• uk

Про Союз

1225646Шановні партнери Союзу, колеги та друзі!

Вітаємо Вас на офіційному сайті Союзу професіоналів SPA, курортів та Wellness об'єктів України. Наша профспілка здійснює свою діяльність в Україні вже більше 6 років. За цей термін реалізовані такі проекти, які ми впровадили саме для  розвитку SPA галузі України..

- система подій та національних нагород для успішних підприємств та фахівців SPA:

SPA AWARD,  SPA SPAce,  Best SPA in Ukraine,  Best Admin of SPA,

та відома в Україні та за кордоном Міжнародна SPA Асамблея, Всеукраїнський SPA Самміт, Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD, SPA Форум.

- Міжнародна Експертна рада Союзу професіоналів SPA, яка прийняла участь у створенні галузевого методичного посібника для керівників та фахівців SPA України;

- Безкоштовний Всеукраїнський вісник SPA SPAce

- Золотий Фонд Спікерів Союзу

- Міжнародна SPA Академія

Створені та втілені у практику національні SPA стандарти для персоналу, сервісу та приміщень.

У 2015 році заснован Сервісний та консультативний Центр SPA для допомоги у створенні високого сервісу обслуговування клієнтів SPA.

Заснована нова спеціальність "Сервіс менеджер в SPA" . Також у 2015 році відбувся Всеукраїнський SPA Самміт в програмі виставки Hotel & SPA.

У 2015 році експертами Союзу створена бізнес-концепція сучасного національного SPA України           "Ukrainian SPA Concept". Цей концепт спеціально створений для втілення ексклюзивного національного SPA у будь який об'єкт від 3*** до 5***** у готелях, курортах та SPA центрах у будь якому зручному форматі та об'єму та призначений стати відомою візиткою українського SPA для гостей з України та з закордону.

За 6,5 років діяльності ми налагодили ділові стосунки та співробітництво з міжнародними експертами SPA та профільними асоціаціями в Туреччині, Угорщині, Польщі, Франції, Англії, Німеччині, Болгарії та США. За весь термін діяльності Союзу галузеві події відвідали більш ніж 700 менеджерів та фахівців SPA & Wellness галузі України.

З повагою,

Голова Союзу

Таміла Хафісівна Рзаєва


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.