Тетяна Касєєва, Київ / Україна

WELLNES-терапіст, косметолог-естетист, консультант по раціональному харчуванню та ЗСЖ  в "Асоціації превентивної та антиейджинг медицини", тренер з навчання масажним технікам і протоколам застосування професійної космецевтики "BIOLINE JaTo" (Італія), переможець міжнародного конкурсу косметологів «Esthethics Competition 2016» с авторською програмою корекції об’ємів тіла.

Авторська методика масажу «Бандінг-моделювання овалу обличчя». Підрозділ «Оздоровлення».

Моя історія фахівця в сфері косметології почалася в далекому 1985 році, коли я, будучи старшокласницею, була захоплена приготуванням домашніх засобів "для красивості" за рецептами зі сторінок радянського журналу для жінок "РАБОТНИЦА". Ще тоді за покликом серця закладалися передумови вибору майбутньої професії косметолога. Прагнувши досягти  свою мрію і, отримавши спеціалізацію "Косметик" на базі медичної освіти, з 2008 року практикую як косметолог-естетист з обличчя та тіла. Взаємодія з клієнтами протягом багатьох років, стала основою для формування чіткої професійної позиції комплексного, холістичного підходу до найважливішого питання всіх часів - питання збереження молодості і краси. Розуміння необхідності постійного навчання новим і все більш сучасним методам сприяло систематичному розвитку спеціальних навичок. Так в моє життя увійшли вчителі масажних технік Франції, Італії, Канади. А пізніше мною була розроблена і впроваджена авторська методика масажу «Бандінг-моделювання овалу обличча».

 

ГОЛОВНА ЗАДАЧА МЕТОДИКИ – екологічна корекція вже наявних  ознак старіння, таких як: глибокі зморшки на лобі, носогубні складки, брилі, друге підборіддя. Специфіка мануального впливу в комплексі з косметичними засобами, ефірними маслами та фіксацією бандінгом забезпечують профілактику птозу тканин нижньої третини обличчя, шиї і декольте. В результаті впливу на глибокі тканини протягом 12 процедур досягається виражений ефект зовнішнього омолодження на фоні поліпшення загального самопочуття і відновлення життєвої енергії. Рекомендована до застосування в профілактичніх, терапевтичних та реабілітаційних цілях чоловікам та жінкам при наявності клінічних показників.

В синергії косметології, дієтології та консультативної діяльності в сфері ЗСЖ, мною була сформована концепція комплексної підтримки клієнта в прагненні продовжити молодість і підвищити свій життєвий тонус.

Будучи переконаним прихильником WELLNESS стилю життя, я впевнена в тому, що тільки система здорових звичок, дозволяє бути в хорошій фізичній і духовній формі, отримувати задоволення від життя, здійснювати свої заповітні мрії.

Тож мрійте! Та будьте здорові, щасливі і красиві!

Т: +380502426930 Telegram;  +380973536197.

Facebook: https://www.facebook.com/ClubTHERAPIA   ;    https://www.facebook.com/THERAPIAclub/

https://www.youtube.com/watch?v=ig03CW9tMX8