Міжнародна Асамблея масажних,SPA & Wellness та Beauty шкіл

  Шановні колеги та партнери Союз професіоналів СПА, курортів та Wellness  об’єктів України  та Міжнародна Експертна Рада з  розвитку масажу, SPA & Wellness технологій в Україні   започатковують нову ініціативу - проект для розвитку  навчальних шкіл та програм у  масажній, SPA & Wellness та Б’юті галузі.
Міжнародна Асамблея масажних, SPA & Wellness шкіл – це професійне об’єднання масажних , SPA & Wellness та Б’юті навчальних  організацій, створене для забезпечення наступних цілей:
 
 1. Розробка, затвердження та втілення і популяризація стандартів якісного базового навчання та  кваліфікаційних відзнак для студентів та слухачів курсів та шкіл, академій тощо.   Створення міжнародної  відзнаки кращих шкіл та надання можливості учасникам об’єднання використовувати цю відзнаку для свого просування, реклами тощо.
 2. Спільне створення Посадових Інструкцій та кваліфікаційних вимог, стандартів професій.
 3. Створення, затвердження та дотримання національних стандартів проведення чемпіонатів та конкурсів, стандартів національних суддів та положень.
 4. Створення національного реєстру Чемпіонатів та конкурсів, річного графіку проведень заходів та меморандуму щодо співпраці та взаємодії .
 5. Створення , затвердження та популяризація Національного Етичного Кодексу фахівців масажу, СПА та Веллнесс.
 6. Обмін досвідом та співпраця з навчання, підвищення кваліфікації , створення подій та заходів, а також нових навчальних програм національного рівня.
  Інформаційна співпраця:
 • Промоційна підтримка проектів і подій організацій Співдружності в інформаційному просторі  масажної, SPA ,Wellness, Beauty & Resort галузі (взаємодія у налагоджені партнерської співпраці , міжнародних стажувань , обміну досвідом, спільної участі у проектах та заходах партнерів Співдружності)
 • Інформаційне партнерство серед галузевих видань та інформаційних ресурсів учасників та партнерів Співдружності.
Професійний напрямок:
 • Участь у проектах учасників Співдружності
 • Підтримка та співпраця у процесі професійного навчання (навчання персоналу на різних рівнях фахівцями найвищого рівня ).
 • Співпраця щодо комерційних проектів учасників Співдружності : нетворкінгів, консалтингових проектах, конференціях, семінарів тощо.
 • Створити каталог і рейтинг постачальників товарів і послуг з позитивною репутацією для масажної, SPA & Wellness галузі та галузі краси та гостинності. Обмін досвідом.
Учасники Співдружності отримують можливості:
 1. Брати участь на партнерських засадах у заходах та подіях учасників Співдружності
 2. Надавати один одному пропозиції співпраці у комерційних проектах
 3. Брати участь у галузевих міжнародних проектах на партнерських засадах: проекті «Персона», SPA & Wellness AWARD, Форумах, Конгресах, Конференціях , Самітів тощо.
 4. Обмінюватися досвідом та інформацію з учасниками Співдружності в проектах стажування, наставництва, підвищення кваліфікації та комерційних проектах.
                       
АРХІВ  "РАДА СПА МЕНЕДЖЕРІВ"

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.