• uk

Аудит навчання персоналу

rccl-vision-spa-receptionКожному керівнику SPA & Wellness та Beauty галузі знайома ситуація, коли на підвищення кваліфікації, командоутворення, зростання рівня продажу та інше витрачена велика бюджетна сума, що дорівнює інвестиціям в професійне обладнання для двох підрозділів. Співробітники в захваті від викладача, роблять з ним селфі та пишаються своєю участю в його тренінгах, а результат «і досі там..». Змін немає, зростання продажів немає, підвищення якості сервісу і як наслідок – повторного запису на процедури - теж немає!            В чому причина? Грішимо і на персонал і на тренера. А адже збій в самій системі навчання і мотивації.

Аудит системи навчання і мотивації, системи побудови навчального процесу та впровадження його в бізнес-модель - ця послуга стала актуальна у всіх галузях, тепер вона адаптована і для SPA & Wellness і Beauty галузі.

Основна мета аудиту SPA & Wellness і Beauty - це підвищення віддачі від інвестицій в розвиток персоналу та організації шляхом оцінки й виявлення ресурсів підвищення соціально-економічної ефективності корпоративного навчання. Запобігання плинності кваліфікованих кадрів, підвищення прихильності до компанії, створення системи командоутворення.

Для кого ця послуга?
  • Для власників та генеральних директорів, топ-менеджерів і керівників, для HR-директорів SPA & Wellness та Beauty підприємств і підрозділів;
  • Для тих, хто зацікавлений в оцінюванні ефективності діючої системи навчання і для тих, хто прагне побудувати систему навчання і мотивації з урахуванням необхідної конкретному персоналу інформації, рентабельною / оптимальною вартістю та у побудові гарантованої системи отримання результату після навчання;
  • Для тих, хто втомився «платити двічі» і поставляти конкурентам навчених за свій рахунок співробітників.

Аудит проводиться на підставі міжнародних

Стандартів якості ISO 9001: 2000 і Керівних вказівок з навчання ISO 10015: +1999.

Аудит - не тренінг з продажу. Його результат не сьогоденний прибуток, а отримання інструментів для того щоб навчати персонал і саму організацію більш ефективно і головне - рентабельно з гарантованим фінансовим результатом.

Можливості, що надаються: Підвищити ефективність корпоративних навчальних програм; Зрозуміти «зони» ризиків в системі навчання; Оптимізувати технологію корпоративного навчання; Провести контроль якості існуючої системи; Зробити навчання для співробітників престижним, цікавим і результативним, повністю оптимізуючи функцію «відданість підприємству». Аудит навчання SPA & Wellness та Beauty крок за кроком: - Аналіз існуючої системи навчання персоналу, її елементів, особливостей і адаптивність до завдань конкретного підприємства SPA & Wellness та Beauty; - Формування та узгодження організаційної структури системи навчання; - Створення концепції розвитку персоналу SPA & Wellness та Beauty; - Формування навчально-методичної бази; - Розробка системи оцінки якості навчання; - При необхідності, підбір співробітників у відділ HR, інструктаж - Навчання співробітників і передача програм.   В результаті Ви отримуєте:
  • Об'єктивнуоцінку якостіорганізованихпроцесів навчанняперсоналув SPA&Wellness таBeautyпідрозділів;
  • Рекомендації щодо оптимізації витрат на навчання, як внутрішнє, так і зовнішнє;
  • Реальну картину сильних та слабких сторін існуючої системи навчання;
  • Докладні рекомендації щодо оптимізації програм навчання, бізнес процесів, а також навчально-методичної бази.
  • Розроблену систему оцінки якості.
  • 1 день бонусного тренінгу для персоналу (мотиваційний або командоутворюючий), на вибір.
  female-spa-button_large   ПОПЕРЕДНЯ БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ [contact-form-7 404 "Not Found"]  

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.