• uk

Умови участі у Премії «BEST SPA of UKRAINE»

ЛОГО SPA AWARD-2017Умови участі у Премії 

 «BEST SPA of UKRAINE» ©   –  «КРАЩІ СПА УКРАЇНИ»-2017

 

  1. В Премії «BEST SPA of UKRAINE» ©   –  «КРАЩІ СПА УКРАЇНИ» © можуть прийняти участь SPA та/або Wellness-об’єкти, розташовані на території України.

         Термін дії підприємства з дати відкриття має бути не менш ніж 60 днів, на момент подання заявки.

        SPA та/або Wellness-об’єкти, бажаючі прийняти участь у Ukrainian SРА & Wellness Professional Awards’2017,  можуть вказати в  заявці не більше ніж 2 номінації.

Реєстрація заявок відкрита з 20.03.2017 по 01.05.2017

         2.  Після отримання заявки, організатори надсилають учаснику Анкету першого туру з питаннями щодо SPA та/або Wellness-об’єкту , а також критерії для обраної номінації, де містяться спеціальні питання (критерії), адаптовані під особливості кожної номінації. Номінант заповнює анкети і разом із супровідними матеріалами, зазначеними в анкетах, в електронному вигляді відправляє їх організаторам Премії на адресу: org@soyuz-spa.com до 01.05.2017 включно.

 

  1. Для аналізу наданих матеріалів застосовується 20-ти бальна система оцінки за кожним критерієм в окремій номінації. За сумою балів визначаються фіналісти в кожній номінації.

  1. Пакет матеріалів по кожному з фіналістів в номінації передається кожному члену журі. Склад журі формується з незалежних експертів. Кожен член журі виставляє оцінку від 0 до 20 балів кожному фіналісту.

 

  1. Оргкомітет проводить для фіналістів в кожній номінації загальне підсумовування балів, які були набрані протягом усіх етапів конкурсу (Анкета № 2 (другого етапу) + бали від членів журі). Таким чином, досягається максимальна об’єктивність в оцінці. Проводиться ранжування зверху вниз: від SPA та / або Wellness-об’єкта, який набрав найбільшу кількість балів, до SPA та / або Wellness-об’єкту, який набрав найменшу кількість балів. За підсумками оцінки визначається переможець у кожній номінації. Результати стануть відомі і будуть озвучені в урочистій обстановці на церемонії нагородження 01 червня 2017 року Парк-готелі «Древній град» м.Львів.

Подача заявок та участь у Премії 
 «BEST SPA of UKRAINE» ©   –  «КРАЩІ СПА УКРАЇНИ» ©
для номінантів – БЕЗКОШТОВНО!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.