• uk

EVENT SERVICE ІНТЕНСИВ-КУРС ДЛЯ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ HOTEL, BEAUTY & SPA

макет для постачальників - НОВИЙ

 

«EVENT SERVICE Практичний інтенсив-курс для постачальників Hotel, Beauty & SPA»

I ступінь

Коли:  09 – 10  липня  2018р  з 9:30 до 19:00

Де:    Хмельницька область, смт.Сатанов,  ГОК “Сонячний Прованс”, конференц-зал

 

Щороку змінюються тенденції у світі краси, моди, СПА та Wellness-галузі. І от ми вже цікавимося не тільки актуальними трендами товарів та послуг, а поспішаємо дізнатись про останні  ефективні напрацювання у маркетингу та менеджменті,  цікаві ідеї для SMM  та решту актуальної  інформації, що сприяє успішному просуванню товарів та послуг у галузі Wellness, Beauty, SPA та галузі гостинності.

Змінюється сприйняття інформації: доволі швидко потенційні клієнти налаштовуються на зміну динаміки інформаційних потоків. Методи, які нещодавно були ефективними, більше не працюють.  Навіть звичайні презентації припинили своє існування у звичному форматі .

Сьогодні дистрибутив SPA, Wellness & Beauty товарів та послуг – серйозна професія та бізнес, що вимагають не тільки високої профільної кваліфікації керівництва та всього колективу, а також системного професійного підходу на кожному етапі діяльності компанії-постачальника.

Стрімкий розвиток технологій, насичений інформаційний простір, ситуація, що швидко змінюється на ринку SPA, Wellness & Beauty-послуг в Україні, створюють особливі вимоги до компаній, які просувають бренди та послуги. В умовах мінливого сучасного бізнесу, дистрибуція перестала бути простим набором «технік продажів та мерчандайзингу». Стратегічне планування, маркетинг та аналітика, вивчення глобальних і локальних тенденцій стали невід’ємною частиною роботи дистриб’ютора бренду. Постійні зміни системи сприйняття і, відповідно, системи просування бренду, змушують постійно переглядати тактику і стратегію роботи з клієнтом, вдосконалювати навички презентації бренду та створення його репутації у кожному окремому регіоні зокрема та в Україні загалом.

EVENT SERVICE Практичний інтенсив-курс для постачальників Hotel, Beauty & SPA  – це оновлений 2-х денний модуль вже відомого EXECUTIVЕ SPA MBA  з організації ефективних брендових подій та заходів –  2-денний бізнес-інтенсив, заснований на реальному досвіді та знаннях, прикладах та поточній аналітиці організації та проведення корпоративних і галузевих подій та заходів у  дистрибуції товарів та послуг SPA, Wellness & Beauty в Україні. Це концентрат прикладних методик, що “працюють” для успішного проведення події та отримання бажаного та запланованого результату після події, збільшення активної клієнтської бази та обсягу продажів.

Ми будемо займатися тільки тим, що дійсно працює. На решту часу немає!

Мета тренінгу:

 • Отримати системні знання та навички для планування, організації та проведення ефективних заходів в компаніях дистрибуції у SPA, Wellness & Beauty та Hotel галузі.
 • Отримати навички з розробки нестандартних маркетингових рішень для просування косметичних засобів, обладнання для SPA, Wellness & Beauty, а також послуг і бізнес-рішень.
 • Оволодіти навичками мистецтва промоції заходу та компанії. Створення промо-пакетів та текстів для просування івентів та послуг.
 • Отримати системні знання із створення та розширення клієнтської бази, побудови довгострокових відносин з клієнтами під час та після події.
 • Отримати знання із побудови цікавого контенту та решти деталей щодо брендових подій та івентів.

