• uk

КОНКУРС ВИКЛАДАЧІВ ШКІЛ, КУРСІВ ТА АКАДЕМІЙ SPA, МАСАЖУ, WELLNESS & BEAUTY

 

Конкурс створено для підтримки викладачів та створення можливості масштабно продемонструвати свою експертність серед професійної спільноти та потенційних клієнтів.

Довгострокові цілі – створити умови для професійного зростання та просування і демонстрації експертності викладачів шкіл , курсів, академій масажу, SPA, Wellness та Beauty, стимулювати розробку та втілення інноваційних освітніх технологій, а також сприяти підвищенню якості навчання та залученню до шкіл та курсів додаткових цільових груп студентів та майстрів.

Можливості
Переможці та номінанти увійдуть в Фонд професійної еліти SPA, Wellness, масажу та Beauty галузі
Переможець отримає Кубок Гран-Прі від Асамблеї з міжнародним дипломом, а також Elit-набір продуктів для роботи викладача (на 31 день)
Переможці в номінаціях отримають Нагороду «Айстра» , а також Міжнародні дипломи та цінні подарунки від партнерів Конкурсу.
ВСІ учасники конкурсу увійдуть в спеціальний випуск онлайн-журналу SPAce , інформація про всіх учасників конкурсу буде відправлена всім членам міжнародного журні International Massage, SPA & Wellness Expert Council
Конкурс є відкритим. Інформація про Переможців та номінантів буде розміщена на офіційній сторінці конкурсу та Асамблеї, а також на всіх сторінках у соцмережах (сторінка Союзу, Академії, Асамблеї та партнерські сторінки).

Номінації конкурсу:
Гран-прі – беззаперечний переможець конкурсу
Номінація: Краща авторська методика викладання прикладних технологій масажу / SPA / Wellness / Beauty
Номінація: Ідеальна методологія та якість викладання
Номінація: Кращий спікер року
Номінація: Кращий тренер тренерів. Викладач, який навчив більшість молодих викладачів.
Номінація: Досвід. Тематичні ессе.

Хто може взяти участь
Конкурс проводиться серед українських викладачів шкіл, курсів, академій та незалежних викладачів SPA, масажу, Wellness та оздоровчих практик. Брати участь можуть також викладачі окремих методик та дисциплін, спеціалізованих курсів та семінарів.

Хто не може брати участь :

– Викладачі – керівники профільних асоціацій / громадських об’єднань, профспілок
– Викладачі шкіл/курсів – представників країни-агресора
– Члени журі Конкурсу

Критерії відбору
В процесі відбору беруться до уваги:
– Теми та методології викладання
– Результати викладацької діяльності в цифрах:
(загальний викладацький стаж; викладацький стаж вказаних тем та дисциплін; кількість навчених майстрів та їх професійні досягнення; статті в профільних ЗМІ, участь в професійних подіях (виставки, чемпіонати, конкурси, конференції тощо);
– Всі курси та навчальні семінари та конференції підвищення особистої кваліфікації. Надати письмовий перелік та фотокопії дипломів
– За наявності надати перелік авторських розробок технік та/або методик викладання
– Особисте резюме
– Особисті досягнення та їх підтвердження (дипломи, подяки, нагороди)
– За наявності: благодійно-соціальна складова особиста або школи
– Додаткові (бонусні) бали нараховуються за наступне:
• Наявність у конкурсанта одної чи декількох наступних опцій:
професійного сайту (вказати сайт)
професійної сторінки (паблік) у Facebook та/або Instagram (дати посилання)
професійного блогу / влогу (надати посилання)
професійного каналу YouTube (надати посилання) +   відео будь-якого вашого навчального семінару або тренінгу або майстер-класу (до 20хв)

Контенте наповнення цих каналів має бути мінімум за 6 місяців до подачі заявки на Конкурс.

Правила оцінювання та обробки даних:
1. Відправляючи організаторам пакет документів, учасник Конкурсу дає згоду на обробку персональних даних. Кожен пакет документів реєструється відповідно вказаній в заявці номінації.
2. Протягом 3-х робочих днів учаснику Конкурсу надходить на е-mail лист з відповіддю – або документи прийняті, або пакет документів потребує уточнення або доробки. Всі зауваження щодо пакету документів вказуються письмово листом.
3. Кожен пункт критеріїв відбору оцінюється кожним членом журі за 100-бальною шкалою (крок 10 балів).
4. За умови якщо декілька пакетів конкурсантів отримали однаковий максимальний бал члени журі створюють додаткові тестові кейси для кожного учасника і протягом 3-х робочих днів відправляють ці кейси. Також враховується кількість голосів в онлайн голосуванні.

Члени журі:

1. До складу членів журі входять Експерти International Massage, SPA & Wellness Expert Council та запрошені члени журі з України
2. Члени журі не мають права передавати третім особам (будь-яким способом) інформацію щодо проведення оцінювання, обговорення та решту конфіденційної інформації процесу роботи членів журі.
3. Члени журі не мають права залишити Конкурс в процесі оцінювання, без попередньої заявки (мінімум за 2 тижні).
4. Члени журі зобов’язані брати участь у всіх засіданнях членів журі Конкурсу.
5. Члени журі мають право:
5.1.Знімати штрафні бали учасникам у разі виявлення грубих порушень викладацької діяльності. Підставою для такої дії має бути доказ факту порушень, наданий в оргкомітет Конкурсу;
Нараховувати бонусні бали в разі наявності відповідних даних від учасника Конкурсу (відповідно п.Критерії відбору)
5.2. у необхідних випадках вносити пропозиції щодо регламенту Конкурсу у своїй номінації;
5.3. розглядати або відхиляти будь-які претензії та протести від учасників;
5.4. виключати учасників із Конкурсних робіт у своїй номінації;
5.5. приймати рішення про дискваліфікацію учасників та вносити корективи у пов’язаний із цим розподіл призових місць;
5. 6. вносити інші зміни на користь покращення процесу організації проведення Конкурсу.

Вимоги до подачі інформації:
– Вся інформація має бути відправлена одним листом на електронну пошту організаторів: sparesort-soyuz@ukr.net Допускаються посилання на файлообмінники та /або архів Google-диску.
– Інформація приймається та обробляється тільки державною мовою. Допустимий двомовний формат: державна мова + англійська мова.
– Дати отримання інформації: початок прийому заявок – 20 грудня 2021, останній день прийому заявок – 23 січня 2022р.

Конкурс оголошується виключно Союзом професіоналів СПА, курортів та Wellness об’єктів України, Міжнародною Асамблеєю SPA, Wellness, масажних та Beauty шкіл один раз на рік – у грудні.

Всі заявки, що пройшли реєстрацію та не відхилені, оцінюються експертною групою International Massage, SPA & Wellness Expert Council. За результатами заочного оцінювання автоматично складається підсумковий рейтинг. Переможцем стає той учасник, хто має більшу частину балів від кожного експерта-журі. Відповідно – переможці в номінаціях розподіляються відповідно отриманим балам. Переможці отримають призи та запрошення до участі в Міжнародній конференції викладачів масажних, SPA, Wellness та Beauty шкіл, що відбудеться в травні 2022.

всі авторські права на організацію, проведення Конкурсу та розповсюдження інформації Конкурсу належать Союзу професіоналів SPA, курортів та Wellness об’єктів України


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.