• uk

Тренінг для постачальників

 

27906582_1629589830490149_1574049363_o 
EXECUTIVЕ SPA MBA ДЛЯ КОМПАНІЙ –ПОСТАЧАЛЬНИКІВ, ДИСТРИБУТИВНИХ ПРЕДСТАВНИЦТВ
в SPA , Wellness & Beauty ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
1 СТУПІНЬ

Часи змінюються. Кілька років тому дистрибуція товарів та послуг для SPA, Wellness & Beauty була справою для тих, хто планував заробити швидкі гроші. Сьогодні дистрибутив SPA, Wellness & Beauty товарів та послуг – це серйозна професія та бізнес, що вимагають не тільки високої профільної кваліфікації керівництва та всього колективу, а також системного професійного підходу на кожному етапі діяльності компанії-постачальника.

Стрімкий розвиток технологій, насичений інформаційний простір, ситуація , що швидко змінюється на ринку SPA, Wellness & Beauty-послуг в Україні, створюють особливі вимоги до компаній, які просувають бренди та послуги. В умох мінливого сучасного бізнесу, дистрибуція перестала бути простим набором «технік продажів та мерчандайзингу». Стратегічне планування, маркетинг та аналітика, вивчення глобальних і локальних тенденцій стали невід’ємною частиною роботи дистриб’ютора бренду. Постійні зміни системи сприйняття і, відповідно, системи просування бренду, змушують постійно переглядати тактику і стратегію роботи з клієнтом і вдосконалювати навички уявлення бренду та створення його репутації у кожному окремому регіоні зокрема та в Україні загалом.

EXECUTIVЕ SPA MBA – це бізнес-інтенсив, заснований на реальному досвіді та знаннях, прикладах та поточній аналітиці дистрибуції товарів та послуг SPA, Wellness & Beauty в Україні. Це концентрат прикладних методик, що “працюють” для успішного просування бренду, збільшення активної клієнтської бази та обсягу продажів.

Мы будемо займатися тільки тим, що дійсно працює. На решту часу немає!

Мета тренінгу:

 • Отримати системні знання та навички для побудови ефективної системи дистрибуції у SPA, Wellness & Beauty галузі.
 • Отримати навички з розробки нестандартних маркетингових рішень для просування косметичних засобів, обладнання для SPA, Wellness & Beauty, а також послуг і бізнес-рішень.
 • Оволодіти навичками мистецтва промоції товарів, послуг, компанії. Створення промо-пакетів та текстів.
 • Отримати системні знання зі створення та розширення клієнтської бази, побудови довгострокових відносин з клієнтами.
 • Отримати знання із побудови ефективної команди дистриб’юторського центру.

До участі запрошуються: власники, керівники та топ-менеджери компаній-постачальників та  дистрибутивних компаній, а також компаній – виробників.

Матеріали тренінгу засновані на багаторічному (понад 18 років) досвіді дистриб’юторської діяльності, а також на основі сформованої бази потреб учасників: власників, керівників, менеджерів компаній-постачальників і виробників товарів і послуг для SPA, Wellness та Beauty галузі України.

На тренінгу Ви дізнаєтесь:
1. Етапи ефективного старту Вашої компанії-постачальника в перший рік роботи або за необхідності рестарту.
2. Як створити ефективну команду дистриб’юторського центру
3. Як створити позитивну репутацію та отримати кредит довіри бренду в Україні. Складові бренду, цікаві для українського споживача.
4. Як Ваш сервіс може отримати конкурентні переваги і як їх правильно продати.
5. Як ефективно будувати відносини з клієнтами та створювати базу постійних клієнтів.
6. Як вести ефективні ділові перемовини та створювати «працюючі» презентації
7. Як отримувати нових клієнтів на виставці і монетизувати участь у конференції
8. Як створювати програму лояльності і правильно вести ділову переписку
9. Як все встигати. Ексклюзивний тайм-менеджмент, який не потребує інвестицій і тривалого навчання. Унікальна система обліку і аналізу роботи менеджерів, що доступна навіть при дистанційній роботі.
10. Які помилки роблять конкуренти і чому втрачають клієнтів.

