• uk

Про Союз

Шановні партнери Союзу, колеги та друзі!

Вітаємо Вас на офіційному сайті Союзу професіоналів SPA, курортів та Wellness об’єктів України.

Всеукраїнська профспілка «Союз професіоналів SPA, курортів і Wellness об’єктів України» здійснює свою діяльність в Україні з січня 2009р. Головною метою нашої статутної діяльності є сприяння розвитку SPA & Wellness та масажної і оздоровчо-естетичної галузі України, захист прав та інтересів фахівців галузі, сприяння поліпшенню умов праці, а також інформаційна підтримка як членів профспілки, так і потенційних клієнтів і майстрів SPA & Wellness, а також профільних закладів в Україні.

Під час діяльності  Союзу до складу учасників приєдналися понад 450 об’єктів SPA & Wellness, які відвідали міжнародні і національні заходи: семінари і конференції, тренінги та наради.

Протягом 12 років діяльності Союз професіоналів SPA, курортів і Wellness-об’єктів України здійснив наступні проекти:
– створено в Україні нові спеціальності SPА (7 спеціальностей СПА)
– з 2009р заснована, організована і проведено 10 разів Міжнародна конференція «Міжнародна SPA-Асамблея» – 10 заходів протягом 2009-2019рр
– З 2009р організовано і проведено галузева національна премія Ukrainian SPA & Wellness Professional Award і національний рейтинг «Кращі SPA України» – 7 заходів, 2009-2017рр
– організовано і здійснено конференцію «Національний SPA-Форум» – 9 заходів, 2009-2016
– створені, зареєстровані і адаптовані в практику «Галузеві стандарти SPA & Wellness» для фахівців і керівників, для приміщень, стандарти безпеки, стандарти надання послуг і стандарти сервісу SPA & Wellness; 2011-2017-2019рр.
– в 2015 р. створена і здійснена конференція «Всеукраїнський SPA-Саміт» та «Карпатський SPA-саміт» – всього 3 заходи 2015-2017рр.
-з 2013р. створений і постійно працює проект «Пріоріті SPA»,що надає можливість клієнтам і фахівцям SPA економити і вибирати кращі пропозиції від постачальників і підрядників, без посередників.
– в 2010 заснована і постійно працює Експертна Рада Спілки, з наданням безкоштовних консультацій працівникам SPA & Wellness-галузі.
– в 2010 створена і постійно працює «Міжнародна SPA -Академія», що сприяє підвищенню кваліфікації фахівців і керівників SPA & Wellness
– в 2011р створений і в 2017 оновлений всеукраїнський галузевий фаховий журнал SPAСЕ.
– в 2019 р відкриті такі проекти: PROFESSIONAL GURU CAREER, SWR MEDIA PRO, HR SPA & Wellness, International SPA & Wellness Consulting Group, Ukrainian SPA & Wellness OPEN DAY, Національна Асамблея масажних шкіл, Ukrainian Wellness OPEN Space, ТОП-100 успішних масажистів України, Українська школа масажного маркетингу, Клуб Масажних директорів і проект розвитку і підтримки фахівців «PROFI 2 PROFI».

Підписано угоду про співпрацю з 4 Асоціаціями, в т.ч. з Міжнародною Радою Медичних масажистів і терапістів (Швейцарія), відкритий Міжнародний та Національний Департамент розвитку масажу, SPA, Wellenss галузі в Україні

Всього протягом 12 років створено і реалізовано понад 20 масштабних галузевих проектів, 5 міжнародних проектів.

«Міжнародна SPA -Академія» має понад 16 напрямів навчання, підвищення кваліфікації та програм розвитку галузі, консультаційні програми, програми професій і створення нових навчальних програм. Пропозиції для студентів Академії постійно оновлюються, понад 7 нових авторських ексклюзивних програм засновані з 2019 до 2021 р.

International SPA & Wellness Consulting Group – це професійна група експертів Союзу, що мають багаторічний позитивний досвід проектування, створення, відкриття. управління об’єктами масажу, SPA, Wellness & Resort галузі. Повний цикл консалтингу проектів «під ключ», від ідеї, концепту і проекту до тех.нагляду, управління і виведення на точку беззбитковості / прибутку, включаючи повний цикл маркетингових послуг, навчання персоналу і створення ексклюзивних проектів «під об’єкт».

Наша команда відкрита до співпраці та взаємодії з колегами в Україні та за кордоном.

Союз завжди готовий підтримати всіх фахівців, хто готовий співпрацювати в команді за для розвитку та покращення результатів своєї праці, за для розвитку власної професійності та галузі в цілому.

Ми не обіцяємо багато.  Хай за нас говорять результати нашої вже виконаної роботи

 

з повагою,

Голова Союзу професіоналів СПА,
курортів та Wellness об’єків України

Таміла Рзаєва


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.