 

ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЄМО:

 

Власників, та генеральних директорів компаній-постачальників та виробників продукції та послуг для Hotel, SPA & Beauty та Wellness галузі України:

Керівників  підрозділів , менеджерів та регіональних керівників компаній-постачальників та виробників продукції та послуг для Hotel, SPA & Beauty та Wellness галузі України:

Всіх , хто тільки планує відкрити бізнес або привезти новий бренд в Україну для розповсюдження в Hotel, SPA & Beauty та Wellness галузі України:

Ви плануєте просування Вашого бренду або послуг в  Hotel, SPA & Wellness галузі України;

Ви дивилися в інтернет та книжкових маркетах, але не знайшли практичну інформацію щодо того, як створювати ефективні майстер-класи, презентації, конференції та решту брендових івентів у Hotel, SPA & Wellness галузіЦе і не тільки буде під час інтенсиву;

Бажаєте ефективно побудувати Ваш бізнес в  Hotel,  SPA & Wellness галузі України та мінімізувати ризики та помилки. Прагнете отримати інформацію щодо особливості   Hotel, SPA & Wellness галузі України;

Ваш бренд або компанія давно присутня на ринку і треба дати «друге дихання»  бізнесу та сприяти просуванню у  Hotel, SPA & Wellness галузь України;

Давно бажаєте отримати відповіді на робочі питання щодо ефективного проведення подій та заходів вашої компанії та подальшого просування товарів та послуг у  Hotel, SPA & Wellness галузі України, а також зрозуміти принципи дієвої присутності на “чужих” подіях (виставки, всеукраїнські чи регіональні  події, заходи партнерів)

Шукаєте інформацію як знайти ефективний спосіб отримати довіру потенційних клієнтів та партнерів Вашого бренду в  Hotel, SPA & Wellness галузі України;

Плануєте зробити більше , ніж Ваші конкуренти та відрізнятись не тільки пропозиціями послуг, а й успішними заходами (брендовими, навчальними,іміджевими). Хочете знати різницю між цими подіями для  Hotel, SPA & Wellness та Б’юті галузі України та іншими галузями ;

Вам терміново необхідна робоча папка Smart Менеджера «Event Service Business Book» для ефективної роботи протягом року;

Прагнете здобути (посилити)  впізнаваність бренду в Hotel, SPA & Wellness галузі України та лояльність партнерів/кінцевого споживача

 

Ви вже зробили все , що змогли, але питання ще залишаються…;

Плануєте зробити Ваш  брендовий навчальний центр кращим за інші та зірковим у SPA & Wellness галузі України, створюючи ефективні заходи;

Плануєте взяти участь у подіях та заходах в Beauty, SPA & Wellness галузі України та бажаєте досягти максимально ефективного результату;

Ще не маєте власної  брендової події в  Hotel, SPA & Wellness галузі?  План-концепт, бюджет та монетизація заходу , ефективна підготовка та реклама Вашої події – це і не тільки буде під час інтенсиву .

Ви провели заходи /події і не отримали очікуваного результату? Не знаєте чи варто проводити події надалі…?  Як  досягти ефективності у проф.івентах саме Вашої компанії – відпрацюємо під час інтенсиву.

 

Ви вже привезли косметичний бренд або обладнання для Beauty, SPA & Wellness галузі України і бажаєте отримати папку Smart Менеджера «Event Service Business Book» для ефективної роботи протягом року в SPA & Wellness галузі України та мати очікуваний товарообіг Вашої продукції або послуг в Україні.

 

Матеріали тренінгу засновані на багаторічному (понад 18 років) досвіді дистриб’юторської діяльності, понад 15 років досвіду створення корпоративних та галузевих подій та заходів міжнародного рівня, враховуючи базу потреб учасників: власників, керівників, менеджерів компаній-постачальників і виробників товарів і послуг для SPA, Wellness та Beauty галузі України.

