• uk

PROFI 2 PROFI

«PROFI 2 PROFI – “ВСЕ ДЛЯ МАСАЖИСТІВ”

програма співпраці та підтримки майстрів масажу, SPA & Wellness, реабілітації, кінезіології, остеопатії тощо.

 

 

Картка постійної лояльності, сучасної презентації –   від постачальника до майстра без посередників,
початок співпраці з кожним учасником проекту та іншими тримачами картки,
система взаємодії у форматі “win-win” інтегрована у проект «ТОП-100 успішних масажистів України».

 

 

 

 

Як це працює:
Партнери «PROFI 2 PROFI» (згідно обраного пакету участі) отримають власну «online вітрину» для розміщення подарунків номінантам «ТОП-100 успішних масажистів України», а також для розташування ексклюзивних пропозицій, акцій, подій, заходів, навчальних та презентаційних майстер-класів, нових ліній продукції тощо.

Від нас: Менеджери проекту допоможуть розмістити ваші пропозиції (продукцію) на віртуальній вітрині. Картку з вашими пропозиціями буде доставлено до кожного учасника проекту «ТОП-100 успішних масажистів України» та решти відомих майстрів.

Від вас: обрати зручний для вас пакет участі, прислати на ел.пошту оргкомітету ваші подарункові пропозиції та решту ваших пропозицій для майстрів – тримачів карток.

 

 

ПЕРЕВАГИ «PROFI 2 PROFI» :

1. Картка та програма мають безстрокову систему дії. Кожен тримач картки отримує річний доступ до спеціальних пропозицій партнерів.
2. Усі акційні та ексклюзивні пропозиції від партнера мають формат «від постачальника до майстра без посередників» – жодних інших осіб чи компаній між брендом та майстром. Кожен тримач картки напряму контактує з вашою компанією.
3. Кожен партнер проекту отримає інформацію про всіх учасників проекту «ТОП-100 успішних масажистів України»
4. Регулярне оновлення пропозицій. Партнер має безлімітний пакет для оновлень пропозицій та інформації на “online вітрині” бренду.
5. Партнери з пакетом «VIP» отримають експертну підтримку із створення програми лояльності для тримачів карток «PROFI 2 PROFI»
6. Партнери з пакетами «PRO» та «VIP» отримують окремий статус розміщення своїх пропозицій на “online вітрині” як для учасників “ТОП100 успішних масажистів України”, так і для решти майстрів-тримачів карток.
7. Постійний моніторинг вподобань лідерів думок галузі.
8. Можливість самостійно керувати асортиментом та кількістю подарункових позицій для учасників проекту “ТОП100 успішних масажистів України”
9. Партнери з пакетом «VIP» отримають 4 консультації на рік щодо просування своїх продуктів для учасників проекту “ТОП100 успішних масажистів України» та решти тримачів картки.
10. За підсумками результатів дії Партнера, а також за відгуками учасників проекту “ТОП100 успішних масажистів України” та інших майстрів- тримачів картки, буде обраний Партнер – Лідер проекту, який отримає особливу відзнаку та переваги (знижки та бонуси) для участі в програмі «PROFI 2 PROFI» на наступний рік.

Засновник та власник авторських прав на концепт проекту – Всеукраїнська профспілка «Союз професіоналів СПА, курортів та Wellness об’єктів України».

Приєднатися до проекту «PROFI 2 PROFI»: 097 351-4221; 098 418863 (Viber / Telegram); sparesort-soyuz@ukr.net

 


 

Кожен успішний керівник усвідомлює, що сучасний бізнес професійної дистрибуції це
– мистецтво професійної комунікації, коли потенційні клієнти швидко і доступно отримують всі можливі підстави довіряти вам і вашому бізнесу.
– система побудови / оновлення клієнтської бази для численних довгострокових продаж,
– партнерство з лідерами думок і фахівцями, які легко рекламують і продають (offline & online) вашу улюблену продукцію та залучають колег до співпраці,
– побудова оновленої системи інтернет –продаж: не за шаблоном, а з новим форматом ефективної комунікації з потенційними і постійними клієнтами
– справді дієві нові концепти подій і заходів для легких продаж та побудови мережі регіональних представництв.

