• uk

Масажні технології

«На масажиста можна вчитися довго . . .  SPA-терапевтом стають у нас»

spa-massage

Програма освіти та підвищення кваліфікації для масажистів, косметологів та естетистів в SPA, Wellness & Beauty галузі є комплексною та взаємопов`язаною системою методик підготовки SPA-терапевта , відновлення гармонії духу, емоційного інтелекту та здоров`я тіла.

Підставою для створення програми навчання є посадові інструкції «Масажист SPA» «Косметолог SPA», національні стандарти професії «SPA-терапевт», SPA-етикет для персоналу та сервісні стандарти надання послуг в SPA, Wellness & Beauty.

Тільки всебічно і гармонійно підготовлений майстер масажу і SPA-ритуалів, що бездоганно володіє різними видами масажних технік, додатковими і взаємопов’язаними між собою методиками, знаннями і навичками діагностики стану гостя, правилами спілкування з гостем в SPA, умінням дотримуватися SPA-етикету та протоколу перебування в SPA, володіє емоційним інтелектом та навичками продажу товарів і послуг SPA, здатний передати своїм клієнтам нескінченно яскраві як всесвіт процедури, вклавши в них щире бажання добра, любові до людини і його здоров’ю. Масаж і SPA-ритуали, втілені таким майстром, здатні відтворити справжню красу тіла і музику здоров’я в людині, наповнити його незабутнім відчуттям злиття з красою цього світу, подарувати людині частинку дивовижною енергії, яка покращує здоров’я, що повертає молодість і продовжує життя.

Саме ручні масажні SPA-методики є «хітом» в кожному SPA-меню, з ними асоціюється SPA у 60% клієнтів, саме масажі запам’ятовуються найбільше і максимально впливають на стан гостя і його враження від відвідування SPA-центру. Масажні технології дозволяють клієнтам повернути здоровий емоційний стан, відновити фізичні сили і настрій, натхнення і якість життя. Саме тому SPA-майстер – терапевт повинен володіти не просто технікою масажу, але й методами і технологіями SPA-рекреації. У Міжнародній SPA-Академії представлені ексклюзивні методики навчання масажистів та естетистів SPA-технологіям, які включають також модулі, що дозволяють:

  • Усвідомлювати механізми блокування пригнічуваних, невідреагованих емоцій, таких як гнів, роздратування, образа, страх; негативні наслідки яких залишаються як в підсвідомості, так само і в тілі, і проявляються різними хронічними м’язовими напругами (так званими “м’язовими затисками”, або “м’язовим панциром”), і внаслідок цього – порушенням рухливості, постави, больовими синдромами і хворобливими станами тіла і психіки;
  • Визначати безпечні для організму розблокування пригнічених емоцій, “скидання” стресових станів, які залишилися в тілі, без шкоди для оточуючих (у побуті деякі часто свою злість скидають на будь-кого, розряджають на близьких, частіше – на дітей, подружжя);
  • Формувати нові способи та сценарії поведінки, що виключають подібне “схоплення” і що дають можливість уникати їх негативного впливу, а надалі і не потрапляти в стресові ситуації;
  • Активізувати творчий потенціал і як наслідок цього – підвищувати якість життя.

 

spa

Колекція масажних методик та СПА-ритуалів

Міжнародної SPA-Академії:

 

SPA-методики ручних масажних технологій:
Класичний SPA-Масаж

Авторська методика Українського етно-масажу, Медовий масаж

SPA тандем-масаж,

Дзен-стоун-терапія

Аромомасаж;

Комплекс антицелюлітних методик

Вакуумний та лімфодренажний масажі,

Тайський традиційний (школа Conchiburi, Таїланд),

Спортивний масаж,

SPA-рефлексологія стоп,

Авторський моделюючий Ліфтингово-дренажний масаж обличчя,

Моделюючий глибокотканний масаж обличчя

Апаратні методики:

Кавітація,

Радіохвильова терапія,

Вакуумно-роликовий масаж,

LPG-терапія,

Кріоліпосакція,

УЗ-чистка, іонофорез,

Киснева мезотерапія, фото-епіляція, елос-технології, мікрострумова терапія.

SPA-ритуали: антицелюлітні, косметологічні комплекси, пілінги, обгортання, SPA-процедури, косметологія обличчя та тіла, воскова депіляція.

Комунікативні технології:

SPA-етикет для персоналу, Мистецтво презентації, навички продажу товарів та послуг SPA, Wellness & Beauty, етика спілкування з клієнтом в SPA, психологія роботи з «вимогливим» клієнтом, поведінка та вирішення нестандартних ситуацій.

 

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.