• uk

Авторський Ексклюзивний курс «Мистецтво комунікації з клієнтом, в галузі краси, SPA, Wellness та Resort. Дізнайся секрети. Роби бізнес легко»

МИСТЕЦТВО КОМУНІКАЦІЇ

Авторський Ексклюзивний  курс

 «Мистецтво  комунікації з клієнтом, в галузі краси, SPA, Wellness  та Resort

Дізнайся секрети. Роби бізнес легко»

Побудова стабільних ділових відносин з клієнтом.
Створення вашого іміджу спілкування.
Секрети комунікації в галузі SPA, Beauty, Resort & Wellness

Спілкування – це те, на що ми витрачаємо найбільше часу в житті і в бізнесі. І якщо для правильного повсякденного або дружнього спілкування досить пройти курси у будь-якого психолога і почитати відповідну літературу, то для ефективного спілкування в професійній сфері і тим більше настільки специфічною як галузь краси, SPA, Wellness & Resort необхідні не просто спеціальні навички і знання, потрібен досвід, спеціальні техніки і правила їх застосування. У всьому потрібен професійний підхід.

Якщо хочете також легко вибудовувати відносини в бізнесі як і спілкуватися із близькими друзями – на курсі PROFESSIONAL GURU CAREER створена ідеальна можливість для цього.
Вас не просто навчать спілкуватися ефективно – це буде ефективно саме в Вашому бізнесі і в конкретно Вашому проекті!
Це значить бачити результати своєї праці вже наступного дня і навіть під час курсу, ефективно використовувати свій час і ресурси і отримувати гідний результат, не втрачати перспективні контакти і напрацювання. У сучасному світі той, хто вміє ефективно використовувати свої ресурси і час – отримує набагато більше того, хто просто розумний.

• Побудуйте ефективний стиль спілкування з клієнтом
• Дізнаєтесь чому перемовини «провальні» навіть якщо ви дотримувалися всіх «правил спілкування» і як     «рятувати» ситуацію.
• Навчитися розуміти та чути клієнта (поза текстом/розмовою), читати «між рядків», створювати таку пропозицію,      яку клієнт шукає на підсвідомому рівні.
• Опрацюємо разом нові «фішки» та «лайфхаки» сучасного інфо-сприйняття та дізнаєтесь як будувати комунікацію     під час перемовин, встановлення контакту, доповіді , презентації та у соц.мережах.
• Побачите відмінності особистого та корпоративного спілкування. Отримаєте навички монетизації та комунікації,       що сприятиме розвитку вашого бізнесу в галузі SPA, Beauty, Resort & Wellness
• Дізнатися як спілкуватися з «важким та вимогливим» клієнтом, як знайти «ключ» до серця клієнтів VIP та Luxury       сегменту.
• Раз і назавжди прибрати проблему з маніпуляторами.

Після закінчення курсу учасники:
– отримають впевненість в комунікації у різних обставинах ділової комунікації
– будуть вміти будувати свої зустрічі, перемовини, презентації та комунікацію у соц.мережах таким чином , що неодмінно позитивно відзначиться на розвитку їх бізнесу;
– навчаться презентувати себе, свій продукт /послугу/ бізнес/ проекти, формулювати свої думки так, щоб співбесідник їх сприймав як «власні»;
– навчаться домовлятися та працювати з різними категоріями клієнтів;
– зрозуміють як уникати непорозумінь та конфліктних ситуацій, як перетворювати конкурентів на ворогів на однодумців, як «складні та незручні» ситуації перетворювати на нові можливості.

ЧОМУ ЦЕЙ ТРЕНІНГ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ.

