• uk

Контакти

Рзаева

 

Рзаєва Таміла Хафісівна

Голова Союзу професіоналів СПА, курортів та Wellness-об’єктів України.  Голова Оргкомітету Global Event SPA в Україні.

Засновник та викладач Міжнародної SPA-Академії, автор проектів Event SPA в Україні з 2007р., співавтор та розробник галузевих національних стандартів SPA & Wellness, автор концепту СПА харчування в Україні, неодноразовий доповідач і учасник Balkan SPA Summit, організатор International SPA Assembly, а також Ukrainian SPA & Wellness Professional Awards, Ukrainian SPA -Summit, організатор та член журі Національного конкурсу SPA & Wellness Адміністраторів, автор статей і матеріалів в таких виданнях як ProHotelia, Косметолог, SPA SPAce, Бізнес, Kosmetics International, Секрети молодості, Wellness, Кабаре -Шик та ін .  Авторка та засновник програми Розвитку для СПА-менеджерів, Програми ” Міжнародний Амбасадор СПА”.
СПА-експерт та консалтер із досвідом роботи з 2006 р. у СПА бізнесі та у Beauty-бізнесі з 1998 р.. Автор та викладач курсів «Конференц-сервіс: all tips & tricks» та курсу «Event Service для постачальників галузі SPA, Wellness, Beauty & Hotel», МВА-курс для СПА-менеджерів, авторського курсу “Мистецтво з продажу в Beauty, SPA & Wellness and Resort галузі” . Засновник та спікер Ділового Клубу для SPA, Beauty & Wellness керівників та фахівців. Автор, розробник та спікер програми “Guru Professional Career”, Керівник International SPA & Wellness Consulting Group, засновник та керівник Міжнародного Інституту медичного масажу, SPA & Wellness бізнесу.  Засновник та організатор Grand Massage & Wellness Congress.

 ЯНА Акулян Яна Миколаївна

Голова ревізійної комісії Союзу професіоналів SPA, курортів і Велнес об’єктів України.  Президент офіційного представництва Союзу у Західному Регіону України.

Маркетолог, викладач Міжнародної SPA -Академії, головний редактор галузевого видання SPAce, керівник Кулінарної SPA -Академії, автор проекту «SPA-media» ™, має багаторічний досвід в готельно-ресторанній справі, досвід просування та продажу послуг, володар Премії «Акула продаж». Соавтор та викладач курсу «Конференц-сервіс: all tips & tricks» та курсу «Event Service для постачальників галузі SPA, Wellness, Beauty & Hotel», МВА-курс для СПА-менеджерів, співавтор та викладач курсу “Мистецтво з продажу в Beauty, SPA & Wellness and Resort галузі” .  Співзасновник та спікер Ділового Клубу для SPA, Beauty & Wellness керівників та фахівців. Спікер програми “Guru Professional Career”, Патнер та керівник International SPA & Wellness Consulting Group, Засновник та керівник SWR Media Production,  Співзасновник та організатор Grand Massage & Wellness Congress.


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.