• uk

Адміністрування та Менеджмент SPA & Wellness

 

 

Анатомія ідеального СПА-менеджменту та маркетингу. 

Майстерність ефективного управління SPA & Wellness об’єктами та підрозділами.

Професійний курс “СПА-менеджмент “під ключ”.

Міжнародний рівень СПА-менеджменту, де на тебе чекає кар’єра, нові можливості та новий рівень прибутку.

Знайди своє місце в елітній галузі здорового відпочинку та відновлення.
 • Для кого цей курс:  для тих, хто тільки  планує працювати адміністратором, а надалі – керівником в Beauty / SPA/ Wellness (має  освіту у сфері менеджменту / маркетингу або медичну освіту, або біологічну, або досвід роботи в Beauty галузі від 3 років);  для адміністраторів Beauty / SPA / Wellness з досвідом роботи, для СПА-менеджерів та керівників SPA & Wellness-студій, салонів, та підрозділів оздоровчого напрямку в курортних комплексах.

 

 

 

програмА (І група)


Модуль 1  (перший місяць)
 1. Введеня у спеціальність. Терміни і визначення. Класифікація СПА та Велллнесс. Критерії оцінки.
 2. Стандарти галузеві та корпоративні. Дотримання стандартів. Використання чек-листів;
 3. СПА-етикет для гостя та клієнта. Контроль та доповнення;
 4. Стандарт професії, стандарт роботи адміністратора, старшого адміністратора та СПА-менеджера.
 5. З яких обов’язків складається робота керівника та адміністоратора СПА та Веллнес.
Модуль 2 (другий місяць)
 1. Види та різновидність СПА-процедур, Програм та СПА-турів. Різниція між СПА та Веллнесс. Головні питання та можливі заперечення клієнтів. 
 2. Правила ТБ в СПА та Веллнесс для фахівців та гостей.
 3. Договір на клубне обслуговування. Ведення клієнтської бази.
 4. Стандарти надання послуг. Карта клієнта. Карта обілку процедур.
 5. Атмосфера СПА та Веллнесс. Стандарти та дотримання.
Модуль3  (третій місяць)
 1. Робота з клієнтами в онлайн та соц мережах. Ведення сторінок. Правила роботи СПА та Веллнес у онйлайн просторі.- 3 заняття
 2. Робота з телефоном, листування, месенджери. – 2 заняття.
 3. Стандарти прибирання, чистоти . Контроль та корпоративні стандарти.
 4. Нестандартні ситуації – запобігання та вирішення.
модуль 4 (четвертий місяць)
 1. СЕРВІС в СПА та ВЕЛЛНЕСС.
 2. Стандарти і складові Сервісу . Протоколи надання сервісних послуг.
 3. Антисервіс та головні помилки як з ВІП-рівня швидко досягти 0.
 4. Сервіс онлайн .
 5. Програма лояльності ;
 6. Формування команди. Менеджмент в СПА
Модуль 5  (п’ятий місяць)
 1. Презентація СПА та Веллнесс в онлайн та офлайн.
 2. Продажи в СПА та Веллнесс – 5 занять

 

 

* Всі авторські права на весь контент навчальної програми захищені патентом та належать ВП “Союз професіоналів СПА, курортів та Велнес об’єктів України, Рзаєвій Т.Х.  Копіювання всієї програми або копіювання будь-якої її частини  – є правопорушенням, яке призведе до таких наслідків як судовий позов і карається згідно чинного законодавства України. 


ЯК САМЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОГРАМА:

 

Учасник проходить кожен модуль протягом місяця. Бере участь у інтерактивних семінарах. Наприкінці кожної теми тестове завдання, яке перевіряє експерт. В кожному модулі: шаблони документів, запис конспектів, чек-листи, практичні прикладні кейси-завдання. Під час всього курсу ми будемо запрошувати спікерів GMWC-2020 та членів Міжнародної Експертної ради з розвитку масажу , СПА та Велнес, для майстер-класів або інтерв’ю чи прямих ефірів.
Щотижня ми зустрінемося на скайп-конференції і експерти надаватимуть відповіді на всі ваші запитання. Кожні 10 днів команда експертів робитиме “разбор польотов” всіх ваших реальних проєктів , помилок та успіхів.