• В УКРАЇНІ МИ ПЕРШІ ТА ЄДИНІ ХТО ВМІЄ, ЗНАЄ ЯК, МАЄ БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ системної професійної комунікації у галузі SPA, Beauty, Resort & Wellness.
Спікери мають професійний системний досвід та знання у сфері комунікації в галузі Beauty & SPA вже понад 22 роки , а також власний досвід сприяння та проведення успішних перемовин, презентацій, продажу, побудови системи корпоративного спілкування у галузі краси та СПА – понад 15 років. Наш досвід, знання, постійне оновлення аналітичних даних, підвищення кваліфікації та особистого розвитку дозволяє не тільки передавати досвід, але й займатися підготовкою «тренерів для бізнесу» , консультувати керівників та фахівців роботи з клієнтами, керувати проектами як антикризові менеджери та траблшуттери. Ми набули досвіду та знань стільки, щоб Вам не довелося «набивати свої шишки» – Ви можете використати наш досвід та знання.

• СИСТЕМНІСТЬ
Програма курсу побудована для різнобічного навчання всім необхідним секретам комунікації саме у галузі SPA, Beauty, Resort & Wellness. Техніка встановлення контакту, секрет монетизації участі у заходах, як зробити що не було складних перемовин, комунікація в інтернет та багато інших корисних тем, про які ви не знайдете інформацію в інтернет.

• Унікальність курсу: жодних тренерів –теоретиків!
Загальний практичний досвід викладачів курсу – понад 22 роки професійної, спікерської та управлінської діяльності. Особистий досвід спікерів – діяльність у власному бізнесі, керування проектами та їх розвитком, відкриття проектів, антикризовий менеджмент, організація ефективних перемовин, багаторічний позитивний досвід організації нетворкінгу у галузі SPA, Beauty, Resort & Wellness .

• Результати: протягом останніх 10 років, Союз професіоналів СПА, Міжнародна СПА Академія сприяли сотням позитивних перемовин, розвитку брендів та проектів, проведено більше ніж 1000 годин консультацій щодо деталей комунікації та успішного вирішення складних ситуацій. Побудовано більше ніж 35 концептів успішної корпоративної комунікації для компаній, брендів та проектів.

• Гарантії: Guru курсу є експертами міжнародного класу з позитивним досвідом консультування, перемовин, побудови нових проектів та розвитку великих брендів та компаній у галузі SPA, Beauty, Resort & Wellness. Система комунікації в галузі SPA, Beauty, Resort & Wellnessн пройшла перевірку в галузі через успішні проекти та перемовини на виставках, конференціях, заходах міжнародного формату, «закритих» зустрічах VIP-рівня у SPA, Beauty, Resort & Wellness галузі України.

ПРОГРАМА 1 СТУПІНЬ

1. Встановлення контакту. Рівні спілкування. Як знайти підхід до кожної категорії клієнтів.
-«моя стара фішка» у спілкуванні – що мені заважає, а що буде моєю перевагою:
розбираємо свої проекти (індивідуальна робота з викладачами)

– фіксація найсильніших переваг у спілкуванні та правила їх використання.
– групи клієнтів та їх поведінкова модель. Вербальні та невербальні комунікативні техніки. Розпізнаємо клієнта за 60 секунд. Особливості клієнтів галузі, деталі у спілкуванні.

– особливості перших 90 секунд спілкування. Чи буде «далі»? Алгоритм успішного контакту. Правила «дружби» успішної доповіді , відео запису, презентації (як будувати концепт, чого очікує від нас клієнт, що спрацює найкраще, як робити щоб «не набридло»)
– «Заборонені» /не ефективні методики спілкування. Чого Спікеру в галузі SPA, Beauty, Resort & Wellness робити не варто.
– Особливості сприйняття інформації цільовою аудиторію в SPA, Beauty, Resort & Wellness галузі. Як це використовувати.

