• uk

VII МІЖНАРОДНА СПА-АСАМБЛЕЯ . ЛЬВІВ . 2017рік

18718574_1771998923112706_514570470_n

VІI Міжнародна SPA-Асамблея-2017 – головна подія  SPA & Wellness галузі України – з 2009 року ,щорічно організовується Всеукраїнською профспілкою -Союзом професіоналів СПА, курортів та Wellness об’єктів України.  Багатогранний Міжнародний бізнес-майданчик,  де водночас  відбувається кілька значущих події SPA & Wellness. Міжнародна SPA-Асамблея – ділова подія для інвесторів, власників, топ-керівників, менеджерів галузі SPA, Beauty & Wellness, краси та оздоровлення, SPA-салонів, SPA-готелів та SPA-курортів у вигляді ділової конференції  з майстер-класами, офіційними перемовинами, бізнес-раундами, а також культурно-розважальною програмою та неформальним спілкуванням.

11-13 липня 2017р у Львові відбулася VІI Міжнародна SPA-Асамблея, яка цього року зібрала  лідерів SPA & Wellness галузі України виключно за офіційним запрошенням. У програмі Асамблеї відбулась IІI Національна церемонія вручення нагород Премії BEST SPA in UKRAINE / КРАЩІ SPA УКРАЇНИ. Організаторами SPA-Асамблеї і Національної церемонії вручення нагород виступили: Союз професіоналів СПА, курортів Wellness об’єктів України та партнери події.

Асамблея, залишаючись головною масштабною подією галузі, традиційно створена для висвітлення найважливіших трендів і проблематики галузі SPA & Wellness, світових досягнень SPA-галузі, бізнес-проектів в SPA & Wellness. Практичним результатом СПА-Асамблеї стало відкриття Кулінарної СПА-Академії, проекту «Absolut SPA», обговорення прийнятих європейських стандартів надання СПА та Велнес-послуг в Україні та засідання Всеукраїнського Експертної Ради СПА-менеджерів.

Почесними гостями та спікерами VII Міжнародної СПА-Асамблеї 2017 стали:

IMG_8197Доктор Франц Лінзер  (Австрія)
засновник та керівник Linser Hospitality GmbH
засновник та президент Global Wellness Institute
Член експертної ради (Advisory Board) Global Wellness Summit

Завдяки більш ніж двадцятирічному досвіду в індустрії СПА та оздоровлення, на сьогодні д-р Лінзер – один з найбільш затребуваних експертів, що спеціалізуються на розробці інноваційних сучасних оздоровчих програм та об’єктів світової SPA & Wellness галузі.

У 1993 році д-р Лінзер створив свій власний бізнес – консалтингову компанію, що розробляє концепції охорони здоров’я для готельної індустрії ВІП -класу, а також розробив систему семінарів з питань здоров’я для клієнтів готельної мережі класу люкс. Компанія Linser & Partners з 2006 року здійснила безліч міжнародних проектів в області оздоровчого і СПА туризму.
1996-1999 рр. д-р Лінзер займав пост члена Європарламенту і брав участь в створенні профільних законопроектів Тіроля. Крім того, д-р Лінзер заснував та  був президентом першого в Австрії Wellness-кластера.

Сьогодні д-р Франц Лінзер є власником і керуючим Linser Hospitality GmbH, міжнародної консалтингової фірми (Інсбрук, Австрія). Портфоліо послуг включає загальну стратегічну розробку готелів та курортів – потенційний, трендовий і фінансовий аналіз, розвиток медичних послуг та продуктів, інфраструктури, HR-менеджмент, розробку та контроль стандартів якості послуг.

Д-р Лінзер – бажаний спікер  найбільших конгресів SPA & Wellness в усьому світі.


IMG_7393Hikmet Güveli Bayındır  (Туреччина) – готельєр і SPA-менеджер з більш ніж 20-річним досвідом роботи. SPA-Менеджер в Hyatt Regency Istanbul. Володар Міжнародної Премії «Золотий фонд спікерів», експерт старт-ап та управління проектом Hurrem Sultan Hammam AyaSofya (Стамбул). Член Експертної Ради Союзу професіоналів SPA, курортів і Wellness-об’єктів України, неодноразовий доповідач Міжнародної SPA-Асамблеї і член суддівської колегії Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD

.


 

Лихацкая Оксана Оксана Ліхатська (Україна)

Експерт з управління проектами (MBA Genera, CBS), тренер -консультант та коуч в SPA, Wellness і Fitness- індустрії. Освіта – вища медична, KMBS “Управління проектами”,  також понад 25 вищих курсів підвищення кваліфікації та освіти топ-менеджменту; професійний досвід створення бізнес-проектів класу VIP та Lux від старту до управління, більше 8 років досвід управління та створення SPA & Wellness-об’єктів, в тому числі: Grand Admiral Club Resort & SPA; Клуб здорових задоволень “5 елемент”; Міжнародна тенісна академія “МТА”; Фітнес-клуб «GYMMAXX», Wellness club “WISH”  тощо.


