• uk

ЕКСПРЕС-ТРЕНІНГ МВА SPA “МИСТЕЦТВО ПРОДАЖ В SPA, BEAUTY & RESORT-ГАЛУЗІ”

222222

13 березня 2019

Ексклюзивний  бліц-тренінг  заснований на реальних подіях, досвіді, знаннях, прикладах та поточній аналітиці системи продажу та просування послуг, товарів та брендів в SPA Beauty & Resort галузі в Україні. Системні знання та методики складені в єдину програму  професійного курсу, створеного для підвищення кваліфікації менеджерів з продажу в галузі SPA Beauty & Resort, покращення фінансових  показників, збільшення активної клієнтської бази та обсягу продажів послуг  та супутніх  товарів в SPA Beauty & Resort.

У вас є менеджери, але їх досвід і постійне вдосконалення навичок НЕ ПРАЦЮЮТЬ?

У SPA, BEAUTY & RESORT галузі існують внутрішні правила, традиції, стандарти.  Те, що ви знаєте про інші сфери – в SPA, BEAUTY & RESORT буде на 80% неефективним..

Бути ефективним, результативним, корисним ТУТ І ЗАРАЗ, на СВОЄМУ робочому МІСЦІ, для свого БРЕНДУ та ОРГАНІЗАЦІЇ– це:

 • розуміти ключові фактори функціонування галузі;
 • вміти використовувати інформацію, важливу саме для гравців SPA, BEAUTY & RESORT –бізнесу;
 • структурно, планово і усвідомлено підходити до контакту з потенційним клієнтом та гостем;
 • не «танцювати на граблях» системних помилок,
 • бути віртуозним маніпулятором у найкориснішому сенсі цього слова
 • знаходити нових клієнтів і бути «довіреним» менеджером постійних;
 • знати, де ловиться «велика риба» і яку наживку вона їсть.

Все це  + відповідь на вічне питання «де взяти клієнтів?» чекає на учасників нового ексклюзивного бліц-тренінгу «Мистецтво  продажу в індустрії SPA, BEAUTY & RESORT». 

 Всі співпадіння з успішними історіями продаж – НЕВИПАДКОВІ, а кейси – НЕВИГАДАНІ.

 «Навіть GOOGLE цього не знає!»

Учасники отримають :

 1. «Електронний SMART  book» – авторські методичні матеріали для учасника з повним  портфелем документів для роботи і вже у електронній версії.
 2. Знання та навички з ефективної побудови клієнтської бази даних, методики роботи з базою, систему монетизації.
 3. Практичні приклади та секрети створення успішних та «працюючих»  концептів презентації бренду або послуг.
 4. Досвід ефективного просування бренду в інтернеті та соцмережах.
 5. Інтерактивний авторський блок «Комунікація в SPA Beauty & Resort».
 6. Блок планування, звітності та аналітики з пакетом документів.
 7. Детальний алгоритм перемовин з клієнтами всіх груп та категорій SPA Beauty & Resort.
 8. 10.Післятренінговий супровід і безкоштовну консультацію.

Сумарний досвід роботи спікерів – 25 років у SPA Beauty & Resort. Всі їх «набиті гулі, граблі, косяки і факапи» трансформувалися у чітку стратегію УСПІШНОГО ПРОДАЖУ, яку отримаєте ВИ – вже без «гуль і факапів».

ТІЛЬКИ РЕЗУЛЬТАТ!

Пакет документів – це КЛЮЧІ ДО ЕФЕКТИВНОСТІ. Вам більше не треба винаходити системи планування, звітності, фідбеку – все винайдено ДЛЯ ВАС!

Тільки практика – жодних абстракцій, теорій, «можна так» і «краще отак». Тільки ДІЄВІ ІНСТРУМЕНТИ ПРОДАЖУ ТА КОМУНІКАЦІЙ, які вже пройшли перевірку часом і заробленими грошима!

На бліц-тренінгу можуть бути присутні ВСІ учасники Міжнародної СПА-Асамблеї, включаючи учасників –конкурсантів Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD -2019.

Авторське право та ексклюзивне право на викладання курсу належать Міжнародній SPA– Академії  та  Союзу Професіоналів SPA, курортів та Wellness-об’єктів України.

Головна подія SPA & Wellness галузі завжди дарує своїм учасникам не тільки приємні ,а ще й корисні подарунки.  У 2019р СПА-Асамблея приготувала багато приємних несподіванок.  Ми прагнемо надати якомога більше ефективних інструментів розвитку та зміцнення Вашого SPA & Wellness бізнесу і тому  Ексклюзивний бліц-тренінг «Мистецтво продажу в SPA, Wellness, Beauty & Resort галузі»  отримав  статус «ВІДКРИТО ДЛЯ ПЕРСОНАЛУ» .

Умови БЕЗКОШТОВНОЇ участі у тренінгу : якщо  керівник або власник SPA & Wellness , Beauty або Resort об’єкту зареєструвався на участь у VIII Міжнародній СПА-Асамблеї-2019 – має можливість отримати БЕЗКОШТОВНУ участь у тренінгу для персоналу SPA, Wellness, Beauty  та Resort підрозділів. 

Кількість вільних місць в залі не настільки велика як нам би хотілося, тому поспішайте зареєструвати Вашу команду на тренінг якомога раніше.  

Всі учасники тренінгу отримають електронну версію роздаткового матеріалу та можливість попередньо поставити  питання  спікерам тренінгу.

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.