• uk

MAIVO – ФЕСТИВАЛЬ ЛЮБИТЕЛІВ МАСАЖУ. ІЗКИ

КАТЕГОРІЯ –  Фестиваль любителів масажу «MAIVO»  – Оздоровчий тур та навчання 

«MAIVO» – це повільне, плавне коливання вітром гілочок, листя і трави…  Майво масажу – це плавні, повільні рухи майстра, які оздоровлюють тіло, очищують розум, надають спокій і заряджають енергією.

Майво Карпат – це сила гір, цілюща і мальовнича атмосфера, еко гармонія людини і природи.

Не фестиваль запрошені найкращі спеціалісти і майстри оздоровчого масажу, мануальних технік і SPA напрямку зі всієї України.  Професіонали масажу, які не працюють за шаблонами, а використовують перевірені оздоровчі і SPA техніки,  люблять свою роботу і радіють посмішкам задоволених клієнтів. На фестивалі кожен учасник може знайти “свого майстра”, отримати консультацію та курс масажу.

MAIVO  це також  і приємні та корисні розваги та дозвілля:

Вечір латиноамериканских танців  (самба, румба, бачата)
– гра “Що Де Коли?”
– Вечір Гумору
– Ранкові практики
– Дискотека
– Салют, прогулянки Карпатами, відпочинок в колі друзів 

Ціль події – Популяризація масажу серед різних категорій людей. Подія дає можливість потенційним клієнтам  отримати від майстрів найвищого рівня різноманітні техніки та види масажу, СПА – процедур тощо і з рештою знайти свого майстра.  Подія спрямована на оздоровлення учасників та навчання майстрів.
Періодичність – 2 рази на рік. ( Еко Курорт Ізки, Карпати)
Тривалість:  6 днів,  В програмі :  ранкові практики, майстер – класи від успішних майстрів з масажу, банні ритуали (проводяться окремо в лазнях), вечірня розважальна програма: вечори гумору, танцювальні батли, дискотеки, салюти, флешмоби, екскурсії по мальовничим місцям Карпат.
Кількість учасників: 50 – 200 чоловік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.