міжнародної SPA-Асамблеї.

 

 

 

 


 

МоисеенкоОлександр Іванович Моісеєнко SPA-майстер вищої категорії. Координатор технологічного процесу салону “Крістал SPA” м Київ. Переможець Першого відкритого Чемпіонату України зі SPA-масажу, номінація “Відкриття року”, 2008 рік. Фіналіст Другого Чемпіонату світу зі SPA-масажу, номінація “Кращий етно-масаж”, 2008 рік. Автор масажних методик: “Убрусний SPA-масаж”, «Убрусний SPA в лазні», “Wellness-масаж тенісними м’ячиками”. Стаж масажиста – більше 23 років. Загальний викладацький стаж – більше 15 років.

 


 

Ольга МататОльга Матат -експерт із створення рекламної стратегії та плану просування та продажу товарів та послуг СПА в готелях. курортах, міських центрах і т ін.  Директор рекламного агенства «Площа еволюції». Має багаторічний досвід роботи в рекламному бізнесі, має освіту вищої школи готельного бізнесу , експерт з розробки медіа-стратегій.

 

 

 

 


Яна КовальчукЯна Ковальчук – журналіст, комерційний директор журналу «Афіша міста Львів». Досвід у створенні та впровадженні PR та маркетингових стратегій у сегменті HoReCa; досвід продажів та просування туристичних продуктів у Прикарпатському регіоні (Львів, Трускавець, Східниця, Моршин, Закарпаття). Шеф-редактор журналу “SPA SPAce”.

 

 

 

 


 

 

 

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ ЕКСПЕРТУ

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш тел (обов`язково)

Ваш email (обов'язково)

Питання експерту (позначте ім`я)

Ваше повідомлення


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.