• uk

Стандарти SPA & Wellness України

       Накатка Carpathian-2016-CD

           

З тим фактом, що SPA-галузь в Україні розвивається, суперечки вже не виникають. Навіть у період економічної кризи відкриваються нові SPA-готелі, SPA-центри, міські SPA та Wellness-центри і салони, поволі реконструюються існуючі. Але, розвиток в більшості випадків поки ще без координації та узгодження з суміжними галузями - туристичною та транспортною.

         Без сумніву, що за кількістю потенційних природних багатств, придатних для використання в SPA-індустрії, Україна взмозі залишити позаду багато країн Європи та Азії. Але, це якщо розглядати потенціал, який, як відомо кожному, необхідно реалізовувати. У тому числі і за допомогою комплексного підходу до розвитку SPA-індустрії.

         У необхідності розвитку SPA в нашій країні не має сумніву жоден професіонал туристичного бізнесу.     З формальної точки зору сьогодні готель без SPA-комплексу не може претендувати на отримання 4 та 5 зірок. Це вимога міжнародних готельних стандартів. Багато готелів створюють так звані «SPA» тільки для того, щоб отримати додаткову «зірку». Але, такі SPA тільки псують репутацію готелю, тому що не є привабливими для клієнтів і тому не користуються попитом серед гостей готелю, в них поступово перестають інвестувати і вони трансформуються у фінансовий «тягар» для готелю.

             Дійсний SPA в готелі - це вишукана перевага в меню пропозицій готелю гостям. Це дозволяє готелю отримати додаткові 40% прибутку по відношенню до прибутку від розміщення гостей.

burj-al-arab-spa-assawan-07-hero             Сьогоднення диктує потреби в SPA-центрах як у мегаполісах, де несприятлива екологія і постійно наростаючі стресові ситуації сприяють підвищеному попиту на SPA-послуги, так і в курортній зоні, де SPA необхідні для цілеспрямованого відновлення здоров'я гостей, а також в передмістях, куди клієнти можуть приїхати у вихідний день всією сім'єю і провести незабутній час з користю для здоров'я.

         Можна перераховувати безліч цікавих готелів в Україні, але саме SPA-готелів та курортів, що відповідають міжнародним стандартам цієї галузі в України досить небагато - не більше 20%. У всьому світі до об'єктів SPA, а тим більше до SPA-центрів в готелях, ставляться досить жорсткі вимоги щодо стандартів в будівництві, дизайну, санітарно-гігієнічних норм, рівнем і якістю сервісу, кваліфікації обслуговуючого персоналу, безпеки, якості косметичних засобів, устаткування та ін ...

Як реальна користь галузевих SPA стандартів для SPA-центрів: 1.Грамотно складений концептуальний план та архітектурно-дизайнерське рішення, що дозволяє створити об'єкт з реальними термінами окупності. 2. Професійно створені корпоративні стандарти сервісу, комунікації та взаємодії персоналу і клієнтів. 3. Ефективна система створення професійної команди фахівців, адміністративної групи і  управління, за рахунок втілення у бізнес процеси перевіреної документації та правил і схем роботи керівника з персоналом SPA. 4. Дотримання та контроль на всіх етапах виробництва та надання SPA-послуг, а також фінансовий контроль та «прозора» звітність. 5. Можливість регулювати і керувати процесом продажу товарів та послуг SPA. DSC_0140 ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ / ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ДОКУМЕНТИ +38 097 351 4221;  +38 044209 27 19 E-mail: sparesort-soyuz@ukr.net 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.