• uk

Авторський Ексклюзивний курс «Мистецтво побудування особистого бренду в галузі краси, SPA, Wellness та Resort»

СТАТИ ГУРУ

 

Авторський Ексклюзивний  курс

 «Мистецтво  побудування особистого бренду  

в галузі краси, SPA, Wellness та Resort» 

Мистецтво як стати GURU. Курс як стати Експертом в галузі SPA, Beauty, Resort & Wellness

Особистий бренд в індустрії краси, SPA, Wellness & Resort –це не розкіш і не данина моді , це переконлива конкурентна перевага, що дозволяє вигідно та ефективно просувати свій бізнес в певній ніші або галузі, підвищить привабливість та впізнаваність вашого продукту чи послуги та приверне увагу та лояльність  ваших потенційних клієнтів.

Стати GURU або Експертом – то не означає працювати 40 років на єдиному робочому місці та мати бездоганну трудову книжку.  І це не просто особистий шлях фахівця.  План досягнення вершини професійності та мистецтва  реалізації  себе та презентації своєї справи в єдиному ідеальному варіанті – це шлях до успіху, що має бути спланованим, прорахованим та мати системний характер. Часи змінюються і план побудови особистого бренду (не плутати з іміджем) став новою професійною задачею перед бізнесменами, топ-менеджерами, фахівцями, виробниками та тренерами.  

Ще 10-15 років тому в індустрії краси, SPA, Wellness & Resort стати Експертом та побудувати особистий бренд то означало бути першим, зробити те що раніше ніхто не робив, триматися та вижити у галузі.  Тепер щоб стати Експертом  треба діяти одразу професійно, постійно зростати, мати чіткий план та стратегію , не зупинятися у професійному навчанні ані на мить та робити свою справу відповідально та сплановано. 

Для того, хто усвідомлює що йому ТРЕБА бути  Експертом та GURU своєї справи та бізнесу – General Problem Solvers – викладачі курсу PROFESSIONAL GURU CAREER створили Ексклюзивну програму  та стратегічний проект для  ідеально швидкої можливості стати Експертом в  індустрії краси, SPA, Wellness & Resort

 • Приведіть у відповідність сприйняття особистого бренда власника бізнесу та бренда вашої компанії;
 • Якщо ви створюєте власний бренд бізнесу – професійний та успішний особистий бренд додасть лояльності та довіри до вашого бізнесу. Ви станете амбасадором свого бренду;
 • Хочете підвищити престиж та ціну вашого бізнесу тоді особистий бренд стає невід’ємною частиною вашого успіху;
 • Прагнете стати лідером думок та впливати на прийняття рішень серед вашої цільової аудиторії ? – тоді план побудови кар’єри Експерта чекає на вас;
 • Ви плануєте відкривати нові проекти, нові напрямки діяльності у галузі краси, SPA, Wellness & Resort – тоді  стати Експертом та отримати нові можливості побудови бізнесу – тепер стали легше та швидше в програмі PROFESSIONAL GURU CAREER .

 

Після закінчення курсу учасники:

 • отримають повний план дій побудови особистого бренду в реальному просторі та в мережі інтернет
 • чіткий план дій щодо просування та реклами особистого  бренду
 • план побудови кар’єри та іміджу Експерта – лідера думок
 • Особисті консультації викладачів та відпрацювання власних кейсів та задач під час проекту
 • Навички ефективної подальшої побудови особистого бренду, бачення та чіткі цілі , що сприятимуть побудові ефективного шляху досягнення мети – Успішний особистий бренд в галузі краси, SPA, Wellness & Resort.

ЧОМУ  ЦЕЙ ТРЕНІНГ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ:

 В УКРАЇНІ МИ ЄДИНІ МАЄМО системний професійний підхід до побудови особистого бренду, Експертної кар’єри  у галузі SPA, Beauty, Resort & Wellness

Спікери мають професійний  системний  досвід та знання у сфері побудови особистого бренду  в галузі Beauty & SPA  вже понад  15 років , а також  власний досвід  набуття статусу Експерта та GURU, побудови  системи роботи лідерів думок  у галузі краси та СПА.  Наш досвід, знання, постійне оновлення аналітичних даних, підвищення кваліфікації та особистого розвитку дозволяє не тільки передавати досвід, але  й  займатися підготовкою «Експертів»  ,  консультувати власників, керівників та фахівців роботи з клієнтами,  керувати проектами та будувати нові проекти  як  коучи та консалтери корпоративного та особистого брендінгу.  Ми набули досвіду та знань стільки, щоб Вам не довелося «набивати свої шишки» – Ви можете використати наш досвід та знання. 