Ви отримаєте :
1. Створений спеціально для учасників Executive SPA MBA – Starter Kit- Business Book – методичні матеріали для учасника зі спеціальним CD-диском
2. Алгоритм роботи в регіоні для максимальної ефективності роботи представництва.
3. Нові ідеї для пакетних послуг.
4. Знання та навички в царині створення власних подій та заходів.
6. Систему отримання зворотного зв’язку та найбільш ефективні методи реклами Вашого бренду.
7. Практичні приклади та секрети створення успішних та «працюючих» текстів для Вашої презентації.
8. Інформацію про те, як отримати тих клієнтів, які досі ще сумніваються.
9. Післятренінговий супровід і безкоштовну консультацію щодо просування вашого бренду
ЕКСКЛЮЗИВНО: таємний гість. Зустріч з представником ВІП-клієнта. Ви дізнаєтеся безпосередньо від потенційного клієнта,чого хоче ВІП-клієнт.

ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЄМО:
Власників, та генеральних директорів компаній-постачальників та виробників продукції та послуг для SPA, Beauty & Wellness галузі України

– Ви плануєте просування Вашого бренду або послуг в SPA & Wellness галузі України;
– Ваш бренд або компанія давно присутня на ринку і треба дати «друге дихання»  бізнесу та сприяти просуванню у SPA & Wellness галузь України;
– Плануєте зробити більше , ніж Ваші конкуренти та відрізнятись не тільки пропозиціями послуг. Хочете знати різницю між SPA & Wellness та Б’юті галуззю України і бути більш ефективними;
– Ви вже зробили все , що змогли, але питання ще залишаються… ;
– Ще не всі регіони є на мапі Вашого SPA & Wellness бізнесу в Україні?  План ефективної роботи в регіоні – це і не тільки буде під час інтенсиву.


Керівників  підрозділів , менеджерів та регіональних керівників компаній-постачальників та виробників продукції та послуг для SPA, Beauty & Wellness галузі України:

– Ви дивилися в інтернет та книжкових маркетах, але не знайшли практичну інформацію щодо управління, PR, менеджменту та маркетингу в дистриб’юції SPA & Wellness галузі України?  Це і не тільки буде під час інтенсиву;
– Давно бажаєте отримати відповіді на робочі питання щодо ефективного продажу та просування товарів та послуг у SPA & Wellness галузь України;
– Вам терміново необхідна робоча папка Менеджера «Starter Kit & Business Book» для ефективної роботи протягом року в SPA & Wellness галузі України;
– Плануєте зробити Ваш  брендовий навчальний центр кращим за інші та зірковим у SPA & Wellness галузі України;
– Ви продаєте Вашу продукцію та послуги, але знаєте що Ваш потенціал в SPA & Wellness галузі України набагато більший, ніж зараз. Як його досягти – відпрацюємо під час інтенсиву.


Всіх , хто тільки планує відкрити бізнес або привезти новий бренд в Україну для розповсюдження в SPA, Beauty & Wellness галузі України:

– Бажаєте ефективно побудувати Ваш бізнес в  SPA & Wellness галузі України та мінімізувати ризики та помилки. Прагнете отримати інформацію щодо особливості  SPA & Wellness галузі України;
– Шукаєте інформацію як знайти надійних партнерів та клієнтів та побудувати ефективну систему дистриб’юції Вашого бренду в SPA & Wellness галузі України;
– Прагнете дізнатись  принципову різницю між закордонним досвідом та побудовою  проектів , співпрацею та принципах роботи в SPA & Wellness галузі України;
– Плануєте взяти участь у подіях та заходах в Beauty, SPA & Wellness галузі України та бажаєте досягти максимально ефективного результату;
– Ви вже привезли косметичний бренд або обладнання для Beauty, SPA & Wellness галузі України , але не знаєте де взяти ефективний та професійний персонал і, як почати бізнес, бажаєте отримати «Starter Kit & Business Book» для ефективної роботи протягом року в SPA & Wellness галузі України та мати очікуваний товарообіг Вашої продукції або послуг в Україні.


1 день тренінгу

9:00- 13:00  Модуль 1 – «START UP  & RESTART» (базова інформація, інтерактив, робота з кейсами)

13:00 – 14:00 – обідня перерва

14:00- 16:00 – Модуль 2  «SPA, Wellness & Beauty – специфіка та мистецтво бізнес-комунікації»  (інтерактив, робота з кейсами)

16:00 – кава-перерва

16:00-19:00 – Модуль 3 «SPA, Wellness & Beauty-специфіка дистриб’юції. Вчимося  головних задач просування  товарів та послуг». Аналітика, практика, групові практичні  заняття.

