• uk

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ З РОЗВИТКУ ТА ПРОСУВАННЯ БІЗНЕСУ SPA, WELLNESS, МАСАЖУ ТА BEAUTY

Проєкт навчання та розвитку для масажистів, косметологів, реабілітологів та фахівців профілактично-оздоровчих послуг та галузі краси.

Ціль проєкту: швидко та ефективно побудувати власний бізнес (відкрити кабінет чи студію), з мінімальним ризиком та максимальною ефективністю. Ефективно просувати свої послуги та продукцію для домашнього догляду. Пройти весь курс навчання  та  дізнатися як отримувати від 3000 $ особистого прибутку щомісяця, приймая не більше ніж 5 клієнтів на день.


*Після закінчення проекту Ви зможете: 

 • Відкрити свій власний кабінет масажу /естетики, уникаючи можливих ризиків та маючи в арсеналі повністю підготований план розвитку, просування та набуття стабільної клієнтської бази;
 • Легко продавати товари та послуги SPA, Wellness та Beauty, просувати власний бізнес та вибирати тільки найефективніші рекламні методики;\
 • Отримаєте унікальний концепт заходів та майстер-класів, які будуть конкурентоздатні;
 • Легко збирати своїх клієнтів до свого бренду;
 • Домовлятися з партнерами, створювати ефективні програми, заходи, планувати і отримувати монетизацію; 
 • Відкрити свою брендову школу та дати їй гідний розвиток, або апгрейдити ту школу, яку вже відкрили;
 • Знайти всі відповіді на питання – чому щось не вдається в бізнесі і чому досі немає очікуваного результату;
 • Знайти нових партнерів, клієнтів, друзів;
 • Ефективно підготуватися до нових заходів, виставок тощо;
 • І головне – отримати нову спеціальність «Майстер SPA, Wellness та Beauty міжнародного рівня»;
 • Взяти участь у міжнародному конкурсі краси та успіху «Золота колекція Beauty & Wellness» та отримати заслужену нагороду під час урочистої церемонії на Grand Massage & Wellness Congress, поділитися своїми досягнення з головної сцени галузі, увійти в історію розвитку SPA, Wellness, масажної та Beauty галузі України;
 • Отримати бонуси навчання або знижку на участь у Grand Massage & Wellness Congress;
 • Взяти участь у розіграші призів від партнерів проекту;
 • Увійти у список кращих фахівців НАЦІОНАЛЬНОГО ФОНДУ УСПІШНИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ У ГАЛУЗІ SPA, МАСАЖУ та WELLNESS УКРАЇНИ та отримати можливість увійти до Міжнародного каталогу кращих фахівців алузі.

ПРОГРАМА  5 МОДУЛІВ  

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

* Всі авторські права на весь контент навчальної програми захищені патентом та належать ВП “Союз професіоналів СПА, курортів та Велнес об’єктів України, Рзаєвій Т.Х та Ковальчук Я.М.  Копіювання всієї програми або копіювання будь-якої її частини  -є правопорушенням, яке призведе до таких наслідків як судовий позов і карається згідно чинного законодавства України. 


ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ в проєкті
 • Учасник проходить кожен модуль протягом місяця. Бере участь у інтерактивних семінарах. Наприкінці кожної теми тестове завдання, яке перевіряє експерт.
 • В кожному модулі: шаблони документів, запис конспектів, чек-листи.
 • Домашні завдання перевіряються експертами, але розмір консультації залежить від пакету участі.
 • Щотижня ми зустрінемося на скайп-конференції і експерти надаватимуть відповіді на всі ваші запитання.
 • Кожні 10 днів команда експертів робитиме “разбор польотов” всіх ваших реальних проєктів , помилок та успіхів.
 • Під час всього курсу ми будемо запрошувати спікерів GMWC та членів Міжнародної Експертної ради з розвитку масажу , СПА та Велнес, вони проведуть майстер-класи, лекції тощо.

 


Програма розрахована на тих, хто прагне розвитку з першого кроку, всі модулі створені таким чином, щоб учасники встигли відпрацювати на практиці кожну задачу та отримати консультації експертів і завдяки практичним відпрацюванням учасники повертають собі кошти на навчання вже під час участі в програмі;
Якщо якийсь модуль не зрозумілий і тема здається важкою – учасник отримає додаткову консультацію експерта. Ми разом до Вашого результату.