 СИСТЕМНІСТЬ

Програма курсу побудована для системного та прискореного досягнення мети та створення кар’єри та бренду у галузі SPA, Beauty, Resort & Wellness.   Техніки та ефективні програми розвитку і просування особистого бренду , системний підхід до побудови статусності та контенту Експерта, комунікація та просування в реалі та  в інтернет та багато інших корисних тем, про які ви не знайдете інформацію в інтернет. 

Унікальність курсу: жодних  тренерів –теоретиків! 

Загальний практичний досвід викладачів курсу – понад 22 роки професійної діяльності у галуз краси, SPA, Wellness & Resort – від початківця до GURU та Експерт міжнародного статусу.

Результати 

протягом останніх 10 років, Союз професіоналів СПА, Міжнародна СПА Академія став стартовим майданчиком для «народження» та просування багатьох майбутніх Експертів галузі та лідерів думок. Проведено більше ніж 1000 годин консультацій щодо деталей побудови стратегій брендів та персон. Позитивний досвід роботи з брендами, персонами, проектами – понад 15 років.

Гарантії: Guru курсу самі є Експертами міжнародного класу з позитивним досвідом у розвитку, консультуванні, перемовинах, побудови нових проектів та розвитку великих брендів та компаній у  галузі  SPA, Beauty, Resort & Wellness.

ПРОГРАМА

      1. Стратегія та складові побудови особистого бренду.  «Хто – Як- Коли- Де – Для чого».

 • Обираємо архетип (ваш особистий стиль , згідно типу особистості), згідно якого має будуватися особистий бренд.
 • Місія та цінності особистого бренду
 • Смисловий контент бренду
 • Головна ідея особистого бренду
 • Головні компетенції бренду

      2. Позиціонування особистого бренду . Визначення тематики та ніші  «експертності».

 • Позиціонування особистого бренду. Побудування зрозумілої комунікації з вашою ЦА, ефективна передача вашого «послання людям та світу»
 • Постановка головної мети як для бренду так і для «експертності»
 • Портрет цільового клієнта та аудиторії (з урахуванням географії)
 • Вибір галузевої ніші для втілення вашого бренду та експертної роботи
 • Унікальна бізнес роль і компетентність в галузі краси, SPA, Wellness & Resort
 • Розробка емоційного фокусу бренду  , стилю «Експерта».
 • Послання бренду (brand message) в середині галузі, зовнішньо, внутрішня комунікація.

      3. Оформлення бренду .  Складові Експертності – що і як.

 • Brand story. легенда бренду. Експертна складова: зміст та повний опис
 • Презентаційна мова «Експертний брендовий стиль» (теж визначення галузевої ніши)
 • Ідеї, пропозицї – складові фірмового стилю («відрізняйся, але не будь чужим»)
 • Персональний brandbook, Персональний image book (що і як має бути якщо працюєте в галузі краси, SPA, Wellness або Resort )

      4. Просування персонального бренду. Експертного впливу в галузі краси, SPA, Wellness & Beauty.

 • Готуємо разом план просування бренду на один місяць та ваш унікальний контент Експерта, що має привертати увагу до вашої діяльності та створити команду  прихильників  бренду та клієнтів Експерту.
 • Пишемо комунікаційну стратегію Експерта та бренда, визначаємо канали просування, розробляємо контент стратегію  для кожного каналу.
 • Індивідіуальний маркетинг галузевих, корпоративних, особистих подій та івентів. Правила участі у всіх івентах, монетизація, репутаційні стандарти. Медійна реклама, Партнерський маркетинг Експерту та бренду.
 • План особистого та професійного зросту Експерта в межах галузі (в країні та за кордоном).

      5. Знайди свого Амбасадора бренду та промо для Експерта.

 • Хто, як і яким чином має адмініструвати ваш медіаплан
 • Створення контенту  та виконання контент-плану з урахування особливості сприйняття інформації цільової аудиторії галузі краси, SPA, Wellness & Resort.
 • Копірайтинг статей, організація інтерв’ю і подій в галузевому просторі.
 • Робота з Амбасадором вашого особистого бренду та прихильниками Експертності.  Що мусить робити і чого не може собі дозволити Експерт галузі краси та СПА.

    6. Правила роботи в інтернет, соц.мережах. Послідовний план дій. «Фішки та лайфхаки» ефективного просування особистого бренду та  Експертності в галузі краси, SPA, Wellness & Resort.

Записатись на курс:  

Варіант 1 :  надішліть смс з промо-кодом “EXPERTGURU” на номер: +38 097 3514221 або +38 098 4168663 та отримайте 5% знижки. 

Варіант 2:   перейдіть за посиланням у групу Вайбер, отримайте інформацію та залиште Ваші данні, з Вами зв’яжеться менеджер СПА-Академії. ГРУПА VIBER PROFESSIONAL GURU CAREER

або пишіть нам на пошту: sparesort-soyuz@ukr.net   

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.