19:00 – вечеря

Домашнє завдання. Вечірня практика «Мистецтво продажу. Бізнес-кейси, бізнес-гра, практична робота»

 


 

 2 день тренінгу

8:50 –  кава перед стартом. Спеціальний міні-кейс для тих, хто приходить вчасно.

9:00- 12:15  Модуль 4: «Маркетинг та реклама – робочі інструменти» .  Авторський блок базової інформації, практичних завдань і кейсів. План роботи в регіоні. Секрети «правильної» ділової переписки. Мистецтво формування та роботи з клієнтською базою.

12:15 –  13:00 Таємний гість  «Чого хоче ВІП-клієнт»

13:00 – 14:00 – обідня перерва

14:00-16:00 – Модуль 5: SPA-Media™ – авторський курс маркетингу і реклами. Тільки ефективні методики просування бренду та роботи в регіонах України.

16:00 – кава-перерва.

16:30 – 19:00 Модуль 6 «Моя успішна команда центрального офісу та в регіонах». Базова інформація, інтерактив, робота в групах, практичні кейси.

19:00 – вечеря

Домашнє завдання- 2 частина. Вечірня практика «Мистецтво презентації».  Бізнес-кейси, бізнес-гра, практична робота»

 


 

3 день тренінгу

8:50 – кава перед стартом. Сюрприз для тих, хто приходить вчасно.

9:00 – 11:00 Модуль 7 «Реклама, що працює»™ – модуль базової та практичної інформації щодо правильного створення працюючих рекламних заходів. Позитивний досвід  та помилки конкурентів. Робота в групах. Практичні кейси.

11:00 – 13:00 – Модуль 8 «Стандарти роботи та нестандартні рішення: виставки, конференції, семінари»™. Як підготуватися до події.  Монетизація заходів.

13:00 – 14:00 – обідня перерва

14:00-15:00 –  Модуль 9 «Навчальний центр. Бренд з інтелектом»™.  Навчальний центр – Ваш бренд № 2. Створюємо успішний бізнес.

 15:00-16:00 –  Модуль 10 «Рекламна продукція та POS-матеріали. Вникаємо  в деталі». Працюючі тексти, основні  помилки та переваги.  Стаємо експертами.

16:00 – кава-перерва

16:30 – 18:00 –  Модуль 11 «Створюємо концепт свого івенту»™.  Правила організації. Головні  моменти  організації.  Монетизація  заходів.  Робота в групах. Практика та базова лекція.

18:00 –   Вручення дипломів

19:00 –   Гала-вечеря

Після закінчення навчання I  ступеню видається сертифікат Міжнародної SPA-Академії.
Після закінчення всього курсу видається диплом Міжнародної SPA-Академії.


 

Авторські методики курсу захищені і належать Союзу професіоналів SPA, курортів і Велнес-об’єктів України.

Викладачи курсу:

Таміла Рзаєва-2Рзаєва Таміла Хафісівна, голова Союзу професіоналіів SPA, курортів та Велнес об’єктів України, директор Міжнародного Центру «ТОП», засновник та викладач Міжнародної SPA-Академії, автор проектів Event SPA в Україні з 2007р., співавтор та розробниік галузевих національних стандартів SPA & Wellness, автор концепту СПА харчування в Україні, неодноразовий доповідач і учасник Balkan SPA Summit, організатор International SPA Assembly, а також Ukrainian SPA & Wellness Professional Awards, Ukrainian SPA -Summit, організатор та член журі Національного конкурсу SPA & Wellness Адміністраторів, автор статей і матеріалів в таких виданнях як ProHotelia, Косметолог, SPA SPAce, Бізнес, Kosmetics International, Секрети молодості, Wellness, Кабаре -Шик та ін . СПА-експерт та консалтер із досвідом роботи з 2006 р. у СПА бізнесі  та з 1998 р. у  Beauty-бізнесі.


 

Ковальчук ЯнаКовальчук Яна Миколаївна, Голова ревізійної комісії Союзу професіоналів СПА, курортів і Велнес об’єктів України, маркетолог, викладач Міжнародної СПА-Академії, представник Союзу в Західному регіоні України, головний редактор журналу SPA SPAce, керівник Кулінарної СПА-Академії, автор проекту «SPA-media» ™, має багаторічний досвід в готельно-ресторанній справі, досвід просування та продажу послуг.

