• uk

ЕКСПЕРТНА КОНСУЛЬТАЦІЯ


 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  СКОРИСТАЙТЕСЯ ЦІЄЮ ФОРМОЮ ДЛЯ ЗАЯВКИ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ –  натисніть тут


Правила реєстрації на Експертну Консультацію та отримання консультації

 

  1. Для отримання першої Консультації Експертів необхідно заповнити он-лайн форму реєстрації за посиланням: ТУТ 
  • Відповіді на запитання реєстраційної форми мають бути чіткими, розгорнутими, деталізованими.  На підставі ваших відповідей Експерти готуються до консультації і щоб ви отримали саме ті відповіді, на які розраховуєте – необхідно надавати Експертам найбільш детальні, чіткі та точні вихідні данні вашого запиту.
  1. Під час заповнення реєстраційної форми відправте собі на пошту копію ваших відповідей – так вам буде легше відстежувати і фіксувати необхідну для вас інформацію.
  2. Перша консультація триватиме 20 хвилин. Поставте всі ваші запитання в реєстраційній формі, а якщо щось забули запитати, складіть список запитань до початку Консультації
  3. Дату і час Консультації погоджують з Менеджером проєкту Ukrainian Wellness Open SPAce  не менше ніж за 2 дні до початку консультації.  У разі виникнення форс-мажорної ситуації сторони повідомляють один одного шляхом повідомлень у вказані месенджери або листом на позначену електронну пошту.  Перенос дати / часу Консультації можливий тільки 1 раз.
  4. Якщо ви є власником картки PRIORITY SPA – це треба позначити під час першої Консультації і наступна консультація вже буде врахована в програмі лояльності PRIORITY.


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.