• uk

GRAND MASSAGE & WELLNESS CONGRESS

УКРАЇНСЬКА ВЕРСИЯ МАКЕТА (3)

 

Grand Massage & Wellness Congress  –  головна подія Wellness і масажної галузі в Україні!  GMWC – вперше відбувся в Україні у 2005р. Тепер GMWC в оновленому форматі та з новою програмою запрошує приєднатися до міжнародної команди експертів та викладачів.

GMWC – це яскрава різноманітна подія твого успіху, де відбуваються найважливіші заходи та значущі моменти для всіх фахівців масажної та Wellness галузі.

Це місце набуття міжнародного досвіду та знань, найцікавішого та корисного спілкування, інноваційних майстер-класів , відпочинку та приємних вражень, подарунків та унікальної церемонії нагородження Конкурсу «Золота колекція краси Beauty& Wellness».  Тут народжуються «зірки».

Запрошуються до участі:  масажисти та Wellness & SPA терапевти, косметологи, естетисти та реабілітологи,  фахівці санаторно-курортної галузі, лікарі та фахівці профілактично-оздоровчого сектору, керівники та власники салонів краси, SPA & Wellness центрів, курортів, працівники оздоровчих послуг у  фітнес-центрах

Тут завжди відбувається щось несподівано-цікаве та надзвичайне, бо ми заслужили свою зіркову подію, яка створена для всіх нас!

Конгрес - це

 

 • Найкращі спікери – експерти та фахівці міжнародного класу. Члени Міжнародної Експертної ради з розвитку SPA&Wellness та масажних технологій.
 • 5 унікальних модулів, створених для максимально комплексного навчання та обміну досвідом. Окремий семінар для керівників шкіл, курсів, брендових навчальних центрів.
 • Майстер-класи від провідних міжнародних експертів.
 • Міжнародна сесія авторських масажних та Wellness технологій
 • GMWC – це можливість стати відомим фахівцем на міжнародному майданчику обміну досвідом! Це колекція нових методик від провідних фахівців галузі.
 • Для особливо талановитих – проєкт Персона  Wellness: розкажіть вашу історію успіху, покажіть ваші найкращі досягнення, а ми розкажемо про ваш успіх всьому світові.
 • GMWC – це корисний нетворкінг та цікаві зустрічі, що покращать ваш бізнес.
 • Це розважальна програма у чарівному Львові, екскурсії та розваги європейським містом чарівних легенд та кулінарного мистецтва.
 • GMWC – це найкраща локація, комфортні умови, смачні перерви та знаменита львівська кава із смаколиками.
 • GMWC – це максимально доступна подія міжнародного рівня, де спікери поряд, де рідна мова і де на вас чекають цікаві приємні сюрпризи, а вся подія створена для незабутнього відпочинку, навчання, спілкування та корисних зустрічей.
 • Це не просто формальний диплом  – це диплом вашої участі та навчанні у події Міжнародного класу, який підтверджений статусом заходу та спікерами.

І головне – GMWC – це ваша можливість прокачати свої навички та бізнес за мінімальну ціну до максимального рівня!

Ви ще не бачили подію , схожу на GMWC

 • Це максимальна концентрація світового прогресивного досвіду у масажних та Wellness методиках
 • Це всебічне та різностороннє навчання, коучинг та можливість обміну досвідом та професійного спілкування.
 • Ми подбали про те щоб перебування на конгресі було зручним, комфортним, щоб кожен учасник відчував себе професійною елітою на події найвищого рівня. Смачно, тепло, гостинно, цікаво і не нудно.  Обіди, кава-перерви, вечері та розваги, приємні несподіванки, все те що робить перебування на конгресі настільки захоплюючим.

GMWC – це концентрат досвіду провідних світових фахівців, а також українських експертів галузі,  реклама ВСІХ учасників та партнерів, неймовірна атмосфера та безліч корисних контактів, цікавої інформації ,  нові друзі, партнерство, угоди.  Це старт нового успіху вашої кар’єри чи бізнесу та шлях до нової кваліфікаіції.  Вам буде що презентувати вашим клієнтам!

Модуль офіційний це нові доленосні проекти масажної галузі в Україні.   Це Ваша нова унікальна відзнака в галузі та у фаху.  На Конгресі в урочистій церемонії кожен учасник отримає те, що одразу приведе до вас нових клієнтів, дасть новий статус та професійну відзнаку.