 


oooo.plus_341

Юрий Камельчукбізнес Консультант/ Коуч/ Тренер. У бізнесі з 2000 року. У тренерстві з 2011 року. Засновник хостелу A1.HOSTEL, маркетинг бюро DigiCAT, платформи розвитку бізнесу БІЗНЕС АКТИВ та KATALIZATOR.CLUB. Організатор Business Activation Summit, Форуму сильного бізнесу Katalizator 2017.

 


 

ЕКСКЛЮЗИВНІ АКЦІЇ ДЛЯ УЧАСНИКІВ EXECUTIVЕ SPA MBA:

 1. Всі учасники EXECUTIVЕ SPA MBA  1 Модуля отримають можливість безкоштовного розміщення у каталозі  «Союз постачальників SPA & Wellness» – ексклюзивний додаток до журналу SPA SPAce.
 2. Учасники  EXECUTIVЕ SPA MBA  1 Модуля отримують особливий пріоритет ***  та привілеї для отримання окремого запрошення до участі в VIII Міжнародній СПА-Асамблеї-2018. Пріоритет *** дає можливість отримати особливі ексклюзивні умови участі, недоступні  в основних спонсорських пакетах.
 3. Учасники  EXECUTIVЕ SPA MBA  1 Модуля отримують можливість взяти участь у проекті PERSONA SPA
 4. Учасники  EXECUTIVЕ SPA MBA  1 Модуля  отримують можливість брендування одного міжнародного сектору учасників  VIII Міжнародної СПА-Асамблеї-2018.

Враховуючи численні прохання партнерів Союзу та учасників СПА-Асамблеї та тренінгу, а також для виконання основних задач Союзу професіоналів СПА, курортів та Велнес об’єктів України та Міжнародної СПА-Академії, прийнято рішення про розширення задач проекту PRIORITY SPA та «Союз постачальників SPA & Wellness».

Для систематизації та розповсюдження інформації щодо постачальників, діяльність та продукція яких має бездоганну репутацію та якість на ринку SPA & Wellness в Україні, вдосконалення системи класифікації, позиціонування та інформування професіоналів та клієнтів щодо товарів та послуг для SPA & Wellness  Союзом постачальників SPA & Wellness та експертами Союзу професіоналів СПА, курортів та Велнес об’єктів України започатковано:

1.  Видання журналу SPA SPAce для гостей та клієнтів SPA & Wellness
2.  Партнерам проекту PRIORITY SPA та випускникам EXECUTIVE SPA MBA надається відзнака «Рекомендовано Союзом Постачальників SPA & Wellness» та право використовувати логотип Союзу
3.  Щомісячні «бізнес-сніданки» Союзу постачальників SPA & Wellness для обміну досвідом, інформацією та отримання відповідей на запитання
4.   Створення системи позиціонування постачальників SPA & Wellness за галузевими стандартами якості надання послуг

Враховуючи те, що перелічені завдання потребують ретельної підготовки, а також прохання вже зареєстрованих учасників, дата та локація проведення  EXECUTIVE SPA MBA змінюється. Бізнес-інтенсив відбудеться 12-14 березня у м. Львів

Головна новина для випускників EXECUTIVE SPA MBA – І ступінь.  Каталог Союзу постачальників SPA & Wellness та новий випуск журналу SPA SPAce для гостей та клієнтів SPA & Wellnes – участь безкоштовна!

 

 

Вартість участі:
1 учасник – 17000 грн
2 учасники  від  однієї організації – 14000 грн. за 1 учасника.

Всі  учасники VII Міжнародної СПА-Асамблеї -2017  та II Карпатського СПА-Саміту-2017 отримують знижку у  розмірі 10%.

Тримачі Золотої картки Elite Event SPA додатково отримують 5% знижки
Тримачі Платинової картки Elite Event SPA додатково отримують 10% знижки

У вартість реєстраційного внеску входить:

 • тренінгова програма – 33 академ.години,
 • ексклюзивний роздатковий матеріал Executive SPA MBA – Starter Kit & Business Book
 • кава-перерви, обіди та вечері протягом 3 днів навчання.
 • протягом 2-х місяців після закінчення бізнес-інтенсиву – 3 академ.години безкоштовних консультацій.

 

Контактні данні для інформації та заявок: +38 044 209 2719; 097-351-4221; sparesort-soyuz@ukr.net soyuz-spa.com

 

Фотозвіт дивіться тут

 

 

ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.