• uk

Всесвітній День Wellness

images

Всесвітній День Wellness це некомерційний просвітницький захід, адресований споживачам послуг SРА & Wellness, а також всім, хто зацікавлений в оздоровленні, активному довголітті та здоровому способу життя, створений для популяризації здорового і активного відпочинку серед потенційних клієнтів SРА, Fitness & Wellness.

Проведення Всесвітнього Wellness Дня (Global Wellness Day) – це ініціатива колег з турецького SPA-готелю, в якому такий день проводився чотири роки поспіль. Ініціатива була підтримана і отримала широке поширення на минулому в вересні 2014 року саміті лідерів індустрії SPA – Global SРА & Wellness Summit.

Всім країнам-учасницям саміту було запропоновано підтримати ініціативу і проводити щорічно у другу неділю червня цикл заходів на відзначення Всесвітнього Wellness Дня .

У 2015 році 73 країни світу підтримали глобальну ініціативу.

11 червня 2016 року свято Global Wellness Day відзначили в 100 країнах світу.

У 2016 році Україна приєдналась до цієї масштабної світової акції і Союз професіоналів SPA, курортів і Велнес об’єктів України став координатором Global Wellness Day в Україні.

Всесвітній день Wellness об’єднує популяризацію фізичних вправ, здорового харчування, фізичного і психологічного здоров’я у вигляді соціальних програм і проектів, які будуть підвищувати обізнаність потенційних гостей SPA про здоровий спосіб життя. Це особлива можливість зібрати разом Ваших потенційних клієнтів, показати і розповісти їм про всі способи оздоровлення в SPA.

Приєднались до цієї акції і провели для своїх теперішніх та потенційних клієнтів і гостей 11 червня декілька заходів некомерційного характеру  SРА & Wellness салони, готелі та курорти України.

Обов’язкова умова участі у всесвітній акції – вона проводиться абсолютно безкоштовно для всіх, кому цікава і важлива тема здорового способу життя.

 

АКЦІЯ GLOBL WELLNESS DAY in UKRAINE -2016 ВІДБУЛАСЬ В:

LogoSpa                Сезоны СПА           2052_small

 


red          c5a3e3162347452e8e4ff0e9791d2216


  DK_Hereld_Logo_Outlines_KIZILTdAsG4vUU40

 

 

 


 

«Всесвітній День Wellness»це відкриті майданчики, програми заходів, які будуть цікаві і корисні всім, кого Ви запросите на міжнародне свято здоров’я:

Сводний звіт про святкування Всесвітнього Дня Wellness в Україні буде направлений в штаб-квартиру акції, звідки, разом зі звітами з інших країн матеріали будуть передані в Організацію Об’єднаних Націй, з тим щоб надати цьому святу офіційний статус.

*Важливо: акція не була націлена на просування будь-яких компаній і носила  відкритий, некомерційний характер.

 

Місія Global Wellness Day – привернути увагу якомога більшої кількості людей на Землі до теми збереження здоров’я.


Гасло акції – «Один день може змінити ваше життя!»


Приєднуйтесь до акції Global Wellness Day і святкуйте з нами щорік кожну другу суботу  червня !!!

наступний Всесвітній Велнес День в Україні – 10 червня 2017

Інформаційна підтримка:  

image description
image description

    Logo NTB 3

 


20160609-ifdnews_logo

logo-big

 

 

 


 

 

 

CFhPFjwW8AErOgQ1

Invalid Displayed Gallery

 

 

 

 

Приєднатись до Всесвітнього Дня Wellness в Україні:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

 

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.