• uk

ДІЛОВИЙ КЛУБ SPA, Wellness, Beauty & RESORT “SMART SPA TALKS” – Мистецтво Brand-event

BUSINESS CLUB

за підтримки  Союзу Професіоналів SPA, курортів  та Wellness-об’єктів України

Факультет SPA, Wellness, Beauty & Resort –бізнесу Міжнародної СПА –Академії , за підтримки Союзу Професіоналів SPA, курортів та Wellness-об’єктів України запрошують взяти участь у новому бізнес-клубі для керівників , менеджерів та фахівців SPA, Wellness, Beauty & Resort галузі

Зустріч членів клубу відбудеться 18 грудня 2019 р в м.Львів,  пл. Князя Святослава, 5 СПА-готель “ТАУРУС” , конференц-зала № 4

Діловий Клуб SPA, Wellness, Beauty & Resort галузі «PROFESSIONAL GURU CAREER» – – бізнес-проект нового формату (на численні прохання наших учасників): ексклюзивна бізнес-програма, що поєднує модулі розвитку бізнесу, тренінгові та модулі персонального консультування від провідних експертів, корисні бізнес-знайомства (нетворкінг) та сприяння у просуванні для фахівців, об’єктів та компаній – постачальників Beauty, SPA, Wellness & Resort галузі .

Під час зустрічі в клубі учасники отримують:

Важливу для бізнесу інформацію, практичні тренінгові модулі, відповіді на актуальні питання бізнесу в SPA, Wellness, Beauty & Resort галузі.
Нетворкінг: корисні знайомства з потенційними партнерами та клієнтами
– Можливість розміщення своєї пропозиції/акції або презентації у електронному Діловому каталозі SPA, Wellness, Beauty & Resort грудень2019-січень2020, який отримають безкоштовно всі гравці ділового сектору Spa, Wellness, Beauty & Resort галузі України.
– Можливість приєднатися до партнерської програми та залишити у «Wellness Black Box грудня2019-січня2020» свої пробники продукції, сертифікати на відвідування/послуги/подарункові сертифікати або акційні пропозиції тощо;
– Інформаційну та професійну підтримку після зустрічі. Можливість отримувати консультації он-лайн від провідних експертів Академії та проектів -партнерів.
– Можливість отримати вигідні пропозиції щодо співпраці, партнерства та навчання.

Отримувати швидку відповідь та брати участь у спільних проектах галузі.

Формат: Одноденний бізнес- модуль

Фокусна тема: ІВЕНТИ в СПА та Бьюті Бізнесі. Секрети створення. Ексклюзивність концепту. Монетизація. Мистецтво комунікації – як уникати «смертельних» помилок.

1. ІВЕНТИ в СПА та Бьюті Бізнесі. Секрети створення. Ексклюзивність концепту. Монетизація івенту.
1.1. Успішна презентація – складові, секретики, «відомі та  приховані косяки», Набір успішної презентації.
1.2. «Ціна проти цінності. Що робити, якщо вже зробили знижки»
2. Мистецтво комунікації у СПА Бьюті, Велнес та резорт галузі – 1 частина. З чого починаємо, як перетворити помилки на плюси:
2.1. Складні перемовини з «важким» клієнтом. Як готуватися, головні «фішки», рятуємо перемовини якщо «все пропало».
2.2. Головні проблеми в комунікації телефоном, інтернетом. 11 «смертельних» помилок. Як легко призначити зустріч. Як рятувати контакти , якщо була «провальна» розмова.
3. Мистецтво сторітелінгу: історії, які продають без вас. Методи впливу. Провокації та маніпуляції – 6 табу та 6 «фішек» в продажах.
4. З чого почати бізнес в SPA, Wellness та масажній галузі? перші 10 кроків.

Вартість реєстрації :

*«ПАКЕТ БІЗНЕС-ЗРОСТАННЯ» – 2200 грн.  

(для володарів карток ELITE EVENT SPA. ABSOLUTE SPA – 1540грн)

(з 10:00 до 18:00)
навчальний тренінговий бізнес-модуль (бізнес-версія) 5 годин;
нетворкінг , обід та кава-перерва
участь у проекті «Wellness Black Box грудень2019-січень2020»
Участь у проекті «Діловий каталог SPA, Wellness, Beauty & Resort» – грудень 2019-січень 2020
Картка учасника Ділового Клубу «ELITE EVENT SPA» та/ або 1 публікація в  «SPA LOGIA»
Персональний коучинг від спікерів (1 година)

1 квиток керівника дає можливість участі + 3 членам команди.
Під час Бізнес-модулю вся ваша команда отримає:
-Тренінг-модуль
-Корисний та веселий team-білдінг
-Миколай принесе подарунки в традиційному black box
-Найкраща робота учасників отримає МЕГА-ПОДАРУНОК від партнера Клубу PR & production studio SWR MEDIA PRO – відеоролик з Вашої події для клієнтів та висвітлення івенту на ВСІХ ресурсах Союзу, Ділового Клубу та сторінках проєктів (офіційний сайт Союзу та 12 сторінок).
-Офіційна  реєстрація на участь у проєкті «Золота Колекція Краси Beauty & SPA» в Західному регіоні.

*пакет передбачає присутність без рекламних проявів.

*«ПАКЕТ SPA-ГІСТЬ» – 200грн (для володарів карток ELITE EVENT SPA. ABSOLUTE SPA – безкоштовно)
(з 15:00 до 18:00)
Тривалість 3 години: бізнес –модуль – 1 година
Нетворкінг та кава-перерва
Набір успішної презентації (товарів та послуг)
Wellness Black Box грудень 2019- січень 2020
Сертифікат на участь у PROFESSIONAL GURU CAREER
Можливість участі у проекті «Діловий каталог SPA, Wellness, Beauty & Resort» – грудень 2019-січень 2020

*пакет тільки для участі представників підприємств та об’єктів SPA, Wellness, Beauty & Resort галузі України в нетворкінг-модулі (з експресс бізнес-модулем).