Гості Асамблеї відзначили  ексклюзивний рівень доповідей, які мали іноваційно-прикладний характер. Були обговорені питання реклами та просування SPA & Wellness-послуг, питання управління та маркетингу СПА, особливу увагу було приділено питанням персоналу, просування та організації оздоровчих послуг в СПА, новим напрямкам в СПА-галузі України та світу, організації особливої СПА-атмосфери, роздрібного продажу ексклюзивних продуктів в SPA & Wellness, гості відзначили особливу важливість та актуальність інформації від іноземних колег. Особливу увагу привернула  до себе доповідь пана Франца Лінзера про світові тренди  в SPA & Wellness галузі. Також цікавими та практично корисними були доповіді  Hikmet Guveli та Гінтаре Вайткіене, які не залишили байдужими жодного учасника і подарували заряд бадьорості, безліч корисної інформації та мотивації для всіх учасників СПА-Асамблеї-2017.

У 2017 році СПА-Асамблея  представила серію ексклюзивних майстер-класів з напрямків : СПА-макіяж, авторський масаж топ-терапії, anti-age технології, звуко-вібраційна терапія , таласо-терапія та  мікроін’єкційна терапія в SPA & Wellness. Всі майстер-класи були зняті для формування відео-фільму, що буде представлений всій СПА-спільноті України як презентація провідних процедур СПА 2017-2018 рр.

 Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD-2017

20108316_1353455934752278_7727622794042552069_nПерша та єдина в Україні незалежна професійна галузева Премія, якою нагороджуються за досягнення у галузі SРА & Wellness. Премія охоплює представників галузі SРА & Wellness у всіх регіонах України та представлена міжнародній галузевій спільноті. Нагорода Ukrainian SPA & Wellness Professional Award – це вище в країні визнання досягнень у даній галузі і в 2017 році була вручена об’єктам  та брендам SPA & Wellness України  в оновленому форматі та відзначає досягнення в одному з 8 напрямків розвитку  SPA & Wellness.

Результати Премії BEST SPA of UKRAINE / КРАЩІ СПА УКРАЇНИ:

Володарем Премії BEST SPA of UKRAINE в номінації  City SPAсenter “курорти одного дня”, міські СПА-центри , в категорії «Розвиток технологій та інновацій »

став DAY SPA «ЦУНАМІ», м. Дніпро


Володарем Премії BEST SPA of UKRAINE в номінації Beauty & SPA Salon – салони краси з елементами СПА, з наданням СПА та / або Wellness-послуг, в категорії «Навчання персоналу»

став  Салон краси та SPA «КАФО», м. Київ


Володарем Премії BEST SPA of UKRAINE в номінації  Medical SPA / Resort- SPA– СПА-центри з медичними послугами лікування та оздоровлення, з використанням як традиційних методик лікування та реабілітації, так і природних факторів і ресурсів , в категорії  «Оснащення та Сервіс SPA & Wellness»

став EDEM  Resort Medical & SPA  м. Львів


Володарем Премії BEST SPA of UKRAINE в номінації  DAY-SPAсалон – міські СПА-салони, розташовані як в готелях міського типу, так і в курортних готелях, а також міські салони, в категорії «Маркетинг SPA & Wellness» стала

студія масажного мистецтва  Наталії Безвуляк , м. Львів


Володарем Премії BEST SPA of UKRAINE в номінації SPA-Resort – СПА в курортних готелях і курорти, створені з основним завданням – оздоровлення і реабілітація за допомогою СПА і Wellness-послуг. СПА та / або Wellness-центри на території туристичних і курортних комплексах 4-5 зірок.

В категорії «PR та реклама SPA & Wellness»
став EDEM Resort
Medical & SPA, м. Львів


Володарем Премії BEST SPA of UKRAINE в номінації  Resort & SPA – СПА в курортних готелях і курорти, створені з основним завданням – оздоровлення і реабілітація за допомогою СПА і Wellness-послуг. СПА та / або Wellness-центри на території туристичних і курортних комплексах 4-5 зірок.

