• uk

Про Союз

Шановні партнери Союзу, колеги та друзі!

Вітаємо Вас на офіційному сайті Союзу професіоналів SPA, курортів та Wellness об’єктів України.

Всеукраїнська профспілка «Союз професіоналів SPA, курортів і Wellness об’єктів України» здійснює свою діяльність в Україні з січня 2009р. Головною метою нашої статутної діяльності є сприяння розвитку SPA & Wellness та масажної і оздоровчо-естетичної галузі України, захист прав та інтересів фахівців галузі, сприяння поліпшенню умов праці, а також інформаційна підтримка як членів профспілки, так і потенційних клієнтів і майстрів SPA & Wellness, а також профільних закладів в Україні.

Під час діяльності  Союзу до складу учасників приєдналися понад 450 об’єктів SPA & Wellness, які відвідали міжнародні і національні заходи: семінари і конференції, тренінги та наради.

Протягом 12 років діяльності Союз професіоналів SPA, курортів і Wellness-об’єктів України здійснив наступні проекти:
– створено в Україні нові спеціальності SPА (7 спеціальностей СПА)
– з 2009р заснована, організована і проведено 10 разів Міжнародна конференція «Міжнародна SPA-Асамблея» – 10 заходів протягом 2009-2019рр
– З 2009р організовано і проведено галузева національна премія Ukrainian SPA & Wellness Professional Award і національний рейтинг «Кращі SPA України» – 7 заходів, 2009-2017рр
– організовано і здійснено конференцію «Національний SPA-Форум» – 9 заходів, 2009-2016
– створені, зареєстровані і адаптовані в практику «Галузеві стандарти SPA & Wellness» для фахівців і керівників, для приміщень, стандарти безпеки, стандарти надання послуг і стандарти сервісу SPA & Wellness; 2011-2017-2019рр.
– в 2015 р. створена і здійснена конференція «Всеукраїнський SPA-Саміт» та «Карпатський SPA-саміт» – всього 3 заходи 2015-2017рр.
-з 2013р. створений і постійно працює проект «Пріоріті SPA»,що надає можливість клієнтам і фахівцям SPA економити і вибирати кращі пропозиції від постачальників і підрядників, без посередників.
– в 2010 заснована і постійно працює Експертна Рада Спілки, з наданням безкоштовних консультацій працівникам SPA & Wellness-галузі.
– в 2010 створена і постійно працює «Міжнародна SPA -Академія», що сприяє підвищенню кваліфікації фахівців і керівників SPA & Wellness
– в 2011р створений і в 2017 оновлений всеукраїнський галузевий фаховий журнал SPAСЕ.
– в 2019 р відкриті такі проекти: PROFESSIONAL GURU CAREER, SWR MEDIA PRO, HR SPA & Wellness, International SPA & Wellness Consulting Group, Ukrainian SPA & Wellness OPEN DAY, Національна Асамблея масажних шкіл, Ukrainian Wellness OPEN Space, ТОП-100 успішних масажистів України, Українська школа масажного маркетингу, Клуб Масажних директорів і проект розвитку і підтримки фахівців «PROFI 2 PROFI».

Підписано угоду про співпрацю з 4 Асоціаціями, в т.ч. з Міжнародною Радою Медичних масажистів і терапістів (Швейцарія), відкритий Міжнародний та Національний Департамент розвитку масажу, SPA, Wellenss галузі в Україні

Всього протягом 13 років створено і реалізовано понад 24 масштабних галузевих проектів, 5 міжнародних проектів.

Початок 2022 року для Української Команди викладачів та шкіл SPA, масажу та Wellness набув особливого значення – вперше навколо українських викладачів та керівників шкіл зібралися колеги – представники шкіл, асоціацій та викладачі масажі та СПА з Італії, Швейцарії, Греції, Болгарії, Індії, Домініканської республіки, Аргентини, Чилі, Японії, Мексики, Патагонії, Уругваю, Азербайджану.

