• uk

Сервісний центр SPA & Wellness

CD диск с документами -2-2

«Найголовніший ресурс, який гості залишають в SPA - це довіра та час»

Як часто ми чуємо про те, що все добре і красиво в цьому SPA, все бездоганно, ідеально, без претензій? Буває, але не так часто як хотілося б. Особливо цього хотілося б клієнтам і керівникам. Ці дві категорії особливо повинні бути зацікавлені у високому сервісі. Перші - тому що саме за це стягується досить пристойна сума за послуги, другі - тому що хочуть ці пристойні суми регулярно бачити в касі.

Якби існував фінансовий рейтинг кращих вражень про SPA і сервісні послуги Wellness, то можна було б підрахувати, що справжній SPA-pampering має найнижчу собівартість або взагалі не вартий нічого.

Lux-сервіс в SPA - це перш за все відношення до гостя і до своєї роботи, високий рівень відповідальності за якість послуг і ту атмосферу, яку гості вибирають, щоб провести в ній частину свого часу. Найголовніший ресурс, який гості залишають у SPA - це довіра і час!            І якщо вони розчаровані або розуміють, що їх час більш цінний, ніж сума витрачена в SPA - значить вони не отримали виправдання своїх очікувань. Чи прийдуть вони ще раз?

690x460_1_e9db83f9d8fe668cf7e4f6fc420811a1@945x631_0xd42ee42a_10382668491428075396Традиційно складається так, що гості говорять про сервіс у двох випадках - коли він особливо гарний і коли абсолютно поганий. Відсутність скарг ще не означає lux-овий сервіс, це просто говорить про те, що люди не висловлюють претензій з ввічливості або щоб не псувати свій настрій або тому що недоліки ще не перевищили їх терпіння. Репутація вашого SPA - це не те, що зазначено в рекламній брошурі або на сайті, це те, про що говорять Ваші клієнти!

«Гість мало гостить, а багато бачить»
Основні критерії SPA-сервісу високого класу: - Зовнішня і внутрішня дисципліна всього персоналу SPA - Дотримання SPA-етикету для персоналу та мотивація гостей дотримуватися SPA-етикету - Щира посмішка - Емпатія - Мистецтво комунікації (культура спілкування з гостями та колегами) - Дотримання стандартів зовнішнього вигляду, гігієни та ділового етикету - Дотримання сервісних протоколів  Увага до деталей: • До прохань і побажань гостей (вербальним і не вербальним) • Уникати суперечок і не переходити на підвищений тон розмови • Дотримуємося «інтонацію гостинності» • Субординація і особистий простір - закон для всіх. • Знаємо, виконуємо, дотримуємося протоколи: вітання, презентації, процедур, переговорів, розрахунку та завершення візиту. • Колегіальність і командну взаємодію - гість бачить і відчуває відносини всередині колективу. nastol.com.ua-136831 Персоніфікація у відношенні з клієнтом: - Звернення на ім'я та по батькові - Робота з анкетами по вивченню побажань і підвищенню якості сервісу - Увага до гостей з особливими потребами: діти, вагітні жінки, інваліди, алергіки і діабетики.  Що може приємно здивувати гостя в SPA: Сервіс в SPA починається з бездоганною, кришталевої і абсолютної чистоти!

Для гостя чистота - це повна відсутність будь-яких видимих ознак забруднень СКРІЗЬ, на всіх поверхнях, у всіх приміщеннях. Навіть поява покоївки або прибиральниці не повинна викликати у гостя відчуття дискомфорту (зовнішній вигляд, особиста гігієна і поведінка технічного персоналу також важливі як і для всіх інших співробітників SPA). До чистоті відносяться також чистота повітря і води (як в басейні, так і в кранах сан.вузлів)!

