• uk

Термальні технології

Hamam
Освітня програма підвищення кваліфікації для фахівців аква-термального комплексу
ОСВІТНІЙ КУРС «МИСТЕЦТВО ПРОЦЕДУР В СЛОВ‘ЯНСЬКІЙ      ЛАЗНІ»    та
 ОСВІТНІЙ КУРС «МИСТЕЦТВО ПРОЦЕДУР В ТУРЕЦЬКОМУ ХАМАМІ»

Авторський курс підвищення кваліфікації, створений експертами з естетики та реабілітації в SPА, на основі багаторічного досвіду роботи, з використанням стандартів професії «SPA оператор аква-термального комплексу», вимогам посадової інструкції для спеціальності «банщик-масажист» та стандартам сервісного обслуговування в SPA, курортах та в готельних SPA-центрах.

Мета програми: надати комплекс теоретичних та практичних знань, інструментів для роботи і навичок з формування індивідуальних програм і процедур в слов’янській лазні та турецькому хаммамі, а також навичок з просування товарів та послуг в аква-термальному комплексі.

Інформаційна база: стандарти SPA-оператора банного комплексу, теорія і практика процедур в слов’янській лазні / турецькому хамамі, приналежності та робочі інструменти, стандарти сервісу в парній, базові знання для продажу оздоровчих товарів, практичні заняття.

Кожен блок програм складається з 3-х модулів. Кожен модуль містить теоретичну та практичну частину. Безліч практичних занять, в гармонійному поєднанні з теоретичною базою дозволяють за оптимальний термін отримати навички мистецтва процедур в слов‘янській лазні та турецькому хаммамі.

Цільова аудиторія: оператори аква-термальних комплексів в SPA & Wellness-центрах, курортах, готелях та банно-оздоровчих комплексах.

 
Додатковий модуль Курсу в турецькому хаммамі проходить у Туреччині, за підтримки Турецької SPA Асоціації та експертів з хаммаму м.Стамбул.

 

 Причини, з яких варто взяти участь у даному тренінгу:

  1. Матеріали тренінгу засновані на стандартах SPA, створених спеціально для операторів аква-термальних комплексів в SPA & Wellness-центрах, готелях, курортах та банно-оздоровчих закладах.
  2. Вся інформація тренінгу має успішний практичний досвід застосування.
  3. Методика продажу оздоровчих товарів та послуг має практичне застосування в SPA & Wellness-установах..
  4. Матеріали тренінгу містять практичну і виключно актуальну інформацію для роботи.
  5. Всі учасники тренінгу отримують стандарти роботи аква-термального комплексу в SPA & Wellness.

 
Партнер і спонсор даного курсу «Міжнародний Центр ТОП» – офіційний представник в Україні торгових марок USTUN Tekstil і Kelebek Keseleri – аксесуарів для турецького хамаму.

TOP LOGO - 3

Володар ексклюзивного права на навчання:
Міжнародна SPA-Академія, Союз Професіоналів SPA, готелів і Wellness-курортів України

По закінченні 1-го модуля видається сертифікат Міжнародної SPA Академії.
По закінченні навчання всього курсу (3 ступені) – диплом міжнародного зразка.

ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

woman-hammam-291
ЗАВАНТАЖИТИ МУЗИКУ ДЛЯ ПРОЦЕДУР В ХАМАМІ

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.