• uk

Про SWISS ELITE MEDICAL MASSAGE – детальніше

про МЕТОДИКУ

 

У сучасному світі мало хто знає про те, як бойові східні мистецтва сприяли виникненню і розвитку оздоровчих та масажних методик.

Трохи історії …  Стародавнє індійське  бойове мистецтво  «каларі-паятту» стало прородичем і базою для виникнення китайського кунг-фу, після того як приблизно наприкінці  IV століття один буддистський монах, який володів  каларі-паятту, приїхав в Шаолінь.  Це бойове мистецтво супроводжувалося особливими тренуваннями, з вправами на гнучкість і витривалість, з застосуванням особливого виду масажної олії  в поєднанні  із вправами, що забезпечувало особливу гнучкість тіла.

Масажна терапія займала в арсеналі майстрів каларі-паятту почесне місце – як інструмент підготовки тіла бійця до навчань і бою, відновленню після тренувань, а також, в разі необхідності  лікування.

Також , японські імператори, що відомі своєю силою, використовували масаж для збереження бадьорості розуму і тіла. Техніка імператорського масажу стала відомою під назвою «Ан-ма масаж».

Японські самураї, для швидкого відновлення після бою, застосовували спеціальну  масажну техніку з використанням зброї.  Ця техніка відома під назвою «Танто- аікуті».

Вивчаючи бойове карате Сіто-рю з 1971 року, а також цікавлячись різними бойовими техніками сходу, Антоніо Руджіо почав цікавитися питанням:  чому в першу чергу навчилася людина: завдавати болю іншій людині або зцілювати її?

У бойових мистецтвах також передбачається використання безлічі «розеток» або «суглобових ключів», за допомогою яких суглоби противника піддаються навантаженню з метою травмування або руйнації. З огляду на це,  А.Руджіо  почав вивчати, як найкращим  чином застосовувати методи східних бойових мистецтв, щоб отримати прямо протилежний (лікувально-оздоровчий) ефект, тобто використовувати методики бойових мистецтв для створення оздоровчої практики опорно-рухового апарату і м’язового каркасу.

Результат був дивовижним, завдяки поєднанню особливих маніпулятивних технік з класичною терапією масажу, яку було модифіковано , і також в поєднанні з багаторічним медичним досвідом і знаннями, отриманими під час роботи в хірургії і в операційній, А.Руджіо створив авторську методику масажу –  Swiss Elite Medical Massage by Antonio Ruggio.

З 1986 року Антоніо Руджіо практикує як викладач і автор методики Swiss Elite Medical Massage by Antonio Ruggio™.

Адаптуючи східні техніки відновлення і мануального оздоровлення до європейських вимог і стандартів якості масажних технологій, він застосував всі глибокі знання анатомії і фізіології для створення масажної оздоровчої технології зі швейцарською точністю і якісної детальною розробкою.

 Це високоточна авторська технологія лікувального (медично-оздоровчого) масажу, яка поєднує в собі:

  • особливу методику діагностики стану пацієнта;
  • класичну методику масажу із застосуванням авторських методів А.Руджіо;
  • східні методи оздоровлення на основі бойового мистецтва Сіто-рю;
  • швейцарські методи масажу і точну детальну роботу з опорно-руховим апаратом;
  • роботу з енергетичними структурами (відновлення енергетичного балансу пацієнта);
  • Кожна з цих технік має  повноцінну дію, але вимагає глибинних знань в тонкощах анатомії, фізіології та енергопрактик, а також навички застосування в різних випадках і ситуаціях. Професійне поєднання цих технік призвело до можливості відновлення організму буквально за 3-4 сеансу.

КОМФОРТ, ЕМОЦІЇ, РЕЗУЛЬТАТ

Сама методика унікальна і по наповненню, і за результатами.  До неї входить повний комплекс методів і засобів, що забезпечують клієнту повне відчуття комфорту, каскад приголомшливих емоцій і чудовий результат навіть після першого сеансу.

Спочатку проводиться оцінка потреб клієнта, визначається ефект, на який він розраховує. Для цього використовуються спеціальні методи діагностики: східно – європейська топічна методика  і психодіагностика стану клієнта. Подібна підготовка до процедури дозволяє точно з’ясувати фізичний і емоційний стан клієнта, правильно підібрати метод впливу. Вже на цьому етапі клієнт отримує приємні відчуття розслаблення, комфорту, захищеності. На підставі отриманих результатів розраховується його особиста програма оздоровлення чи лікування.

Масажна техніка А.Руджіо використовувалася в Швейцарії для формування наступних програм:

  • курс професійної підготовки для отримання федерального сертифікату майстерності масажиста;
  • професійна підготовка медичних масажистів з дипломом, підписаним Швейцарським Червоним Хрестом;
  • курси професійної підготовки медичних масажистів, для отримання додаткового визнання в якості мануального терапевта швейцарськими компаніями медичного страхування, з номером сертифіката та номером в реєстрі емпіричної медицини.

Інформаційна база, методу А. Руджіо:  профілактичний і лікувальний курс 1 рівня

Swiss Elite Medical Massage by Antonio Ruggio ™ – це масаж, який реактивує емо-лімфатичний кровообіг і поєднує  такі техніки як  з’єднувальні, міофасціальні і маніпулятивні .

Методика Swiss Elite Medical Massage by Antonio Ruggio ™ спеціально розроблена і призначена для фахівців у галузі реабілітації, оздоровлення, санаторно-курортного лікування, медичних і СПА-центрів, клінік, Wellness-центрів, для виконання медичними фахівцями: масажистами, естетистами  по тілу, косметологами , реабілітологами.

Методика Swiss Elite Medical Massage by Antonio Ruggio ™ поєднує  велику кількість класичних базових і авторських технік, які можна використовувати в якості повної або часткової терапії, в залежності від процедури і обраної програми.


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.