Для SPA-менеджера дотримання першого постулату сервісу (чистота) означає наступний обсяг роботи: - Створення стандарту прибирання всіх приміщень SPA - Навчання всього персоналу та контроль їх роботи (check-лист для SPA) - Навчання персоналу SPA-етикету для професіоналів і контроль за його дотриманням, включаючи зовнішній вигляд. - Контроль за дотриманням протоколу презентації SPA-центру - Контроль технічних показників у приміщеннях SPA (температурний режим, робота вентиляції, освітлення ...).

2) Легендарний і загадковий SPA-pampering - Super-обслуговування і комфорт.diy-spa-pampering-jar-main Для гостя - SPA-сервіс - це цілий комплекс заходів - від щирих посмішок та вміння спілкуватися всього персоналу SPA, до найдрібніших деталей в оснащенні простору для відпочинку і кабінетів. Культура спілкування і гостинність, в поєднанні з виконанням процедур та обов'язків на високо професійному рівні, а також емпатія і комфорт, забезпечений продуманими діями персоналу та оснащенням простору - для гостя SPA це все становить загальне враження про сервіс на території SPA.

Основні критерії оцінки SPA-сервісу гостями: - Чистота поверхонь, повітря, дотримання норм безпеки, ергономіка меблів та обладнання, комфортний температурний режим. - Комфортний рівень освітлення, звукового зонування - Зовнішній вигляд та комунікативні навички персоналу - Процедура вітання і безкоштовні «компліменти» від SPA (напої, фрукти, подарунковий час, дитячі подарунки та інше) - Рівень комплектації відкритих зон відпочинку (аква-термальний комплекс, зона релаксу, фіто-бару) - зручні шезлонги, наявність актуальної преси / літератури, безкоштовний wi-fi якісного рівня, безкоштовний набір рушників, рівень обслуговування і асортимент в фіто-барі. - Якість спілкування з персоналом SPA - Професійний рівень надання послуг та сервісний супровід під час процедури.

Кожен співробітник повинен знати і розуміти свою роль у «великому сервісному оркестрі» Вашого SPA. Як у великому симфонічному оркестрі немає незначних музикантів, як в годинниковому механізмі немає непотрібних деталей, так і в SPA-сервісі немає персоналу, яка б не був причетний до створення бездоганного обслуговування гостя.

 spa-service-at-puerto-vallarta

Як же мотивувати співробітників дотримуватися всі постулати гостинності та SPA. Система мотивації, в першу чергу, складається з внутрішніх потреб кожного співробітника і колективу в цілому. Всі деталі мотивації - від моральних до матеріальних, шикуються керівником в систему заохочень і контролю, зрозумілу і прийняту персоналом. Ідеально, якщо 50% мотиваційних заходів приймаються з колективом колегіально. Високий сервіс нерозривно пов'язаний з двома чинниками - навчанням і контролем якості. При навчанні персонал необхідно навчити всім необхідним навичкам і знанням, а також надати технічні можливості, щоб фахівці були в змозі якісно працювати з клієнтами. Успішні в обслуговуванні організації приділяють максимальну кількість уваги саме особистим якостям співробітників, таким, як, наприклад, уміння слухати, ставити правильні питання, викликати довіру клієнтів.

 

1 вересня 2015 відкритий СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР СПА-галузі України Тепер Ви можете отримувати інформацію, обмінюватися досвідом, задавати питання і обговорювати тему СЕРВІСУ в СПА, а також у Велнес і салонах краси і СПА, СПА-готелях, Wellness-курортах та Фітнес-центрах. Спеціально для Вас експерти сервісу, менеджменту та маркетингу створили CD-пакет з робочими документами для створення відмінного сервісного центру в Вашому підприємстві. Викладачі Міжнародної СПА-Академії проводять тренінги для персоналу по сервісу в СПА.

Ви можете замовити 1 безкоштовну консультацію по сервісу, в телефонному режимі або на e-mail. Ми впевнені, що даний сервіс допоможе Вам організувати роботу Вашого СПА в найбільш ефективному режимі, досягти такого сервісу, який плануєте Ви і який хочуть бачити Ваші гості і клієнти.

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.