Продажі

SmekalinaШановні колеги, ця сторінка створена з метою надати новий інструмент, який буде допомагати Вам у просуванні на обраному Вами шляху, вона буде порадником та допоможе коли важко, покаже вихід, коли здається, що ситуація тупикова, допомагатиме отримувати нові знання і застосовувати їх на практиці. Маючи багаторічний позитивний досвід в роботі на SPA-об’єктах, ми готові ділитися набутими знаннями та досвідом для зростання та процвітання Вашого SPA-бізнесу.

Чому б не вчилися до чого б не прагнули в бізнесі управлінці та фахівці, їх головна мета – підвищення рівня доходів, напряму або опосередковано, але саме  досягнення найвищого рівня власного успіху та оплати праці , що додає всім нам сили для подальшого навчання. Коли ви віддаєте перевагу тому чи іншому навчальному курсу, завжди ставте собі питання: на скільки я хочу підвищити продажі підприємства в цілому або підрозділу зокрема; що принесе персоналу тренінг або семінар; як я зможу керувати оновленим, по-іншому мислячим, співробітником … Наприклад, тренінг навчання продажам без стійкого підвищення рівня обігу товарів та послуг від 10% до 20% безглуздий, так само як і марний тренінг сервісу без підвищення рівня повторного запису клієнтів на послуги …

Вибір навчання – це не тільки ціна, це довгострокові цілі і ваша нова стратегія розвитку.

Щиро Ваша

Ольга Смекаліна

Авторська програма навчання продажу товарів та послуг в SPA, Wellness Beauty галузі.

Спеціально розроблені 3 модулі , що мають унікальні підрозділи практичного навчання знанням та навичкам, яки дозволяють в стислий термін почати активні продажі товарів та послуг.

Багаторічний досвід викладання цього курсу, та його постійна адаптація під сучасні вимоги галузі та постійно мінливого ринку SPA, Wellness Beauty дозволили створити курс як для початківців, так і для тих фахівців, хто прагне зростання прибутку та розширення бізнесу.

Мета програми: дати комплекс теоретичних та практичних знань, інструментів для роботи і основних практичних навичок для здійснення активного продажу товарів та послуг SPA, Wellness Beauty.

Освітня програма з 3 модулів для адміністраторів та фахівців, та окремих 3-х модулів для керівників та працівників відділу маркетингу. Програма складається з теоретичних блоків, багатомодульних практичних блоків, домашніх завдань та авторського алгоритму отримання результату, створеного експертом Союзу професіоналів СПА, викладачем Міжнародної СПА-Академії – Смекаліної Ольги Володимирівни.

Вся програма складена згідно вимог Посадових інструкцій та стандартів професій та галузевих стандартів роботи адміністраторів SPA & Wellness.

 

Цільова аудиторія: перші 3 модулі – адміністратори та фахівці SPA, Wellness Beauty

                                    другі 3 модулі – керівникі та маркетологи SPA, Wellness Beauty

Основні переваги та відмінності програми:

  1. Достатня кількість практичних занять для отримання знань та відпрацювання навичок і засвоєння пройденого матеріалу.
  2. Адаптація програми під корпоративні задачи та мету групи та/ або об`єкту
  3. Створення в навчальному процесі зразків корпоративних стандартів продажу та супроводу клієнтів.
  4. Індивідуальні консультації керівника щодо створення програми мотивації персоналу.
  5. Викладач – авторка та володарка спеціального курсу з продажу товарів та послуг SPA, Wellness Beauty, з багаторічним позитивним досвідом побудування алгоритму продажу в підприємствах SPA, Wellness Beauty – Смекаліна Ольга Володимирівна.
  6. Диплом Міжнародної Академії SPA, визнаний у країнах-партнерах Союзу.
  7. Післятреніноговий дистанційний супровід (3 місяці, 10 академ.годин)
  8. Спеціальні роздаткові матеріали.
  9. В програму тренінгу включені матеріали для навчання ефективним комунікаціям саме в SPA, Wellness Beauty галузі.
  10. Рентабельна вартість тренінгу

 

pix-9136741

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА КУРС

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.