Знайомство, комунікація та співпраця з лідерами ринку завжди ефективніші в проекті, де аудиторія – вже лояльна і довіряє засновникам і партнерам проекту; де є вже створені та пропрацьовані:
– готовий та перевірений алгоритм «дотику до клієнта»;
– система комунікації та побудови продажів, яка може бути адаптована до специфіки саме вашого бренду;
– система підтримки вашого бренду та консультації експертів для ефективної співпраці з учасниками проекту
– система пролонгації співпраці з учасниками після закінчення проекту.

Для учасників проекту «ТОП-100 Успішних масажистів України» та партнерів проекту створені нові форми взаємодії, які буквально прискорюють швидкість прийняття рішень та ефективно масштабують ваш бізнес:
1) Система швидкого знайомства, комунікації та лояльних продаж «PROFI 2 PROFI» – ваші «онлайн-знайомства» та початок співпраці з кожним учасником проекту, ваша система лояльності та взаємодії, яка підтримується системою «ТОП-100» та експертами проекту.

2) Для учасників проекту та VIP-партнерів створені 6 авторських деталізованих бізнес-моделі масажних і СПА кабінетів/студій/салонів (міського типу).

Бізнес-модель (концепт) – деталізована модель побудови кабінету/студії/салону масажу або СПА з переліком усіх необхідний опцій, що дозволяють масажистам
реабілітологам, кінезіологам, остеопатам/ SPA/Wellness-майстрам та SPA-терапевтам створити власний кабінет/студію/салон де вже готова Бізнес-модель (концепт) забезпечує функції:
● Поетапного створення потенційно прибуткового масажного або реабілітаційного кабінету/студії/салону
● Створення системи ефективного просування та продажу послуг та продукції
● Системи професійного створення бюджету та системи економії
● Створення програми лояльності для кінцевого споживача (клієнта кабінету)
● Створення дієвих рекламних програм та стабільної клієнтської бази
● Створення переконливих конкурентних переваг
Продукція/послуги VIP-партнера вже включені в кожну бізнес-модель

3) Школа масажного маркетингу «PROFI ZEN» створила для учасників та партнерів проекту «ТОП-100 Успішних масажистів України» систему спеціалізованих авторських курсів. У рамках цієї партнерської програми розіграні сертифікати будуть використані для навчання групи майстрів-учасників проекту ТОП-100 Успішних масажистів України. Спецкурс базується на використанні продукції партнера як складової експертності та успішності майстра.

4) Партнери проекту «ТОП-100 успішних масажистів України» з пакетами PRO і VIP отримують картки Клубу Масажних Директорів (з реєстрацією на рік).

 

Проект має партнерів в Україні та за кордоном і отримав підтримку провідних Асоціацій та Експертів галузі.

У доданій таблиці ви знайдете всі ефективні заходи для здійснення вашого бізнесу разом з учасниками проекту, ви можете вибрати зручний для вас формат і пакет співпраці.

ОФІЦІЙНА СТОРІНКА ПРОЕКТУ “ТОП -100 УСПІШНИХ МАСАЖИСТІВ УКРАЇНИ”

ОФІЦІЙНА СТОРІНКА ПРОЕКТУ “ТОП-100 УСПІШНИХ МАСАЖИСТІВ УКРАЇНИ” В FACEBOOK

ПОДАТИ ЗАЯВКУ, ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПРОЕКТУ ТА ДІЗНАТИСЯ УМОВИ ОПЛАТИ ПАКЕТІВ  “PROFI 2 PROFI”:

+38 097 351 42 21
+38 044 209-27-19
+38 098 416 86 63
Viber
+38 098 416 9663  Olga_manager_SPA / Telegram
sparesort-soyuz@ukr.net


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.