 


ЕКСПЕРТИ ГОЛОВНОЇ ПРОГРАМИ КУРСУ

ТАМІЛА РЗАЄВА   

Голова Союзу професіоналів СПА, курортів та Wellness-об’єктів України. 
Засновник та викладач Міжнародної SPA-Академії.
Голова Оргкомітету Global Event SPA в Україні.

Засновник та викладач Міжнародної SPA-Академії, автор проектів Event SPA в Україні з 2007р., співавтор та розробниік галузевих національних стандартів SPA & Wellness, автор концепту СПА харчування в Україні, неодноразовий доповідач і учасник Balkan SPA Summit, організатор International SPA Assembly, а також Ukrainian SPA & Wellness Professional Awards, Ukrainian SPA -Summit, організатор та член журі Національного конкурсу SPA & Wellness Адміністраторів, автор статей і матеріалів в таких виданнях як ProHotelia, Косметолог, SPA SPAce, Бізнес, Kosmetics International, Секрети молодості, Wellness, Кабаре -Шик та ін .  Авторка та засновник програми Розвитку для СПА-менеджерів, Програми “Міжнародний Амбасадор СПА”.  СПА-експерт та консалтер із досвідом роботи з 2006р.

у СПА бізнесі та у Beauty-бізнесі з 1998 р. У 1998р була викладачем професійних курсів nail-майстерності. Продаж продукції для професійного нарощування нігтів, розпису та манікюру. Досвід роботи в салонах краси з 1999р. Професійна дистріб’юція косметики та БАД, організація представництва і товарообігу у Житомирському регіоні. Створення авторської методики продажу, побудування дистрибьюторської мережі, створення івентів , в т.ч. для благодійного фонду, залучення до роботи професійної бьюті галузі.  З 2006р в СПА-бізнесі. Досвід побудови професійного ексклюзивного навчального центру масажу та Beauty-галузі, організація галузевої асоціації “з нуля”, організація самтів та конгресів.  З 2009р власний бізнес у професійній дистриб’юції, голова профспілки. З 2011р – антикризовий керівник та консалтер.  Навчання персоналу готелів 4-5*, створення корпоративних та ексклюзивних навчальних програм для СПА та Велнес підрозділів. Створення СПА-меню, меню послуг, програми лояльності та програм мотивації для персоналу курортних та готельних СПА і Велнес -центрів. Створення корпоративної школи SPA & Wellness -підрозділу. Досвід менеджменту в СПА – з 2010р

Автор та викладач курсів «Конференц-сервіс: all tips & tricks» та курсу «Event Service для постачальників галузі SPA, Wellness, Beauty & Hotel», МВА-курс для СПА-менеджерів, авторського курсу “Мистецтво з продажу в Beauty, SPA & Wellness and Resort галузі” . Засновник та спікер Ділового Клубу для SPA, Beauty & Wellness керівників та фахівців. Автор, розробник та спікер програми “Professional Guru Career”, Керівник International SPA & Wellness Consulting Group, засновник та керівник Міжнародного Інституту медичного масажу, SPA & Wellness бізнесу.  Засновник та організатор Grand Massage & Wellness Congress. Партнер та акредитований викладач у Міжнародній Асоціації медичного масажу та СПА-терапії (Швейцарія).  Бізнес -викладач міжнародного класу, сертифікований бізнес-тренер (диплом Італійського Університету Олівера Сакса (Багерія, Італія)-2020р.)

ОСОБЛИВІ НАВИЧКИ СПІКЕРА, КОРИСНІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КУРСУ

 • Досвід у СПА та Веллнесс галузі на керівних посадах з 2006р.
 • Створення СПА-меню послуг, програм та проєктів.
 • 10 річний досвід у створенні та втіленні галузевих та корпоративних стандартів СПА та Веллнесс в Україні
 • Навички та досвід (понад 20 років) у продажу послуг та продукції СПА та Веллнесс
 • 22 –річний досвід професійної дистриб’юції
 • 19 річний досвід створення галузевих та корпоративних event`ів та просування послуг та продукції
 • Досвід керівника у СПА та Веллнес – з 2009р
 • Досвід створення авторських навчальних программ та досвід викладача з 1999р
 • Досвід викладання проф. Комунікації – з 2011р.

 

яна ковальчук

Голова ревізійної комісії Союзу професіоналів SPA, курортів і Велнес об’єктів України. 
Президент офіційного представництва Союзу у Західному Регіону України.