2. Техніки «слухаю-чую-відчуваю» . Правила та галузеві особливості спілкування в SPA, Beauty, Resort & Wellness в Україні. Відмінності по регіонах, правила побудови стилю спілкування:

– «Айсберг» емоцій та спілкування у SPA, Beauty, Resort & Wellness галузі.
– Що викликає агресію, відторгнення або «чому на мене тепер не беруть слухавку»
– Коммунікація “як то зробити». Знаходимо підхід до клієнтів, як «дружити» з клієнтом щоб й про бізнес не забувати.
– Чути «болі» клієнта. Розуміти клієнта або «вдягаємо його капці». Техніка розуміння. Закодовані посилання від клієнтів – розуміємо, виконуємо, отримаємо прибуток.
– Емпатія та здоровий глузд в бізнесі.
– Створюємо презентацію – доповідь – пост з урахуванням схеми «слухаю-чую-відчуваю»
– Робота з типовими помилками. Практичний модуль – відпрацьовуємо свій особистий кейс.

3. Техніка роботи з голосом, позою, жестами. Голос, що впливає на стиль комунікації.
Дикція та стиль подачі інформації.
Індивідуальні консультації для кожного учасника групи.

4. Конгруентність. Імідж, стиль бренду, компанії , людини. «Моє слово – як мій підпис»
– Невербальна комунікація і робота з першим враженням. Методи підстроювання під співрозмовника: за голосом; інтонації і лексиці; жестикуляції. Розвиток жестикуляції і методи невербального впливу на людину. Зоровий контакт. Мова рухів тіла.

Індивідуальні консультації для кожного учасника групи.

– Навички ефективного спілкування. Корисні «фішки» та основні помилки Комунікація на перемовинах , заходах та виставках, в он-лайн просторі та соц.мережах. Особливості та відмінності сприйняття в SPA, Beauty, Resort & Wellness галузі

– Головні «фішки» та відмінності комунікації у SPA, Beauty, Resort & Wellness галузі
– Як відповідати на провокаційні та каверзні питання, як поводитися коли вам ставлять багато питань.
– Ефективні «лайфхаки» як підтримувати інтерес клієнта до співбесіди
– «Алярм-поради»: що робити , якщо отримали пряму відмову /не пряму відмову. якщо видно, що клієнту відверто нудно і перемовин на межі провалу; інші поради
– Теми-табу в SPA, Beauty, Resort & Wellness галузі
– Он –лайн спілкування в SPA, Beauty, Resort & Wellness галузі: що треба враховувати, знати, вміти, як діяти, що «заборонено».
– Комунікація на чужому та власному заході.
– Комунікація на виставці

Де беруться «важкі» клієнти та «складні» конкуренти. Перетворюємо «складні, важкі, «заморожені» контакти» на «теплі» та дружні.
Аналітика виникнення складних контактів та ситуацій. Схема та методи уникнення. Правила запобігання складнощів, побудова нових теплих стосунків.

Спілкуємося вільно з «важким та вимогливим» клієнтом, як знайти «ключ» до серця клієнтів VIP та Luxury сегменту.
Побудова стабільних відносин з клієнтами особливо вимогливої категорії. Відмінності від інших категорій клієнтських груп.

Маніпулятори – хто вони. Як розпізнати, протидіяти, запобігти маніпуляціям в подальшому спілкуванні.
Першопричина для маніпуляцій. Ефективна реакція та протидія. Заходи для запобігання маніпулюванню.

Комунікація он-лайн. Секрети ефективної комунікації в мережі , відео-конференції та перемовини в інтернет, відео-запис, соціальні мережі, електронна пошта.
Встановлення і підтримка контакту. «мотиватори» і демотиваториї» на взаємодію. Психологічні особливості встановлення і підтримання довгострокових контактів в онлайн. Листування, месенджери, культура та звичаї спілкування в інтернет та особливості сучасної комунікації онлайн в галузі краси, SPA, Wellness & Resort

Записатись на курс:  

Варіант 1 :  надішліть смс з промо-кодом “COMMGURU” на номер: +38 097 3514221 або +38 098 4168663 та отримайте 5% знижки. 

Варіант 2:   перейдіть за посиланням у групу Вайбер, отримайте інформацію та залиште Ваші данні, з Вами зв’яжеться менеджер СПА-Академії. ГРУПА VIBER PROFESSIONAL GURU CAREER

або пишіть нам на пошту: sparesort-soyuz@ukr.net  


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.