Ця ідея народилася рік тому під час першої онлайн-Асамблеї викладачів, організованої за ініціативи Союзу. У січні 2021 року Асамблея стала всеукраїнською зустріччю колег – вчителів, на якій обговорювалися плани та бачення розвитку освітньої сфери СПА та Масажу в Україні. Тоді ми разом тільки мріяли про майданчик, де викладачі мали б можливість розвиватися, просуватися, обмінюватися новою інформацією та мати перспективне ділове спілкування.

28 січня 2022 року цю мрію здійснила Профспілка – Союз професіоналів СПА, курортів та Wellness об’єктів України спільно з європейськими партнерами та спільнотою профільних асоціацій.

Онлайн-простір (попри всі обмеження) відкрив нові можливості – захід об’єднав 2 континенти та острови.

Жодних конкурсів, чемпіонатів чи рейтингів!

Маса неймовірних емоцій від спілкування, знайомств, нових майстер-класів, обміну досвідом. Майстри не просто спілкувалися та ділилися думками, дивилися роботи один одного. Деякі просто відкривали камеру зі свого офісу та показували фрагменти своєї роботи. Ми бачили роботи, створені спеціально для програми Асамблеї. Це вир неймовірних відчуттів, коли на платформу Асамблеї завітали колеги з різних куточків світу. 96 учасників представили свої школи, академії та авторські роботи. Спікери із 11 країн дали професійні доповіді.

Учасники говорили чотирма мовами: українською, англійською, італійською, іспанською… і всі знайшли спільну мову.

Вперше українські фахівці сприймалися не як традиційні учасники чемпіонату, а як дружня команда фахівців із серйозним потенціалом для розробок, досвідом та навичками. І ми гідно показали їх світові, поділилися своїми здобутками із закордонними колегами.

Київ, Чернігів, Львів, Луцьк, Одеса, Дніпро, Харків, Рівне, Вінниця, Краматорськ, Нетішин, Суми, Кропивницький, Хмельницький, Чернівці, Миколаїв – найкращі школи та вчителі України разом зі світовими суддями, чемпіонами, експертами, вченими, провели всі разом у мережі майже 10 годин онлайн.

Один день виявився таким коротким, коли разом зібралася майже сотня колег та друзів із багатьох країн світу (попри суттєву різницю у часових поясах). Ми не попрощалися – бо вирішили не припиняти спілкування. Цього дня все добре тільки почалося.

Попереду Всеукраїнський конкурс викладачів та Асамблея-ЕКСПО, експертні тренінги та ділові та професійні зустрічі у Клубі масажних директорів.

Традиційно, починаючи з 2009 року після закінчення Міжнародної СПА-Асамблеї ми прощалися до наступних зустрічей на цілий рік, а тепер у 2022-му ми говоримо – “Привіт, новий міжнародний 2022й – рік зустрічей і нових змін на краще”.

«Міжнародна SPA -Академія» має понад 16 напрямів навчання, підвищення кваліфікації та програм розвитку галузі, консультаційні програми, програми професій і створення нових навчальних програм. Пропозиції для студентів Академії постійно оновлюються, понад 7 нових авторських ексклюзивних програм засновані з 2019 до 2021 р.

International SPA & Wellness Consulting Group – це професійна група експертів Союзу, що мають багаторічний позитивний досвід проектування, створення, відкриття. управління об’єктами масажу, SPA, Wellness & Resort галузі. Повний цикл консалтингу проектів «під ключ», від ідеї, концепту і проекту до тех.нагляду, управління і виведення на точку беззбитковості / прибутку, включаючи повний цикл маркетингових послуг, навчання персоналу і створення ексклюзивних проектів «під об’єкт».

Наша команда відкрита до співпраці та взаємодії з колегами в Україні та за кордоном.

У 2022 р Союз професіоналів СПА, курортів та Wellness об’єктів України,  в особі Голови Союзу, став Амбасадором всесвітньої СПА організації – World SPA Organization 

 

 

Союз завжди готовий підтримати всіх фахівців, хто готовий співпрацювати в команді за для розвитку та покращення результатів своєї праці, за для розвитку власної професійності та галузі в цілому.

Ми не обіцяємо багато.  Хай за нас говорять результати нашої вже виконаної роботи

 

з повагою,

Голова Союзу професіоналів СПА,
курортів та Wellness об’єків України

Таміла Рзаєва


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.