• uk

SWISS ELITE MEDICAL MASSAGE by ANTONIO RUGGIO

МАЙСТЕР-КЛАС АНТОНІО

Згідно останніх  досліджень  Global Wellness Institute, кількість гостей, які відвідують центри SPA і Веллнес-ретріти, з кожним роком збільшується на 60 мільйонів.  Причина - бажання відновити ресурсний стан і зміцнити здоров'я, зняти стрес, розслабитися, відновити  сили та енергію. Невід'ємна і навіть обов'язкова складова лікувально-оздоровчих програм – лікувально-оздоровчі масажні методики, у виконанні кваліфікованого медичного персоналу.

Останнім часом  клієнти SPA і курортів  очікують від масажних процедур  щось більше, ніж дотик, і набагато більше, ніж косметичний догляд.  Візуальний ефект вже не є визначальним критерієм.  Клієнт йде за конкретними   оздоровчими практиками з пролонгованим ефектом, які допоможуть вирішити його проблеми із самопочуттям і загальним станом здоров'я.

про викладача Натисніть щоб познайомитися з викладачем   про МЕТОДИКУ Натисніть щоб дізнатися деталі методики , історію та результати   ПРОГРАММА НАВЧАННЯ Натисніть щоб подивится всі модулі навчальної програми   УМОВИ РЕГИСТРАЦИИ Натисніть і оберіть найзручніший для вас спосіб реєстрації, дізнайтесь про подарунки , бонуси, знижки      

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.