СОЮЗ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ SPA & WELLNESS

LOGO УЧАСНИКИ СОЮЗУ

Союз Професіоналів СПА, курортів і Wellness-об'єктів України повідомляє про те, що за підсумками першого засідання Всеукраїнської Експертної ради СПА-менеджерів 26 травня 2016р починає свою роботу «Союз постачальників SPA & Wellness», який створено як єдиний інформаційний простір для СПА-менеджерів та професіоналів і постачальників SPA & Wellness в Україні. Цей проект про постачальників і для постачальників SPA & Wellness, ділова репутація яких та програма співробітництва з клієнтами погоджені  Експертною Радою СПА-менеджерів України.

Союз об'єднує професійну еліту бізнесу, що забезпечує діяльність SPA & Wellness- галузі України.

Даний проект ініційований і ведеться Союзом Професіоналів СПА, курортів і Wellness-об'єктів України для того, щоб керівники та співробітники компаній-постачальників могли отримувати корисну ділову інформацію про ринок, тенденції, споживачів, нових SPA & Wellness-об'єктах, що тільки відкриваються.

Для учасників проекту передбачено конференції, курси навчання, круглі столи та ділові зустрічі, де можна і потрібно шукати і знаходити ділових партнерів.  

Союз Постачальників SPA & Wellness для компаній-постачальників пропонує:

1.Розміщення інформації і посилання на сайті Союзу в розділі Союзу Постачальників  SPA & Wellness. 2. Участь в проекті PRIORITY SPA. 3. Надання логотипу Союзу Постачальників для використання в рекламних цілях (знак якості постачальника). 4. Знижка на участь у SPA & Wellness Professional Award, СПА-Асамблеї і СПА-Саміті. 5. Можливість отримати експертну оцінку товарів і послуг, з видачею сертифікату. Мета Союзу постачальників SPA & Wellness: 1. Створення Єдиного інформаційного простору для постачальників товарів і послуг SPA & Wellness. 2. Створення єдиного рейтингу респектабельних постачальників товарів і послуг SPA & Wellness. 3. Створення простору оптимального пошуку постачальників SPA & Wellness, системи просування товарів і послуг SPA & Wellness для салонів, центрів, курортів. 4. Створення системи «сертифікації якості сервісу для постачальників товарів і послуг SPA & Wellness». 5. Організація семінарів та тренінгів для навчання персоналу компаній - постачальників, організація банку даних персоналу. Професіонали SPA & Wellness отримають додаткову можливість: 1. Швидкого пошуку надійних постачальників в Єдиному Інформаційному просторі. 2. Гаряча лінія для побажань і запиту інформації. 3. Можливість об'єктивного вибору серед респектабельних компаній-постачальників SPA & Wellness. Заява на вступ до Союзу розглядається Експертною Радою Союзу та  Радою СПА-менеджерів. Після заяви компанія отримує офіційну відповідь про рішення Експертних Рад протягом 10 робочих днів.   Подати заявку на вступ до Союзу постачальників SPA & Wellness: [contact-form-7 404 "Not Found"]

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.