UKRAINIAN WELLNESS OPEN DAY

ENGL
ENGL
UKRAINIAN WELLNESS OPEN  DAY -  соціально-галузевий масштабний проєкт для популяризації національного Wellness напрямку та руху, розповсюдження корисної інформації про сучасні українські оздоровчі ресурси, національні методики відновлення і зміцнення здоров’я та Wellness –методи здорового способу життя.  Для всіх, хто прагне дотримуватися свідомого здорового способу життя.
 • Ціль проєкту - дати всім охочим фахівцям та об'єктам дієві Wellness інструменти для популяризації цього напрямку та залучення нових клієнтів і прихильників здорового способу життя.
#wellness21
 • ОБЄ'КТАМ – всі можливі види відкритих event’ів для залучення всіх клієнтських груп. Популярізація всіх можливих Wellness & SPA заходів та методик, що надаються в об’єкті, через демонстрації, лекції, групові занняття,  презентації, майстер-класи, дегустаційні та практичні сесії.
Можливий формат подій для об’єктів:
 • Wellness-сніданок з експертом національного оздоровчого напрямку
 • Коуч-сесія з фахівцями різного національного Wellness & SPA напрямку
 • Діловий бранч тематичний бранч з фахівцями та відомими спікерами /тренерами національного рівня
 • Зустріч он-лайн/офлайн з SPA & Wellness фахівцями українських оздоровчих методик та традицій
 • Експрес-курс одного дня за тематикою українського Wellness / SPA
 • Конкурси, Фестивалі, Естафети на тему здорового способу життя за національними традиціями
 • Кулінарні шоу та дегустації та майстер-класи з національної Wellness -кулінарії
 • ЕКО-тренінги національних Wellness / SPA –майстрів з оздоровлення
 • СМАРТ-курс/СМАРТ-сесія/СМАРТ-група на один день для майстер-класів національних традицій ЗСЖ
 • Тематична вечірка  /   «Reputation party»  для постійних відвідувачів та прихильників ЗСЖ в національному форматі
 • Літній марафон національних традицій оздоровлення Wellness
 
ФАХІВЦЯМ WELLNESS / SPA напрямку  -  Ми не рятуємо світ-  ми робимо його досконалим!   #wellness21
Кажуть, за 21 день можна сформувати нову звичку. Перевіримо?
 • Міжнародний Wellness-челендж для всіх, хто причетний до фаху оздоровлення, реабілітації, всіх видів  національних традицій зміцнення та повернення здоров’я, для beauty-фахівців, майстрів масажу, косметології, реабілітації, остеопатії, кінезіології, топ-терапістів, СПА-терапістів, фахівців аква-термальних комплексів.
 • Що зробити для залучення клієнтів та популяризації серед них власних оздоровчих національних Wellness-методик: 
 
 • 21 день публікуй на своїй фейсбук-сторінці  Wellness/SPA та всі корисні-лайфхаки для здоров’я, поради, рецепти… та що завгодно, що поверне здоров’я вашим клієнтам та буде корисно для них! Навчи свою спільноту бути у національному  стилі Wellness.
Як це зробити? Та легко:
 • Вподобай офіційну публікацію на сторінці Ukrainian Wellness Open DAY  і підтримай проект Wellness рамкою  - покажи на своїй сторінці своїм клієнтам, що ти вже в Міжнародній команді Wellness
 • Застосуй Wellness-рамку до свого фото профілю.  Рамку можна взяти тут (натисни і перейди за посиланням)
 • В коментарях до офіційної публікації передай челендж двом своїм колегами або Wellness-друзям (затегай їх через @)
 • ПОЇХАЛИ! 21 день публікуй* свої Wellness-фішки з хештегом #wellness21 (наприклад, #wellness21 День 1… #wellness21 День 5… #wellness21 День 21.).
 • Щодня тегай ще двох колег Wellness-френдів - хай нас буде більше! Покажемо всьому світу, що українські національні традиції дієві, яскраві, корисні, ефективні, а наша команда Wellness –фахівців – найкраща у світі!
І що з того? А ціла купа корисностей:
 • твої друзі, колеги, клієнти, гості… та ВСІ! побачать, що ти знаєшся на тому, як бути здоровими, красивими та в гарному настрої - прояви свою експертність!
 • через 21 день хтось один отримає ** безкоштовний квиток на Grand Massage & Wellness Congress in Ukraine
 • ще троє отримають подарунки від партнерів челенджу
 • всі яскраві відео-контенти ми запостимо на youtube-каналі Ukrainian Wellness Open Day та GMWC 2020
 

ТРАДИЦІЯ :  UKRAINIAN WELLNESS OPEN DAY  ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ  ЩОРІЧНО У ПЕРШУ НЕДІЛЮ  ЧЕРВНЯ.

у 2020 році через обставини карантину -  СТАРТ ПРОЄКТУ ПОЧНЕТЬСЯ 01 ЛИПНЯ 2020.

У 2021 РОЦІ  ДАТА UKRAINIAN WELLNESS OPЕN DAY -  06 ЧЕРВНЯ  2021

ГАСЛО :  World  Wellness TeamМи не рятуємо світ- ми робимо його досконалим!
 
*сторінка учасників челенджу має бути відкрита для перегляду до 31.07.2020 **розіграш через random - сервис випадкових значень
ПОСТАЧАЛЬНИКАМ Ми завжди шукаємо концепти та маркетингові програми, які залучать максимум клієнтів, та привернуть їх увагу, збільшать фактор довіри, максимально покажуть ваш продукт чи послугу. Ми вже все зробили для вас. Цей проєкт – ваш унікальний шанс зробити все це разом і водночас у всіх регіонах України. А для українського виробника- прекрасний привід вийти з своїм продуктом на закордонний професійний ринок Wellness.  Команда оргкомітету Ukrainian Wellness Open DAY готова всіляко сприяти співпробітництву об’єктів та фахівців з постачальниками товарів та послуг Wellness & SPA галузі.
ШКОЛАМ /КУРСАМ/АКАДЕМІЯМ Головний ресурс кожної школи –  викладачі та успішні учні.  Саме в цьому проєкті, як ніколи ідеально та ефективно, ви можете поділитися досвідом вашої школи, де ваші викладачі стануть експертами проєкту, а ваші кращі учні можуть ефективно підтримати челендж та представити вашу школу в ідеальному ракурсі всій країні.  Навчайте ваших учнів бути активними, колегіальними та орієнтованими на постійну комунікацію з Клієнтом. Ви також можете замовити рамку з лого вашої школи і тоді вашу школу побачать ВСІ потенційні учні, а кращі учні будуть ще більше пишатися вашими дипломами та навчанням у вас.
ЗМІ та інформаційним партнерам Цього року вся наша планета побачила, наскільки важливим стало здоров’я для всього людства. Ми, як ніколи, відчули важливість власних ресурсів та ресурсів природи. Підтримуючи проект ви не просто отримаєте безліч корисних контактів з об’єктами та фахівцями, а також привернете до себе увагу ВСІХ клієнтів , хто вже усвідомив що здоров’я та навколишнє середовище – то наш головний актив.  Ви можете долучатися до акцій та організацій подій, ваше видання чи медіа-ресурс так само може отримати додаткові контакти, увагу читачів, партнерів, клієнтів.  Будьте у великому проєкті і  там, де вже безліч клієнтів усвідомили важливість головного сенсу життя – здоров’я у всіх його проявах.
World Wellness Challenge - це не лише про Україну. Нас підтримує Wellness –спільнота вже 6 країн і далі - буде..

ПАРТНЕРИ ПРОЄКТУ

 
  Перейдіть за посиланням  

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.