В категорії «Конференц-сервіс та EVENT SPA & Wellness»
став Mirotel Resort & SPA, м.
Трускавець


Володарем Премії BEST SPA of UKRAINE в номінації  Concept SPA –  концептуальні рішення для СПА, що застосовуються  у всіх категоріях та напрямках SPA & Wellness. В категорії «SPA & Wellness Бренд»
став бренд MEGASMILE


Володарем Премії BEST SPA of UKRAINE в номінації  BEST Country SPA – СПА клубні або спеціалізовані СПА, розташовані як у фітнес-клубах, так і на території заміських курортів і центрів відпочинку та оздоровлення за межами міста,

В категорії «SPA & Wellness HR»
стала Ліхатська Оксана, м.Київ


SPA-Асамблея – це багатогранна подія, яка включає в себе не тільки освітню частину, а й неформальне спілкування гостей. Особливу подяку оргкомітет і гості передали партнерам заходу: генеральному спонсору – брендам Dermalogica & Elemis,  Офіційним партнерам – брендам Aura Chake – за сприяння організації запрошення пана Франца Лінзера та сприянні створення нагород Премії та бренду THALGO за надійне партнерство, та підтримку події;   брендам  Meder Beauty та HYALUAL за цікаві доповіді та майстер-класи та  створення яскравої та комфортної фото-зони  в залі проведення події;  Офіційною водою події стала мінеральна вода з меланіном «Україночка» , що сприяла працездатності та доброму настрою всіх учасників Асамблеї. Окрема подяка бренду Megasmile за корисні та цікаві подарунки гостям заходу, а також новий концепт стоматологічного SPA. Дякуємо бренду  XYMOGEN за партнерство  та цікаву доповідь що увійшла в програму Кулінарної СПА-Академії, а нашому надійному партнеру – компанії Elite Interior за створення неповторної  атмосфери та декору зали події, надання кулінарного обладнання для проведення майстер-класу з СПА-харчування та допомогу під час організації події.

Ми дякуємо бренд- шефам Кулінарної СПА-Академії Сергію та В’ячеславу Совенкам та п. Софії Герус за неоціненний вклад у старт проекту, смачний та пізнавальний майстер- клас професійну та моральну допомогу і комфортну співпрацю.

Яскравим та незабутнім став показ вишуканого вишитого одягу від Студії сучасного вишитого одягу  «Гойра» (дизайнер Ірина Дмитрук) , а  дизайнерський бутік Марини Ольшевської презентував  перший в Україні стильний одяг класу Lux для професіоналів та фахівців SPA & Wellness-галузі.  

Особлива подяка від Оргкомітету Школі нігтьової естетики та особисто майстру- експерту Анни Темченко за підтримку заходу та надання ексклюзивних презентаційних послуг із СПА-догляду для рук всім бажаючим учасникам Асамблеї.

Окрема подяка новому бренду Footlogix за ексклюзивні та дуже потрібні подарунки та аксесуари , що отримали учасники заходу, за підтримку та надійне партнерство. 

Чарівну атмосферу створив  новим форматом майстер-класу Бутік нішевої парфумерії «Парфюм бюро» , який залишив не тільки приємні враження, а й  неповторно-розкішний фльор унікальних  парфумів, що залишають таке ж враження як і відвідування СПА.

Ексклюзивним та надійним партнером фуршету знайомств, Гала-вечері і урочистої церемонії нагородження стали «Вина світу» – мережа спеціалізованих крамниць з власним імпортом. Дякуючи «Вина світу», неофіційні моменти спілкування стали яскравішими

І окрема велика дяка та шана нашому постійному партнеру, що забезпечує гостинність та надійний і безпечний трансфер для наших гостей та спікерів, своєчасні перевезення професійними водіями в авто класу «комфорт» та lux – компанії Lviv Hotel Taxi та особисто Сергію Партиці.

Оргкомітет висловлює вдячність Hotel &SPA Taurus, де вже вдруге відбувалася Міжнародна SPA-Асамблея. Особливо вдячні п. Оксані Зайдель за допомогу в організації та максимально можливу лояльність. Також дякуємо директору ресторану за сприяння в організації кулінарного майстер-класу менеджеру ресторану Андрієві Гасію та адміністратору  ресторану Зоряні Білець за організацію обслуговування, толерантність та терпеливість.

Щире «дякуємо» надійному та професійному Маестро Церемоній Павлові Безгубенку за організацію урочистої  частини на найвищому рівні, технічну підтримку та роботу у нашій команді.

Партнери

 Logo NTB 3logo CMYK Print

Conference_print_CMYK_300dpi AG 173x70image description


ТОПЛьвів конвеншн бюромагнiти_Lviv_Hotel_Taxi


1 логотип Гойра 6

18426037_1354302771352191_547644778_n


ВИНА СВІТУ


     ПАМУ                                                                                      blue-LOGO_EI(1)

120213_Logo_MS_P375

 


Medical design

LOGO_òYMOGEN-01

 

      

 

 


    1001434_379631125502274_1231887703_n

AURACHAKEINST high quality

 

 


Imprimer


 

dermalogica_logo_X_version

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.