На тренінгу Ви дізнаєтесь:
1. Етапи планування та організації ефективних брендових подій та заходів.
2. Як створити ефективну команду оргкомітету
3. Як створити позитивну репутацію заходу та отримати кредит довіри бренду та івенту.
4. Як Ваш івент-сервіс може отримати конкурентні переваги і як їх правильно презентувати.
5. Як ефективно будувати відносини з клієнтами та створювати базу постійних клієнтів.
6. Як вести ефективні ділові перемовини та створювати «працюючі» презентації
7. Як отримувати нових клієнтів на виставці і монетизувати участь у конференції
8. Як створювати програму лояльності і правильно вести ділову переписку , розсилку та сторінку заходу у соцмережі
9. Як все встигати. Ексклюзивний тайм-менеджмент, який не потребує інвестицій і тривалого навчання. Унікальна система обліку і аналізу роботи менеджерів, що доступна навіть при дистанційній роботі.
10. Які помилки роблять конкуренти і чому втрачають клієнтів.

 Ви отримаєте :

1. Створену спеціально для учасників Папку Smart Менеджера «Event Service Business Book» – методичні матеріали для учасника
2. Алгоритм роботи оргкомітету та правила створення концепту унікальної події.
3. Нові ідеї для презентацій
4. Знання та навички в царині створення власних подій та заходів.
6. Систему отримання зворотного зв’язку та найбільш ефективні методи реклами Вашого заходу.
7. Практичні приклади та секрети створення успішних та «працюючих» текстів для презентації Вашого івенту.
8. Інформацію про те, як отримати тих клієнтів, які досі ще сумніваються.
9. Післятренінговий супровід і безкоштовну консультацію щодо створення вашого заходу


ВИГОДА В КУБИ

 АКЦІЯ ДЛЯ ПРОФІ!  ТИСНИ НА КУБИКИ І ДІЗНАЙСЯ ДЕТАЛІ


ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ:

1 день тренінгу

9:00- 13:00  Модуль 1 – «START UP  & RESTART» (базова інформація щодо створення концепту брендової події, інтерактив, робота з кейсами)

13:00 – 14:00 – обідня перерва

14:00- 16:00 – Модуль 2  «Hotel, SPA, Wellness & Beauty – специфіка cприйняття інформації»  (інтерактив, робота з кейсами, побудова роботи команди оргкомітету, план заходу)

16:00 – кава-перерва

16:00-19:00 – Модуль 3 «SPA, Wellness & Beauty-специфіка дистриб’юції. Вчимося  головних задач просування  товарів та послуг». Аналітика, практика, групові практичні  заняття.

Домашнє завдання. Вечірня практика «Мистецтво продажу. Бізнес-кейси, практичне домашнє завдання»

2 день тренінгу

8:50 –  кава перед стартом. Спеціальний міні-кейс для тих, хто приходить вчасно.

9:00- 12:15  Модуль 4: «Маркетинг та реклама – робочі інструменти» .  Авторський блок базової інформації, практичних завдань і кейсів. План під час події та після. Секрети «правильної» ділової переписки. Мистецтво формування та роботи з клієнтською базою перед подією та після. Рекламна продукція та POS-матеріали. Вникаємо  в деталі. Працюючі тексти, основні  помилки та переваги.  Стаємо експертами.

12:15 –  13:00 Контент-план. Створення атмосфери, робота з підрядниками.

13:00 – 14:00 – обідня перерва

14:00-16:00 – Модуль 5: SPA-Media™ – авторський курс маркетингу і реклами подій. Тільки ефективні методики просування івентів та план монетизації. Стандарти роботи та нестандартні рішення: виставки, конференції, семінари. Як підготуватися до події.  Монетизація заходів.

16:00 – кава-перерва.

16:30 – 19:00 Модуль 6 «Моя успішна подія». Базова теоретична інформація, інтерактив, робота в групах, практичні кейси.

18:00 – Вручення сертифікатів.

Після закінчення навчання I  ступеню видається сертифікат Міжнародної SPA-Академії.
Після закінчення всього курсу видається диплом Міжнародної SPA-Академії.

Авторські методики курсу захищені і належать Союзу професіоналів SPA, курортів і Велнес-об’єктів України.

