• uk

КРАСА ТА УСПІХ ГАЛУЗІ. ЗОЛОТА КОЛЕКЦІЯ BEAUTY & WELLNESS

Натисніть на корону та дізнайтеся деталі про Конкурс, правила участі та решту корисної информації

 


«Золота колекція Beauty & Wellness» – перший і єдиний в Україні проект відкритого та незалежного професійного конкурсу краси і успіху серед професіоналів масажної та Wellness & SPA галузі, а також в курортній і оздоровчої індустрії, який проводиться щорічно і вручається найкращим представникам б’юті-сектору.

Участь в проекті дає змогу всім учасникам професійно представити себе потенційним клієнтам і партнерам, презентувати свої найкращі досягнення, зробити свій професіоналізм і бізнес ще більш впізнаваним серед друзів, клієнтів та партнерів.

Конкурс створено з метою презентувати як в Україні так і на міжнародній професійній арені кращі досягнення і професійні навички українських фахівців, експертів, викладачів, керівників, навчальні центри та кращих представників галузі.

Створення проекту ініційовано в 2020 році Союзом професіоналів СПА, курортів і Wellness об’єктів в Україні, за підтримки та партнерство з проектом SWR Media Production , ексклюзивне право проведення урочистої церемонії нагородження належить  – Grand Massage & Wellness Congress.


Проект надає ВСІМ учасникам:

 • ВСІМ бажаючим фахівцям України взяти участь на безкоштовній основі презентувати себе і свій професіоналізм, свої досягнення і успіхи, свій кращий проект або бренд;
 • залучати всіх ваших знайомих, друзів, клієнтів, колег для голосування і таким чином лідери конкурсу визначаються ТІЛЬКИ шляхом он-лайн голосування;
 • в урочистій обстановці під час офіційної церемонії нагородження Конкурсу отримати головні призи конкурсу всім учасникам (див.Правила)
 • поширення інформації про проект і учасників на всіх ресурсах Союзу, серед інформаційних партнерів, зарубіжних партнерів.
 • Конкурс не є комерційним проектом і не передбачає участь членів журі та оплату за участь.

У 2020 році затверджені такі номінації:

 1. Масажисти, SPA & Wellness терапісти, реабілітологи, професіонали санаторно-курортної сфери, фахівці оздоровчої сфери, всі фахівці індустрії Wellness;
 2. Викладачі, спікери і тренери навчальних центрів масажу, SPA, Wellness і галузі краси і гостинності;
 3. Провідні фахівці та професіонали галузі масажу, SPA & Wellness, санаторно-курортної галузі та оздоровлення. Власники і керівники об’єктів профілактично-оздоровчої галузі.

Участь у конкурсі

«Золота колекція Beauty & Wellness» – це важливий крок до професійного визнання, заслужений статус відомого успішного фахівця або керівника і ефективне створення особистого бренду.

Участь в конкурсі дозволяє отримати додаткові можливості: зробити ще більш популярними Вашу авторську методику або ваш бренд, ваш навчальний центр або студію / салон / санаторій / курорт … Якщо Ви практикуючий фахівець-керівник, Ви можете взяти участь відразу в двох номінаціях.

Учасники конкурсу отримують відмінне просування інформації про себе, свої досягнення і успіхи, залучаючи додаткову увагу потенційних клієнтів і партнерів. Ви зміцнюєте свій статус, авторитет, вплив і престиж ваших досягнень.


Учасники Конкурсу отримують такі можливості:

 • Публічне визнання ваших досягнень, статусу, успіху в практичній роботі фахівця і в бізнесі
 • Зміцнення позицій вашого бренду / методики / розробок / інновацій
 • Ви отримуєте довгострокову рекламну кампанію серед ваших потенційних клієнтів;
 • про Ваші досягнення дізнається більшість ваших клієнтів, друзів, а також потенційні нові партнери і клієнти;
 • під час церемонії нагородження Ви отримуєте заслужене визнання ваших досягнень і результатів вашого багаторічної праці.

 


НОМІНАЦІЯ “Професіонали, керівники, власники бізнесу массажу та Wellness
Голосування закінчилось

FORGOT YOUR DETAILS?

No Contestants to display.

 


НОМІНАЦІЯ “Масажисти, терапевти Wellness, фахівці та професіонали SPA , Resort & Wellness галузі
Голосування закінчилось

ОЛЕНА КУДИМ, м.Луцьк

Category : Масажисти, терап ..

Чи бувало у вас так, що в один день хотілося взяти і перевернути усе життя з ніг на голову? У мене – так…і я наважилась. Так народилась нова я – смілива, впевнена у собі, рішуча, відкрита до людей і світу.

Голосів: 121

 


Номінація Викладачі та керівники учбових центрів масажу та Wellness
Голосування закінчилось

WELLNES-терапіст, косметолог-естетист, консультант по раціональному харчуванню та ЗСЖ  в “Асоціації превентивної та антиейджинг медицини”, тренер з навчання масажним технікам і протоколам застосування професійної космецевтики “BIOLINE JaTo” (Італія), переможець міжнародного конкурсу косметологів «Esthethics Competition 2016» с авторською програмою корекції об’ємів тіла.

Голосів: 66