• uk

РОЗКЛАД ПОДІЙ КЛУБУ МАСАЖНИХ ДИРЕКТОРІВ

РОЗКЛАД ПОДІЙ КЛУБУ МАСАЖНИХ ДИРЕКТОРІВ

 

  «Сучасні тренди маркетингу для масажиста і їх прикладне застосування» – онлайн бізнес-мітинг з Експертом масажного маркетингу та СПА-експертом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 1. Сучасні тренди маркетингу для масажистів та масажних шкіл і їх прикладне застосування.   

Зустріч з керівником відділу маркетингу та аналітики Союзу професіоналів СПА, курортів та Велнес об’єктів України, Головою ревізійної комісії Союзу, Президентом представництва Союзу у Західному регіоні  – Яною Ковальчук.

 

 1. Сучасні рекламні «лайфхаки» для просування Майстра та школи , з мінімальним рекламним бюджетом.      Коли ідеї закінчилися, коли не працює все традиційне…

Обмін досвідом, дієві методики, новий підхід до просування школи в топ-позиції

 

 1. Клієнтська база. Кількість має значення?  Що робити якщо база з 0 активністю

 

 1. “Успішний СтартАп” для масажиста” . Коли починати не пізно , важливі перші кроки, список «помилок» , які вже можна не робити.

 

 1. Якість навчання «По-Швейцарські», або як досягти золотої середини і не «знищити бюджет».

Зустріч з президентом Швейцарської Асоціації медичних масажистів. Автором перших федеральних іспитів для медичних масажистів у Швейцарії. Засновником Першої школи для масажистів, медичних масажистів в кантоні Тічіно (Швейцарія), з визнанням програми Швейцарським Червоним Хрестом.  Відповідальним за консультаційні послуги, визнання академічних та теоретичних годин, організацію стажування та процедури отримання еквівалентних освітніх кваліфікацій (європейську сертифікацію) в області масажу.  Експерт з державним дипломом тренера за рівнем акредитації FA1 та FFA2, отриманий в Швейцарському інституті педагогіки. Кваліфікованим та дипломованим Експертом масажної галузі- Антоніо Руджіо.

 

 1. Тейпи , блейди, кінезіологія. Багато пропозицій. Як знайти якість.

Зустріч з Президентом Італійської Асоціації Italian Taping Kinesiologico Assocation®, членом Міжнародної експертної ради з розвитку технологій масажу, SPA і оздоровлення в Україні, професором в галузі клінічної постурологіі Неаполітанського університету Федеріко II і Університету Палермо і Барі, професором тейпування і кінезіології Державного університету Мілана. Професором Розаріо Белліа / Італія

 

 1. «Bamboo and Maderotherapy Massage for body and face» – різноманітність методик та програм. Всі можливості бамбукового масажу та терапії, різновиди та варіанти застосування

Зустріч з представником Союзу в Румунії, Лавінією Кондораш (Лавінія Кахуна), Констанца / Румунія.
Учасник чемпіонату Європи з масажу 2019 року в Спіламберо і національного чемпіонату з масажу Румунії 2019 року, де отримала титул «Кращий стіл Румунії». В Румунії її називають «королевою бамбука» – за розробку унікальної техніки масажу і авторських аксесуарів для бамбукового масажу. Навчалася в Hurrem Sultan Hammam AyaSofia(Стамбул), власниця та Майстер масажного і СПА салону Hurrem Sultan в Румунії. Викладач Bamboo and Maderotherapy Massage for body and face в школі Анни Бароні / Італія.

8. «Професійне просування масажного кабінету/студії»  . Експерти масажного маркетингу та СПА-бізнесу спеціально для членів клубу. Бізнес-зустріч, експрес-консультування

 

 

 

 

 

 

 1. Просування Майстерності Викладача масажу. Успішні кейси, перевірений алгоритм успіху. Корисні записки експертів.
 1. Унікальність моєї школи масажу. Чи методиками тільки? Як не тільки відрізнятися від конкурентів, а і очолити список лідерів галузі навчання масажу в Україні.
 1. Продажи це не моє. Як розповсюджувати продукти домашнього догляду без прямих продаж. Сучасні методики балансу .
 1. Івенти для масажної тематики. На чому гарантовано «не згоріти». Маркетинг та досвід Експертів. 5 простих кроків до монетизації.
 1. Школа масажу . Перезавантаження на успіх.

 

 

 

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.