Викладачи курсу:

Таміла Рзаєва-2Рзаєва Таміла Хафісівна, голова Союзу професіоналіів SPA, курортів та Велнес об’єктів України, директор Міжнародного Центру «ТОП», засновник та викладач Міжнародної SPA-Академії, автор проектів Event SPA в Україні з 2007р., співавтор та розробниік галузевих національних стандартів SPA & Wellness, автор концепту СПА харчування в Україні, неодноразовий доповідач і учасник Balkan SPA Summit, організатор International SPA Assembly, а також Ukrainian SPA & Wellness Professional Awards, Ukrainian SPA -Summit, організатор та член журі Національного конкурсу SPA & Wellness Адміністраторів, автор статей і матеріалів в таких виданнях як ProHotelia, Косметолог, SPA SPAce, Бізнес, Kosmetics International, Секрети молодості, Wellness, Кабаре -Шик та ін . СПА-експерт та консалтер із досвідом роботи з 2006 р. у СПА бізнесі  та з 1998 р. у  Beauty-бізнесі.


Ковальчук Яна

Ковальчук Яна Миколаївна, Голова ревізійної комісії Союзу професіоналів СПА, курортів і Велнес об’єктів України, маркетолог, викладач Міжнародної СПА-Академії, представник Союзу в Західному регіоні України, головний редактор журналу SPA SPAce, керівник Кулінарної СПА-Академії, автор проекту «SPA-media» ™, має багаторічний досвід в готельно-ресторанній справі, досвід просування та продажу послуг., має відзнаку “Акула продаж”.


ЕКСКЛЮЗИВНІ АКЦІЇ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:

 1. Всі учасники EXECUTIVЕ SPA MBA  1 Модуля отримають 10% знижку на реєстрацію
 2. Особливий пріоритет ** та привілеї для отримання окремого запрошення до участі у VIII Міжнародній СПА-Асамблеї-2018. Пріоритет ** дає можливість отримати особливі ексклюзивні умови участі, недоступні  в основних спонсорських пакетах.
 3. Учасники отримують можливість брендування одного міжнародного сектору учасників  VIII Міжнародної СПА-Асамблеї-2018.
 4.  Напередодні відкриття нового журналу для гостей і клієнтів, SPA SPAce дарує ВСІМ учасникам тренінгу одну ніч у готельно-оздоровчому комлексі «Сонячний прованс» під час проведення тренінгу*, а також безкоштовну реєстрацію у Союзі постачальників СПА України терміном на 6 місяців.

 *  для отримання безкоштовного розміщення з 9 на 10 липня у ГОК “Сонячний прованс” потрібна попередня реєстрація участі у тренінгу.

Вартість 1-го ступеня для учасників EVENT SERVICE Практичний інтенсив-курс для постачальників Hotel, Beauty & SPA:
1 учня – 6000 грн
2-х учнів від однієї організації – 5700 грн. за 1 учасника.
3-х учнів від однієї організації – 5400грн,  за 1 учасника.
У вартість реєстраційного внеску входить: тренінгова програма – 21 академ.година, роздатковий матеріал, кава-паузи та обіди на 2 дні.
Протягом 2-х місяців після закінчення курсу – 3 академічні години безкоштовних консультацій.

Всі  учасники-партнери VII Міжнародної СПА-Асамблеї -2017  та II Карпатського СПА-Саміту-2017 отримують знижку у  розмірі 10%.

Тримачі Золотої картки Elite Event SPA додатково отримують 5% знижки

Тримачі  Платинової картки Elite Event SPA додатково отримують  10% знижки

 У вартість реєстраційного внеску входить:

 • тренінгова програма – 22 академ.години,
 • ексклюзивний роздатковий матеріал
 • кава-перерви та обіди протягом 2 днів навчання.
 • безкоштовне розміщення у ГОК “Сонячний прованс” на 1 добу (під час проведення тренінгу)
 • трансфер від залізничного вокзалу м.Хмельницький до готелю  та назад (за умови попередньої реєстрації)
 • протягом 2-х місяців після закінчення бізнес-інтенсиву – 2 академ.години безкоштовних консультацій.

 

Контактні данні для інформації та заявок: +38 044 209 2719; 097-351-4221; sparesort-soyuz@ukr.net; org@soyuz-spa.com 

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.