• uk

СОЮЗ ПРОФЕСІОНАЛІВ SPA, КУРОРТІВ ТА WELLNESS ОБ’ЄКТІВ УКРАЇНИ

Насамперед, дозвольте розповісти вам кілька слів про нас.

Всеукраїнська профспілка «Союз професіоналів СПА, курортів та Wellness об’єктів України» здійснює свою діяльність в Україні вже понад 13 років. Наша основна мета – просування та розвиток індустрії SPA & Wellness в Україні. Понад 450 SPA & Wellness об’єктів приєдналися до Союзу та стали учасниками міжнародних та національних заходів (семінарів та конференцій, майстер-класів та зустрічей).

За 13 років діяльності Союз має чимало досягнень.  Міжнародна конференція для власників та керівників СПА «Міжнародна СПА-Асамблея» (R) заснована у 2009му і регулярно проводиться щороку, а також вручається премія Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD та національний рейтинг «Best SPAin Ukraine ».

Ми створили, зареєстрували та адаптували «Галузеві стандарти SPA & Wellness» для співробітників та керівників, а також основні національні стандарти обслуговування та сервісу у SPA & Wellness.

Міжнародна Експертна Рада Союзу заснована у 2010 році та веде постійну роботу з розвитку СПА, масажної та Wellness галузі в Україні.

Міжнародна СПА-Академія (заснована у 2010 р.) проводить навчання та підвищення кваліфікації для співробітників усіх рівнів та менеджерів SPA & Wellness.

Професійний журнал SPace (онлайн та друкований) заснований у 2011 році.

У 2007 році ми створили Міжнародну консалтингову групу SPA&Wellness. На даний момент ми співпрацюємо з Міжнародною радою медичних масажистів та терапевтів (Швейцарія).

Початок 2022 року для Української Команди викладачів та шкіл SPA, масажу та Wellness набув особливого значення – вперше навколо українських викладачів та керівників шкіл зібралися колеги – представники шкіл, асоціацій та викладачі масажі та СПА з Італії, Швейцарії, Греції, Болгарії, Індії, Домініканської республіки, Аргентини, Чилі, Японії, Мексики, Патагонії, Уругваю, Азербайджану.

Ця ідея народилася рік тому під час першої онлайн-Асамблеї викладачів, організованої за ініціативи Союзу. У січні 2021 року Асамблея стала всеукраїнською зустріччю колег – вчителів, на якій обговорювалися плани та бачення розвитку освітньої сфери СПА та Масажу в Україні. Тоді ми разом тільки мріяли про майданчик, де викладачі мали б можливість розвиватися, просуватися, обмінюватися новою інформацією та мати перспективне ділове спілкування.

28 січня 2022 року цю мрію здійснила Профспілка – Союз професіоналів СПА, курортів та Wellness об’єктів України спільно з європейськими партнерами та спільнотою профільних асоціацій.

Онлайн-простір (попри всі обмеження) відкрив нові можливості – захід об’єднав 2 континенти та острови. Жодних конкурсів, чемпіонатів чи рейтингів!

Маса неймовірних емоцій від спілкування, знайомств, нових майстер-класів, обміну досвідом. Майстри не просто спілкувалися та ділилися думками, дивилися роботи один одного. Деякі просто відкривали камеру зі свого офісу та показували фрагменти своєї роботи. Ми бачили роботи, створені спеціально для програми Асамблеї. Це вир неймовірних відчуттів, коли на платформу Асамблеї завітали колеги з різних куточків світу. 96 учасників представили свої школи, академії та авторські роботи. Спікери із 11 країн дали професійні доповіді.   Учасники говорили чотирма мовами: українською, англійською, італійською, іспанською… і всі знайшли спільну мову.

Вперше українські фахівці сприймалися не як традиційні учасники чемпіонату, а як дружня команда фахівців із серйозним потенціалом для розробок, досвідом та навичками. І ми гідно показали їх світові, поділилися своїми здобутками із закордонними колегами.

Київ, Чернігів, Львів, Луцьк, Одеса, Дніпро, Харків, Рівне, Вінниця, Краматорськ, Нетішин, Суми, Кропивницький, Хмельницький, Чернівці, Миколаїв – найкращі школи та вчителі України разом зі світовими суддями, чемпіонами, експертами, вченими, провели всі разом у мережі майже 10 годин онлайн.

Один день виявився таким коротким, коли разом зібралася майже сотня колег та друзів із багатьох країн світу (попри суттєву різницю у часових поясах). Ми не попрощалися – бо вирішили не припиняти спілкування. Цього дня все добре тільки почалося.

Попереду Всеукраїнський конкурс викладачів та Асамблея-ЕКСПО, експертні тренінги та ділові та професійні зустрічі у Клубі масажних директорів.

Традиційно, починаючи з 2009 року після закінчення Міжнародної СПА-Асамблеї ми прощалися до наступних зустрічей на цілий рік, а тепер у 2022-му ми говоримо – “Привіт, новий міжнародний 2022й – рік зустрічей і нових змін на краще”.


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.