*«ПАКЕТ «БІЗНЕС-ПАРТНЕР КЛУБУ» – 5600 грн
(з 10:00 до 18:00)
Промо-заходи до початку Ділового Клубу (промоції , консультації, публікації, розсилка)
Консалтинговий супровід та консультації щодо просування бізнес-пропозиції
Опція для презентації
участь у проекті «Wellness Black Box грудень2019-січень2020»
Участь у проекті «Діловий каталог SPA, Wellness, Beauty & Resort» – грудень 2019-січень 2020
Інфо-промоція після проведення Ділового Клубу , в т.ч. в проекті «SPA LOGIA» та на інших ресурсах Союзу та Міжнародної СПА Академії
Ділова частина- 5 годин
Нетворкінг, обід та кава-перерва
Сертифікат на участь у наступному Клубі – знижка 30%

*пакет для представників постачальників та підрядників SPA, Wellness, Beauty & Resort галузі


НОВИЙ  ПРОЕКТ  ДІЛОВОГО КЛУБУ SPA, WELLNESS, BEAUTY & RESORT, СОЮЗУ ПРОФЕСІОНАЛІВ СПА   ТА  PR & PRODUCTION STUDIO “SWR MEDIA PRO”

КОРОНА-1

 «Золота колекція Краси  Beauty & Wellness»

Місія: 

  • Привернути увагу суспільства, клієнтів та галузі до успішних і красивих жінок та чоловіків – власників, керівників, топ-фахівців  вже існуючих та тих, що тільки будуються, салонів краси та СПА, Beauty & Wellness -центрів та готелів,  всіх організацій галузі краси , гостинності та оздоровчого сектору  України;
  • Привернути увагу потенційних клієнтів до успішних і кваліфікованих керівників і фахівців Beauty & Wellness  індустрії України;
  • Визначити та відзначити лідерів галузі краси та СПА (серед тих, які дотримуються усіх правил успіху та досягли позитивних результатів у  бізнесі та професії у  Beauty & Wellness , надають виключно високоякісні послуги з високим рівнем безпеки для клієнтів);
  • Популяризувати учасників серед клієнтських груп Beauty & Wellness .
  • Коронація «Короля та Королеви» відбудеться наприкінці березня 2020р під час проведення GRAND MASSAGE & WELLNESS FORUM, м.Київ

Локація:   Діловий Клуб керівників та фахівців SPA, Wellness, Beauty & Resort галузі, та загальнонаціональна церемонія нагородження  на GRAND MASSAGE & WELLNESS FORUM (м.Київ, березень 2020р)

Учасники: власники, керівники та фахівці  Beauty & Wellness, Spa & Resort  галузі:  салонів краси, перукарських  та  nail-студій,  SPA-студій , фітнес  і  Wellness & SPA центрів, салонів краси  та СПА –центрів в курортах та готелях,  Beauty & Wellness-hub`ів  та коворкингів,  Beauty & Wellness кабінетів  та підрозділів,  салонів і центрів масажу, масажних студій, косметологічних  клінік та центрів, косметичних студій  та кабінетів; оздоровчо-профілактичних центрів міського та заміського типу.

Для участі потрібно надати в Оргкомітет:

Фото  (професійне), 

Опис досягнень та успішних проектів, 

Історію особистого бренду.

15 фіналістів обираються шляхом відкритого публічного голосування на сторінці у Фейсбук.

  • Під час Ділового клубу  SPA, Wellness, Beauty & Resort  учасники конкурсу отримають дієві ефективні технології презентації себе як  обличчя власного бренду,  «продукту свого продукту» та сторітелінгу, будемо вчитись писати власну  «Royal story», за яку проголосують не лише рідні, друзі та клієнти, але й незнайомі люди.  Будемо створювати особисту легенду та  «королівській аватар».
  • Отримують одразу можливість розташування на сайті та в соц.мережах фото та підтвердження участі у конкурсі та рекламні пости на сторінках події

Експертне журі нагородження:  визнані професіонали -експерти Beauty & Wellness галузі національного та міжнародного статусу, що мають досвід професійної діяльності не менш ніж 15 років, особисті досягнення, та відзнаки на галузевому рівні.

Експертне журі складається з семи  членів  журі.  

Члени журі:  Визначають переможців (серед 15 фіналістів) конкурсу краси та успіху, керуючись кількістю голосів, що отримав кожен учасник, а також аналізом наданої інформації від учасників та загальним «Положенням про визначення  переможців конкурсу».

Спеціальний приз  для  Королеви  Королев –  міні-документальний фільм «День з життя Королеви»  від партнера   заходу – PR & PRODUCTION STUDIO “SWR MEDIA PRO”


 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ:

Варіант 1 : надішліть смс з промо-кодом “SPACLUB” на номер: +38 097 3514221 або +38 098 4168663 та отримайте бонус учасника.

Варіант 2: перейдіть за посиланням у групу Вайбер, отримайте інформацію та залиште Ваші данні, з Вами зв’яжеться менеджер СПА-АкадеміїГРУПА VIBER PROFESSIONAL GURU CAREER

або пишіть нам на пошту:  sparesort-soyuz@ukr.net 

Детально про модулі та додаткова інформація на сторінці події у Фейсбук

znachok-facebook-t

 

 

 


 

 

SMART TALKS SPA
ЛЬВІВ 19 ЖОВТНЯ 2019

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.