Контакти

 

центальний офис

Рзаева

Рзаєва Таміла Хафісівна

Голова Союзу професіоналів СПА, курортів та Wellness-об’єктів України.  Голова Оргкомітету Global Event SPA в Україні.

Директор Міжнародного Центру «ТОП», засновник та викладач Міжнародної SPA-Академії, автор проектів Event SPA в Україні з 2007р., співавтор та розробниік галузевих національних стандартів SPA & Wellness, автор концепту “СПА харчування” в Україні, неодноразовий доповідач і учасник Balkan SPA Summit, організатор International SPA Assembly, а також Ukrainian SPA & Wellness Professional Awards, Ukrainian SPA -Summit, організатор та член журі Національного конкурсу SPA & Wellness Адміністраторів, автор статей і матеріалів в таких виданнях як ProHotelia, Косметолог, SPA SPAce, Бізнес, Kosmetics International, Секрети молодості, Wellness, Кабаре -Шик та ін . СПА-експерт та консалтер із досвідом роботи з 2006р. у СПА бізнесі та з 1998р. у Beauty-бізнесі. Автор та викладач курсу «Конференц-сервіс: all tips & tricks» та курсу «Event Service для постачальників галузі SPA, Wellness, Beauty & Hotel». Автор та викладач курсу Executive SPA MBA для SPA-Менеджерів в Україні. 

 


ЯНА Ковальчук Яна Миколаївна

Голова ревізійної комісії Союзу професіоналів SPA, курортів і Велнес об’єктів України.  Офіційний представник Союзу у Західному Регіону України.

Викладач Міжнародної SPA -Академії, автор проекту «SPA-media» ™, головний редактор журналу SPAce, шеф-редактор журналу “РІА-Львів”, керівник Кулінарної SPA -Академії. Має багаторічний досвід в готельно-ресторанній справі, досвід просування та продажу послуг, володар Премії «Акула продаж». Співавтор та викладач курсу «Конференц-сервіс: all tips & tricks» та курсу «Event Service для постачальників галузі SPA, Wellness, Beauty & Hotel».  тел. +38 096-942-41-55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-mail Оргкомітету Global Event SPA в Україні:  org@soyuz-spa.com

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.