Маркетолог Beauty & SPA галузі, викладач Міжнародної SPA -Академії, головний редактор галузевого видання SPAce, керівник Кулінарної SPA -Академії, автор проекту «SPA-media» ™, має багаторічний досвід в готельно-ресторанній справі, досвід просування та продажу послуг, володар Премії «Акула продаж». Соавтор та викладач курсу «Конференц-сервіс: all tips & tricks» та курсу «Event Service для постачальників галузі SPA, Wellness, Beauty & Hotel», МВА-курс для СПА-менеджерів, співавтор та викладач курсу “Мистецтво з продажу в Beauty, SPA & Wellness and Resort галузі”. 

Співзасновник та спікер Ділового Клубу для SPA, Beauty & Wellness керівників та фахівців. Спікер програми “Guru Professional Career”, Патнер та керівник International SPA & Wellness Consulting Group, Засновник та керівник SWR Media Production,  Співзасновник та організатор Grand Massage & Wellness Congress. Партнер та акредитований викладач у Міжнародній Асоціації медичного масажу та СПА-терапії (Швейцарія).  Бізнес -викладач міжнародного класу, сертифікований бізнес-тренер (диплом Італійського Університету Олівера Сакса (Багерія, Італія)-2020р.)

 

ОСОБЛИВІ НАВИЧКИ СПІКЕРА, КОРИСНІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КУРСУ

 • З 2007 по 2011 – викладачка педагогічного вишу, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю.
 • Досвід у маркетингу – понад 14 років (у Resort / SPA / Wellness – з 2013 року);
 • Копірайтингу, PR та рекламі – з 2009 року. Знає на практиці (і зможе навчити) як написати “правильний” текст, який одразу спрацює;
 • Досвід створення контенту для сайтів, сторінок у соцмережах, листуванні тощо – здобутий в HoReCa (готельний маркетинг, управління рестораном).
 • Практичний досвід дієвої комунікації у продажах і рекламі послуг з оздоровлення та послуг HoReCa – понад 7 років.
 • Практичні вміння монетизації роботи з відгуками та управління репутацією об’єкта, бренда, фахівця


  

Що входить в пакет STANDART PRO VIP
Для тих, хто хоче отримати всю інформацію, але йому не важливий зворотній зв’язок (підходить для тих, хто тільки вибирає свій шлях і для тих, хто хоче сам займається своїм розвитком) Для тих, хто точно вирішив відкрити свою студію масажу чи Beauty або навіть мережу студій Тільки для тих, хто вже має свій проєкт чи бізнес і хоче отримати власного Wellness & SPA/Beauty бізнес-коуча та індивідуальний супровід
Доступ до всіх 5 модулів та 40 підтем протягом 5 місяців
Зразки та шаблони документів
Доступ в закриту групу Viber для всіх студентів
Захист проєкту онлайн по закінченню курсу
Диплом міжнародного зразка для учасника курсу
Доступ до БОНУСНИХ уроків:  секрети монетизації сторінок у ФБ, секрети успішних івентів, як красиво і безболісно прибрати конкурентів, а також доступ до лекцій та семнарів членів Міжнародної Експертної ради з розвитку масажної, Wellness & SPA галузі
Перевірка кожного домашнього завдання експертом
Відкриті сесії – питання-відповідь
Список підрядників для упішної роботи кабінет/школи/проєкту
Розбори завдань по міні-групах
Закритий чат з експертами
2 особистих разбора проєкта та список особистих задач
Спільна з експертом розробка стратегічного плану, ризиків, маркетингової політики просування
Стандартна ціна курсу $673 $789 $961
Ціна до 15 лютого 2021 $570 $680 $790
Ціна звичайна
Починаючи з  16. 02.2021 $673,00 $789 $961
Починаючи з  23.02.2021 $680,00 $799 $1100
Бонуси за автооплату до 15 лютого  2021
Інтенсив “Боги комунікації. Як завжди отримувати максимум з клієнтами та партнерами”.
Особистий розбір дуже складних ситуацій
Апгрейд пакета на 1 позицію вверх
Участь з другом. Отримаєте 2 квитка по ціні одного.
Бонуси на участь у GMWC – від 500 до 1000 бонусів в залежності від пакету
 Розстрочка платежів 190 долл * 3 226 долл * 3 263 долл * 3
Гарантії Рішення всіх складних ситуацій в проф.діяльності , відповіді на ВСІ запитання щодо професійної діяльності, вирішення всіх питань, за якими учасник прийшов на курс. 

Оплата приймається тільки після реєстрації, в національній валюті України на р/р організатора, еквівалентно за курсом валют на день оплати.


 

ПАРТНЕРИ КУРСУ


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.