Модуль «Професійний для керівників»  – новий бізнес –блок , де всі хто має свій кабінет, свої курси масажу або навчальний центр, всі хто керує СПА та Велнес закладом , або планує відкриття отримають ЕКСКЛЮЗИВНІ знання від провідних експертів галузі, авторські роздаткові матеріали, майстер-класи з бізнесу та навчальний модуль для викладачів і керівників.

Модуль «Професіонал MassageWellenss & SPA» – це концентрат унікального досвіду провідних міжнародних експертів галузі. Майстер-класи та навчальні модулі,  лекції та практичні коуч-сесії, нові авторські методики, світові техніки Wellness  та профілактики та реабілітації. Можливість попрацювати разом із міжнародними експертами та отримати безпосереднє спілкування з викладачами міжнародних шкіл та інститутів масажу та Wellness.

Модуль «Ексклюзивний» –  таємний ВІП-спікер, що дає розширений майстер-клас та консультації.

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНИЯ НАГОРОДЖЕННЯ КОНКУРСУ КРАСИ ТА УСПІХУ «ЗОЛОТА КОЛЕКЦІЯ BEAUTY & WELLNESS» –  кожен учасник може зареєструватися. Голосують ваші клієнти, друзі, знайомі – всі , хто цінує вашу красу та майстерність!  Вперше в історії галузі масажу та Wellness будуть обрані король та королева галузі, свої корони отримають найкращі та найталановитіші учасники.  Це Ваш момент успіху та визнання від ваших клієнтів та друзів.

Вартість участі: 

Професіонал

Експрес – 1 день конгресу SMART-PROFІ
3650грн – всі доповіді та майстер-класи Конгресу + обіди та кава-перерви, Барбекю-вечірка та нетворкінг, урочиста церемонія нагородження та Гала -вечеря 1950грн  – всі доповіді та майстер-класи одного дня, обід, кава-перерва,  розваги 2900 грн – всі доповіді та майстер-класи Конгресу + обіди та кава-перерви, Барбекю-вечірка та нетворкінг, урочиста церемонія нагородження та Гала –вечеря – за умови оплати до 15 березня 2020 включно!

УНІКАЛЬНІ ДИПЛОМИ 

МІЖНАРОДНИЙ СТАТУС ДИПЛОМІВ, ЗА УЧАСТЮ СПІВДРУЖНОСТІ АСОЦІАЦІЙ WELLNESS

 • Он-лайн форма 
 • Письмово на VIBER/WhatsApp
 • На пошту sparesort-soyuz@ukr.net листом
 • Групова реєстрація – 2 учасника разом – 5% знижки,  5 -10 учасників  – 10% знижки, група більше 10 учасників разом –  15% знижки.

Для груп від 10 учасників (всі заявки подаються разом водночас) : окремий брендований сектор розміщення в залі з можливістю презентувати свою організацію під час офіційних церемоній.  Можливість бронювання коуч-сесій із спікерами. Фотосесія від професійного фотографа. (30 хвилин), розміщення логотипа групи в партнерському секторі. 

 • Зробіть Вашу реєстрацію в стилі SMART – зекономте Ваші гроші та отримайте гарантію вашої участі та комфортне місце на всі події Конгресу.

      Зателефонуте нам за номером:  097 31514221 або 098 416 8663 (Viber , WhatsApp, Telegram з нами).  Або заповніть он-лайн форму реєстрації

 • Традиційна реєстрація.  Передплата можлива. Розмір передплати – 20% від загальної вартості. В такому разі бронь закріплюється до 01 квітня. Оплата частинами погоджується з оргкомітетом, але загальна вартість реєстрації має буте повністю сплачена до 10 квітня 2020.
 • Сплачувати зручно! Ми приймаємо сплату будь-яким зручним для Вас способом: готівкою на карту Приват, безготівковим розрахунком на рахунок Союзу
 • Сплатити карткою – реквізити тут
 • Сплатити на рахунок – завантажити рахунок 
 • Всі питання можна поставити нашому менеджеру в оргкомітет: : 097 31514221 або 098 416 8663 (Viber , WhatsApp, Telegram).

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.