• uk

Професійний бізнес-курс для власників / директорів шкіл масажу і СПА-естетики

РАДА

Професійний бізнес-курс для власників /

директорів шкіл масажу і СПА-естетики

1.Визначення професійної школи масажу Менеджмент і маркетинг. Визначаємо «вільну нішу» для школи. Визначаємо свою головну цільову аудиторію Бренд школи – як це, що робити. Послідовність створення бренду школи. Обов’язкові опції. На чому можна зекономити. «Мої зіркові викладачі» - створення зіркової команди викладачів, мотивація, менеджмент, просування, правила співробітництва. Де взяти базу потенційних клієнтів. Правила роботи з базою клієнтів. Як працювати так, щоб база залишалася актуальною.

2.Схема шкільної організації, ролі і компетенції Створення команди професійних менеджерів з продажу навчання та продукції План роботи з персоналом школи План розвитку школи

3.Навички професійного директора школи масажу Зобов’язання та компетенції директора Особистий бренд директора школи Тайм-менеджмент директора школи та ексклюзивна програма планування «GURU-TIME»™

4.Гарантії навчальної програми, вартість дипломів і підтвердження годин навчання, а також внутрішньо-корпоративні визнання учнів. Актуальні навчальні програми Додаткові навчальні програми Програми особистого розвитку учнів Форма та концепт сучасного професійного навчання. Відмінності та класика.

5.Передпродажний період. Рекламно-маркетингова стратегія школи Підготовка рекламних матеріалів Брендування та створення професійного інформаційного простору Офлайн та онлайн-інструменти просування План для старту Ефективна презентація школи (презентація , що продає, а не просто витрачає бюджет).

6.Роль директора в навчальному контексті і взаємини між директорами / менеджментом / студентами/ інститутами. Побудування надійної партнерської бази та відносин Взаємодія з колегами та конкурентами. Перетворення конкурента на партнера. Правила субординації в галузі краси та оздоровлення. «Залишаємося своїми та гідність не втрачаємо».

7.Інші шкільні правила: правила стажування, правила випускних іспитів. Техніка і правила проведення Стандарти проведення іспитів Умови стажування Організаційні деталі Рекламні заходи для випускних іспитів

8.Управління послугами, наданими професійною школою масажу Комерційна діяльність з надання послуг масажу Складання прейскуранту та Меню послуг Продаж та просування послуг школи масажу (безпосередньо масажі) Інтернет –магазин школи

9.Зворотній зв'язок. Аналітична діяльність. 10.Брендові корпоративні заходи школи. Участь у чужих галузевих подіях. Монетизація івентів. Правила створення брендових подій, бізнес-застосування та монетизація участі у виставках.

ВИКЛАДАЧ

1708_oooo.plusАнтоніо Руджіо – Директор ODM Міжнародної школи Медичних масажистів (Швейцарія) ; Виконавчий директор Міжнародної Ради Масажистів та СПА-терапістів.

Автор перших федеральних іспитів для масажистів в Швейцарії.  Засновник першої школи для масажистів, медичних масажистів в кантоні Тічино з визнанням програми Швейцарським Червоним Хрестом.  Відповідає за консультаційні послуги, визнання академічних та теоретичних годин, організацію стажування та процедури отримання еквівалентних освітніх кваліфікацій в області масажу в Швейцарії. Диплом тренера для дорослих   за рівнем акредитації FA1 та FFA2, отриманий в Швейцарському інституті педагогіки.


 

Учасники отримають сертифікат міжнародного зразка "Швейцарія - Україна"

0001

     65288620_10157206086438476_3722021914298810368_n


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС:
Варіант 1 :  надішліть смс з промо-кодом "SCHGURU" на номер: +38 097 3514221 або +38 098 4168663 та отримайте додаткову консультацію викладача. 

Варіант 2:   перейдіть за посиланням у групу Вайбер, отримайте інформацію та залиште Ваші данні, з Вами зв'яжеться менеджер СПА-Академії. ГРУПА VIBER PROFESSIONAL GURU CAREER

або пишіть нам на пошту: sparesort-soyuz@ukr.net  


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.