• uk

ГАЛУЗЕВІ ПОДІЇ СОЮЗУ ПРОФЕСІОНАЛІВ СПА, КУРОРТІВ ТА WELLNESS ОБ’ЄКТІВ УКРАЇНИ

Міжнародна SPA-Асамблея-2019 – головна подія  SPA & Wellness галузі України з 2009 року, щорічно організовується Всеукраїнською профспілкою -Союзом професіоналів СПА, курортів та Wellness об’єктів України.  Багатогранний Міжнародний бізнес-майданчик,  де водночас  відбувається кілька значущих подій SPA & Wellness галузі України. Міжнародна SPA-Асамблея – ділова подія для інвесторів, власників, топ-керівників, менеджерів та фахівців галузі SPA, Beauty & Wellness, краси та оздоровлення, SPA-салонів, SPA-готелів та SPA-курортів у вигляді ділової конференції  з майстер-класами, офіційними перемовинами, бізнес-раундами, а також культурно-розважальною програмою та неформальним спілкуванням. 

Мета події: дати можливість учасникам отримати ексклюзивні матеріали та інформацію від міжнародних експертів SPA, членів Експертної ради Союзу і професіоналів SPA & Wellness найвищого рівня для ефективного просування та розвитку бізнесу SPA & Wellness в Україні, а також взяти участь у корисних цікавих проектах галузі, отримати можливість перемовин із потенційними партнерами, зав’язати корисні ділові контакти, обмінятись інформацією та досвідом, отримати актуальні інструменти ефективної роботи.

Формат: міжнародна галузева конференція з багатоцільовим призначенням.

Хронометраж заходу: 4 дні

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місія та філософія: Національної Асамблеї навчальної галузі SPA, масажу, Wellness та естетичних курсів, шкіл та академій України

Головна подія року серед власників, директорів, викладачів Шкіл та Академій SPA, масажу, Wellness & Beauty галузі України. Подія національного рівня, яка призначена як головний майданчик регулювання та розвитку галузі навчання в SPA, масажу, Wellness & Beauty , естетики тіла . Постійно діюча галузева Рада Експертів з розвитку навчання та підвищення кваліфікації та створення галузевих подій високопрофесійного рівня. Національна Асамблея SPA, масажу, Wellness & Beauty шкіл та Академій України – прозора національна система розвитку вітчизняної галузі навчання та підвищення кваліфікації та активної професійної взаємодії з іноземними колегами, подіями та школами та Академіями SPA, масажу, Wellness & Beauty в Європі та у світі.

ЦІЛІ ТА ЗАДАЧИ ПОДІЇ:

1) Створення та затвердження національних галузевих стандартів базового навчання з масажу та естетики.

2) Створення та затвердження національної системи категоризації та кваліфікаційних відзнак для фахівців СПА, масажу, Wellness та естетики

3) Створення та затвердження національної системи категоризації та відзнак для курсів, шкіл та академій масажу ,СПА, Wellness та естетики

4) Створення та затвердження національних стандартів проведення професійних

чемпіонатів та конкурсів, стандартів національних суддів та положень про них.

5) Створення єдиного національного календаря провідних подій та заходів, що організовуються українськими курсами, школами, академіями масажу, СПА, Wellness та естетики.

Створення єдиної національної системи інформаційної підтримки просування подій, заходів, чемпіонатів та конкурсів, а також взаємодії між школами, курсами, академіями.

Створення партнерського національного простору та майданчику для презентації подій та заходів

6) Створення та затвердження Національного Етичного Кодексу фахівців масажу, SPA, Wellness та естетики.

 

 

 

 


 

Всеукраїнський та Карпатський SPA-Саміт-  зустріч  найвищого рівня серед лідерів України / Західного регіону України в курортній, готельній, SPA & Beauty галузі  та Wellness-секторі.

Карпатський SPA-Саміт має формат конференції-семінару та водночас тренінгу, створеного для отримання ексклюзивних знань, обміну досвідом, нарад та переговорів, просування та обговорення нових проектів галузі.

Спікери SPA-Саміту – визнані експерти галузі, члени експертної ради Союзу професіоналів SPA, а також запрошені міжнародні експерти SPA, Wellness, готельного бізнесу та суміжних галузей.

Місія події: збільшення комерційних можливостей в SPA, Beauty та Wellness для учасників Саміту шляхом надання актуальної інформації в режимі «тренінг-конференція» щодо побудови сучасного сервісу та програм лояльності, а також створення актуальних сервісних центрів та послуг для ефективного просування SPA і Wellness-бізнесу в Західному регіоні України, враховуючи особливості цільової аудиторії клієнтів та туристичних потоків, попиту та вподобань клієнтських груп, а також рівень кваліфікаційних вимог до персоналу.

Мета події: поєднати в програмі заходу обмін практичним досвідом з  програмами навчання сервісу та супроводу клієнтів в SPA & Wellness, створення програм лояльності та обслуговування гостей на території SPA Західного регіону; сприяти навчанню фахівців та персоналу SPA & Wellness новим сучасним стандартам сервісу;  допомогти керівникам та власникам SPA & Wellness об`єктів створити та втілити у бізнес-процесі конкурентноспроможні сервісні пропозиції та програми для збільшення привабливості послуг SPA & Wellness- об’єктів як для українських, так і для закордонних гостей .

Цільова аудиторія: інвестори та власники SPA&Wellness- , Beauty- та Фітнес-об`єктів, курортів та готелів з такими підрозділами, провідні фахівці галузі SPA, Beauty та Wellness.

Хронометраж події: 2 дні ;  Періодичність – 1 раз на рік; Кількість учасників –  не більше 80 осіб

 

 

 

 


 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.