• uk

Ukrainian SPA-Summit

Spa-summit-2016

ПРОГРАМА ПОДІЇПАРТНЕРИ

СПІКЕРИ

23-24 березня 2016 в м.Київ вдруге відбувся Всеукраїнський СПА-Саміт-2016, участь у якому прийняли СПА-менеджери та володарі провідних SPA & Wellness підприємств України. В цьому році SPA-Саміт був вперше організований як конференція – семінар з тренінговою програмою найвищого рівня, що створена експертами – викладачами . Спікери SPA-Самміту – визнані експерти галузі, члени експертної ради Союзу професіоналів SPA, а також запрошені експерти SPA, Wellness та готельного бізнесу  створили атмосферу єдиної командної взаємодії між учасниками СПА-Саміту.

Учасниками II Всеукраїнського СПА-Саміту -2016 стали власники та СПА-менеджери з Києва та Дніпропетровська, Харкова та Хмельницького, Кременчуга, Чернівців та Львова, Одеси, Черкас, Чернігова та Маріуполя.

Безумовним фаворитом серед запрошених спікерів став Олександр Чорний -головний редактор журналу «Академія гостинності», з доповіддю щодо маркетингу в соціальних мережах. Корисність цієї доповіді відзначили всі учасники СПА-Саміту. Яскраву презентацію із створення ефективної вітрини СПА-бутіка та організації ритейлу виконав Євген Дейнеко – ритейл-директор компанії IDNT, корисні аналітичні данні щодо клієнтських запитань у мережі Інтернет надала спікер Діана Кривоконь – директор з розвитку та співзасновник Агенства комплексного інтернет-маркетингу “Webbranding”.

Завдяки багаторічному досвіду викладача в галузі краси та безліч авторських розробок щодо сервісу та створення сервісної середи серед персонала, емоційному поєднанню інформації та тренінгових программ Ольга Володимирівна Смекаліна за два дні події об`єднала учасників у єдину ефективну команду лідерів СПА та Велнес , створила неповторну атмосферу цікавої плідної праці та обміну досвідом серед всіх учасників події. Авторські розробки та корисну інформацію отримали учасникі від доповідей голови Союзу професіоналів СПА – Рзаєвої Таміли.

Як і було анонсовано – учасники отримали ексклюзивний пакет документів , створений експертами Союзу професіоналів СПА, курортів та Велнес об`єктів України для відтворення ефективної сервісної системи на підприємстві, а також перші в Україні офіційні сертифікати з закінчення I ступеню курсу «Ефективний Сервіс-менеджер в SPA & Wellness України»

Приємні та корисні сувеніри отримали учасники заходу від інформаційних та брендових партнерів Саміту: журналу «Академія гостинності» та інформаційного порталу «Новини турбізнесу», від косметичних відомих брендів Sothys , Aura Chake та Lara Schon . Інформаційну підтримку надавали: портали ProHotelia, Open Word та Київські хроніки, Конференц-сервіс в Україні, портал SPA.net.ua.

Друга частина тренінгу «Ефективний Сервіс Менеджер в SPA, Beauty & Wellness України – II ступень» відбудеться в програмі VI Міжнародної SPA-Асамблеї-2016, яка відбудеться 25-27 травня 2016 у м.Львів в “Hotel & SPA Таурус”.. Учасникам буде виданий ДИПЛОМ про закінчення курсу та присвоєна кваліфікація «СЕРВІС-МЕНЕДЖЕР SPA, Beauty та Wellness галузі України».

Всеукраїнський SPA-Саміт-  щорічна зустріч національних лідерів галузей SPA, Wellness, Fetness та галузі гостинності SPA-Саміт це конференція –семінар та тренінг найвищого рівня, створена для отримання ексклюзивних знань, обміну досвідом, нарад та переговорів, просування та обговорення нових проектів галузі. Спікери SPA-Самміту – визнані експерти галузі, члени експертної ради Союзу професіоналів SPA, а також запрошені міжнародні експерти SPA, Wellness та готельного бізнесу.  

Місія події 2016: збільшення комерційних можливостей в SPA, Beauty та Wellness для учасників Саміту шляхом надання актуальної інформації в режимі «тренінг-конференція» щодо побудови сучасного сервісу та програм лояльності, а також створення актуальних сервісних центрів та послуг для ефективного просування SPA и Wellness-бізнесу.

Invalid Displayed Gallery

 

 

UKRAINIAN SPA-SUMMIT-2015 Фотозвіт та прес-реліз

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.