 

БОНУСИ ЗА  швидку ОПЛАТУ

Особиста консультація спікера на довільну професійну тему учасника (30 – 60 хв)

Чек-лист вдалої професійної сторінки у Фейсбук

 


 

гарантії  програми

Програма розрахована на тих, хто прагне розвитку з першого кроку, всі модулі створені таким чином, щоб учасники встигли відпрацювати на практиці кожну задачу та отримати консультації експертів і завдяки практичним відпрацюванням учасники повертають собі кошти на навчання вже під час участі в програмі;

Якщо якийсь модуль не зрозумілий і тема здається важкою – учасник отримає додаткову консультацію експерта. Ми разом до Вашого результату.

 

ВСІ  уЧАСНИКИ ОТРИМАЮТЬ:

 

1) доступ до всіх 5 модулів;    участь у закритому чаті для учасників 3) прямий зв’язок з експертами під час всього курсу;                                    4)робочий зошит учасника з документами;
2) розбір домашніх завдань з експертами 5)зразки та шаблони документів та консультація з їх адаптації під свою специфіку роботи.

 


ВИКЛАДАЧ КУРСУ

 

ТАМІЛА РЗАЄВА   

Голова Союзу професіоналів СПА, курортів та Wellness-об’єктів України. 
Засновник та викладач Міжнародної SPA-Академії.
Голова Оргкомітету Global Event SPA в Україні.

Засновник та викладач Міжнародної SPA-Академії, автор проектів Event SPA в Україні з 2007р., співавторка та розробниця галузевих національних стандартів SPA & Wellness, автор концепту СПА харчування в Україні, неодноразовий доповідач і учасник Balkan SPA Summit, організатор International SPA Assembly, а також Ukrainian SPA & Wellness Professional Awards, Ukrainian SPA -Summit, організатор та член журі Національного конкурсу SPA & Wellness Адміністраторів, автор статей і матеріалів в таких виданнях як ProHotelia, Косметолог, SPA SPAce, Бізнес, Kosmetics International, Секрети молодості, Wellness, Кабаре -Шик та ін .  Авторка та засновник програми Розвитку для СПА-менеджерів, Програми “Міжнародний Амбасадор СПА”.  СПА-експерт та консалтер із досвідом роботи з 2006р.

у СПА бізнесі та у Beauty-бізнесі з 1998 р. У 1998р була викладачем професійних курсів nail-майстерності. Продаж продукції для професійного нарощування нігтів, розпису та манікюру. Досвід роботи в салонах краси з 1999р. Професійна дистріб’юція косметики та БАД, організація представництва і товарообігу у Житомирському регіоні. Створення авторської методики продажу, побудування дистрибьюторської мережі, створення івентів , в т.ч. для благодійного фонду, залучення до роботи професійної бьюті галузі.  З 2006р в СПА-бізнесі. Досвід побудови професійного ексклюзивного навчального центру масажу та Beauty-галузі, організація галузевої асоціації “з нуля”, організація самтів та конгресів.  З 2009р власний бізнес у професійній дистриб’юції, голова профспілки. З 2011р – антикризовий керівник та консалтер.  Навчання персоналу готелів 4-5*, створення корпоративних та ексклюзивних навчальних програм для СПА та Велнес підрозділів. Створення СПА-меню, меню послуг, програми лояльності та програм мотивації для персоналу курортних та готельних СПА і Велнес -центрів. Створення корпоративної школи SPA & Wellness -підрозділу. Досвід менеджменту в СПА – з 2010р

Автор та викладач курсів «Конференц-сервіс: all tips & tricks» та курсу «Event Service для постачальників галузі SPA, Wellness, Beauty & Hotel», МВА-курс для СПА-менеджерів, авторського курсу “Мистецтво з продажу в Beauty, SPA & Wellness and Resort галузі” . Засновник та спікер Ділового Клубу для SPA, Beauty & Wellness керівників та фахівців. Автор, розробник та спікер програми “Professional Guru Career”, Керівник International SPA & Wellness Consulting Group, засновник та керівник Міжнародного Інституту медичного масажу, SPA & Wellness бізнесу.  Засновник та організатор Grand Massage & Wellness Congress. Партнер та акредитований викладач у Міжнародній Асоціації медичного масажу та СПА-терапії (Швейцарія).   Бізнес -викладач міжнародного класу, сертифікований бізнес-тренер (диплом Італійського Університету Олівера Сакса (Багерія, Італія)-2020р.)

