PROFESSIONAL COURSE «GURU- CAREER»

ГУРУ КАР'ЄРА

PROFESSIONAL COURSE  «GURUCAREER» 

Проект професійної кар’єри та розвитку для професіоналів галузі краси та СПА :

  • директорів та викладачів шкіл масажу та/або косметології; 
  • масажистів та косметологів, що планують відкрити власну справу (кабінет / салон/ центр/ клініку);
  • представників компаній  постачальників та виробників продукції та послуг Beauty, SPA,Wellness & Resort галузі;
  • власників, керівників та представників  SPA, Wellness, Resort & Beauty об’єктів всіх категорій та класифікацій.

Проект створений  з ціллю сприяння  розвитку професійної кар’єри керівників та фахівців галузі,  розвитку та створенню постійної клієнтської бази, нетворкінгу .

GURU КУРСУ

МИ

 

1479_oooo.plus

Рзаєва Таміла Хафісівна

Голова Союзу професіоналів СПА, курортів та Wellness-об’єктів України.  Голова Оргкомітету Global Event SPA в Україні.

Засновник та викладач Міжнародної SPA-Академії, автор проектів Event SPA в Україні з 2007р., співавтор та розробниік галузевих національних стандартів SPA & Wellness, автор концепту СПА харчування в Україні, неодноразовий доповідач і учасник Balkan SPA Summit, організатор International SPA Assembly, а також Ukrainian SPA & Wellness Professional Awards, Ukrainian SPA -Summit, організатор та член журі Національного конкурсу SPA & Wellness Адміністраторів, автор статей і матеріалів в таких виданнях як ProHotelia, Косметолог, SPA SPAce, Бізнес, Kosmetics International, Секрети молодості, Wellness, Кабаре -Шик та ін .  Авторка та засновник програми Розвитку для СПА-менеджерів, Програми ” Міжнародний Амбасадор СПА”.
СПА-експерт та консалтер із досвідом роботи з 2006 р. у СПА бізнесі та з 1998 р. у Beauty-бізнесі. Автор та викладач курсів «Конференц-сервіс: all tips & tricks» та курсу «Event Service для постачальників галузі SPA, Wellness, Beauty & Hotel», МВА-курс для СПА-менеджерів, авторського курсу “Мистецтво з продажу в Beauty, SPA & Wellness and Resort галузі” .


ЯНАКовальчук Яна Миколаївна

Голова ревізійної комісії Союзу професіоналів SPA, курортів і Велнес об’єктів України.  Офіційний представник Союзу у Західному Регіону України.

Маркетолог, викладач Міжнародної SPA -Академії, представник Союзу в Західному регіоні України, головний редактор журналу SPA SPAce, керівник Кулінарної SPA -Академії, автор проекту «SPA-media» ™, має багаторічний досвід в готельно-ресторанній справі, досвід просування та продажу послуг, володар Премії «Акула продаж». Соавтор та викладач курсу «Конференц-сервіс: all tips & tricks» та курсу «Event Service для постачальників галузі SPA, Wellness, Beauty & Hotel», МВА-курс для СПА-менеджерів, співавтор та викладач курсу “Мистецтво з продажу в Beauty, SPA & Wellness and Resort галузі”.


 МОДУЛь “guru-career”

GURU CAMP-1

 

GURU–CAMP–1.0. Виїзна ексклюзивна програма, яка поєднує розвиток, навчання , коучинг та відпочинок і відновлення для фахівці Beauty, SPA, Wellness & Resort галузі.

Детальніше


GURU-CAMP-2 частина

GURU –CAMP–2.0  Виїзна ексклюзивна програма навчання, коучингу, нетворкінгу та відпочинку  для фахівці Beauty, SPA, Wellness & Resort галузі. “Побудова мережі представництв та побудова продажу в регіонах”


РАДА-ШКОЛА

Ексклюзивний курс «Міжнародної Асоціації Масажистів та СПА-терапістів»/ Швейцарія.   Для власників та керівників масажних та косметологічніх курсів та шкіл.            (Міжнародний диплом, атестація та можливість стажування за кордоном).

Детальніше


ГУРУ РИТОРИКА

Авторський курс «Мистецтво риторики для галузі краси, СПА, Велнес  та гостинності.    Як стати відомим спікером»

Детальніше


МИСТЕЦТВО КОМУНІКАЦІЇ

 

Авторський курс «Мистецтво комунікації,  перемовин та спілкування в інтернет.  Як монетизується комунікація»

 


БРЕНД ГУРУ

Авторський Курс «Мистецтво побудування особистого бренду. Мистецтво стати ГУРУ. Курс  як стати Експертом»


МОДУЛЬ “SPA-LOGIA”

СПАЛОГІЯ -2

Сучасний  он-лайн/  офф-лайн  простір для вибагливих клієнтів , що прагнуть до здорового відпочинку ,  Wellness-стилю життя, цікавляться останніми трендами SPA, Beauty, Resort тематики.

Всі найцікавіші методики та нові «фішки» для сучасного Wellness-стилю,  дивовижна географія та подорожі у чарівні SPA-центри, акції та подарунки від курортів, виробників та  постачальників найкращих косметичних засобів, приємні несподіванки, цікаві інтерв’ю майстрів професійної еліти SPA, Beauty & Wellness.  Масажні колажі та калейдоскопи, все про що мріє кожен сучасний мешканець міста або найвіддаленішого куточка України.

Професіоналам – особливі вигідні умови партнерства та взаємодії. Те, що Ви шукали вже давно.

Підписникам  – завжди цікаво, весело, корисно, захоплююче, несподівано-приємно . 

Партнерам  – вигідно і перспективно, легко і економно.


МОДУЛЬ

“КЛУБ ВЛАСНИКІВ ТА КЕРІВНИКІВ SPA, BEAUTY, WELLNESS & RESORT-ГАЛУЗІ”

СПА Клуб

«CLUB  Власників та керівників SPA, BEAUTY, WELLNESS & RESORT»  –   простір професійного спілкування, нетворкінг, рада керівників СПА , Велнес  та Resort –об’єктів України.  

Участь : за особистим запрошенням

Запрошені гості:  ВІП –учасники та спікери, лідери думок, партнери.


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.