ОСОБЛИВІ НАВИЧКИ СПІКЕРА, КОРИСНІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КУРСУ

 • Досвід у СПА та Веллнесс галузі на керівних посадах з 2006р.
 • Створення СПА-меню послуг, програм та проєктів.
 • 10 річний досвід у створенні та втіленні галузевих та корпоративних стандартів СПА та Веллнесс в Україні
 • Навички та досвід (понад 20 років) у продажу послуг та продукції СПА та Веллнесс
 • 22 –річний досвід професійної дистриб’юції
 • 19 річний досвід створення галузевих та корпоративних event`ів та просування послуг та продукції
 • Досвід керівника у СПА та Веллнес – з 2009р
 • Досвід створення авторських навчальних программ та досвід викладача з 1999р
 • Досвід викладання проф. Комунікації – з 2011р.

 

  

Що входить в пакет STANDART PRO VIP
Для тих, хто хоче отримати всю інформацію, але йому не важливий зворотній зв’язок (підходить для тих, хто тільки вибирає свій шлях і для тих, хто хоче сам займається своїм розвитком) Для тих, хто хоче більше отримати інформації та індивідуальної роботи Тільки для тих, хто планує будувати свою подальшу кар’єру у менеджменті SPA & Wellness, планує отримати максимально активну роботу з експертами та рекомендації щодо працевлаштування на міжнародному рівні
Доступ до всіх 5 модулів та 40 підтем протягом 5 місяців
Зразки та шаблони документів
Доступ в закриту групу Viber для всіх студентів
Захист проєкту онлайн по закінченню курсу
Диплом міжнародного зразка для учасника курсу
Доступ до БОНУСНИХ уроків:  ДНК код СПА-менеджменту:  швидка і ефективна кар’єра .  Що робити коли все не так – антикризовий урок.
Перевірка кожного домашнього завдання експертом
Відкриті сесії – питання-відповідь
Список підрядників для упішної роботи 
Розбори завдань по міні-групах
Закритий чат з експертами
2 особистих разбора проєкта та список особистих задач
Спільна з експертом розробка стратегічного плану, ризиків, маркетингової політики просування
Стандартна ціна курса $552 $634 $792
Ціна за промо-кодом $450 $520 $690
Графік повернення до стандартної ціни за 20 днів до початку курсу $525,00 $634 $792
Ціна повна $634,00 $760 $900
 Розстрочка платежів 4 платежі 4 платежі 4 платежі

 

 

 


 

Партнерська програма проекту – це майданчик, де є безліч можливостей для всіх учасників та партнерів, майданчик  розвитку професійних зв’язків, ділової комунікації, перспектив співпраці та взаємодії.

 1. Ви мрієте про те, щоб ваш бренд / компанія  увійшли в довгострокові партнерські стосунки з об’єктами СПА і Веллнесс?
 2. Ви плануєте відкривати нові ринки та представництва вашого бренду/ компанії в регіонах України?
 3. Ви плануєте  розвивати та збільшувати об’єм продажу вашого продукту і шукаєте нові програми, проекти та партнерів для розвитку?

 

В програмі навчання та розвитку СПА-менеджерів Ви отримаєте можливість:
 • Розширення корисних ділових зв’язків з менеджерами СПА та Веллнесс в Україні
 • Сприяння щодо укладання угод співпраці
 • Навчання та підвищення кваліфікації своєї команди
 • Зміцнення репутації та довіри до свого бренду серед своєї цільової аудиторії
 • Нові моделі та програми прояву бренду серед потенційних клієнтів
 • Початок співпраці вже в період реалізації проекту.

Кожен модуль взаємодії партнера та учасників проекту узгоджується з оргкомітетом та спікерами.

 

 

Запросити інформацію для свого бренда можна через електронну пошту або в телеграм @wellnesspaukraine


 • Контакти  :   +38044 -209 27 19;  +38097 351 4221; + 38 067 2367999  e-mail: sparesort-soyuz@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обкладинка на ФБ-1
Тренінг МВА для СПА-менеджерів липень 2018.

 

 

 

 

 

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.