Міжнародна SPA-Асамблея та Ukrainian SPA & Wellness Professional Award

VII МІЖНАРОДНА СПА-АСАМБЛЕЯ 2017

Оргкомітет  Global Event SPA в Україні та Союз Професіоналів SPA, курортів  та Wellness-об’єктів України запрошують взяти участь у VII Міжнародній SPA-Асамблеї-2 017   та   церемонії нагородження Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD-2107, які відбудуться  11 -13 липня 2017  в  HOTEL & SPA Taurus м.Львів пл.Князя Святослава,5.

СПА-Асамблея-2017 набула широкої популярності  вже й за межами України, саме тому в оргкомітет СПА-Асамблеї надійшла пропозиція щодо співпраці із європейською організацію , що створює ексклюзивні проекти в готельній та СПА галузі, співпрацює зі світовими експертами готельної та СПА індустрії, спікерами та експертами Global Wellness Summit та відомими у всьому світі викладачами та консультантами СПА.

Це означає, що в Україні буде відкрито представництво та філія всесвітньо відомої організації, що сприяє розвитку готельної СПА-галузі з перспективою навчання для персоналу всіх рівнів у СПА – готелях та центрах.

Щоб зекономити час та кошти наших учасників , Оргкомітет прийняв рішення про оптимізацію подій СПА –галузі України та організацію професійної зустрічі зі світовими експертами СПА в програмі СПА-Асамблеї-2017  що відбудеться 11-13 липня 2017р у м.Львів –  так ВСІ працівники СПА та Wellness галузі України матимуть можливість приєднатися до цієї найважливішої  галузевої події України , отримати інформацію та можливість особистого спілкування під час ділових зустрічей та доповідей.

Ділова частина СПА-Асамблеї-2017 залишається без змін. Учасники СПА-Форуму, що придбали квитки на тренінг 1 дня Форуму, отримають можливість безкоштовно пройти другу ступень тренінгу «Управління  салоном Beauty та SPA, мистецтво продажу косметичних послуг, комунікація з VIP-клієнтами», що відбудеться в Києві , в липні 2017р з врученням  дипломів Міжнародної СПА-Академії.

Всі учасники, що вже мають оплату реєстраційних внесків отримають бонус від Оргкомітету у вигляді 2-х місяців безкоштовного розміщення на порталі «СПА-логія».

VII Міжнародна SPA-Асамблея-2017 – Головна подія SPA & Wellness України. Багатогранний Міжнародний бізнес-майданчик, де одночасно відбувається декілька значущих події SPA & Wellness: міжнародна конференція – «SPA-Асамблея» – подія для інвесторів, власників, топ-керівників, менеджерів галузі SPA & Wellness, краси та оздоровлення, SPA-готелів і SPA-курортів.

Мета події: дати можливість учасникам в ході події отримати ексклюзивні матеріали та інформацію від міжнародних експертів SPA, а також членів Експертної ради Союзу і професіоналів SPA & Wellness найвищого рівня, для ефективного просування та розвитку бізнесу SPA & Wellness в Україні.

Участь у Міжнародній SPA-Асамблеї-2017 дозволяить власникам та керівникам отримати новітню інформацію про останні розробки та інновації в SPA, практично працювати в команді міжнародних експертів протягом трьох днів події, отримувати відповіді на заздалегідь складені питання щодо управління та маркетингу в SPA & Wellness- об’єктах, організації високого сервісу та продажу , а також обговорювати інші актуальні теми з провідними експертами України та колегами та експертами з-за кордону

Формат: міжнародна ділова конференція, інтерактивний тренінг-семінар з майстер-класами, дискусіями, бізнес-переговорами та раундами, культурно-розважальною програмою, вільним діловим спілкуванням, відпочинком.

Хронометраж  заходу:  3 дні

Періодичність – 1 раз на рік

Кількість учасників – не більше 100 учасників

Щороку SPA-Асамблея зростає і змінюється. У 2017 році ми  повністю реорганізували  концепт події.  Ділова частина буде представлена в повністю оновленому форматі. Організаційні заходи також набули змін та сформовані  таким чином, щоб повністю задовольнити  інтереси всіх груп учасників.  На Ваші прохання ми залишили улюблені традиції SPA-Асамблеї, такі як: діловий фуршет з розважальною програмою, бізнес-майстер-класи, доповіді та тренінги, а також оновили формат кава-раундів, ділових вечерь та засідань Експертної Ради СПА-менеджерів. Цього року учасники отримають можливість неформального спілкування в романтичній атмосфері весняного Львова в центральному готелі міста з мальовничою панорамою на історичну частину Львова, на гостей чекають безліч приємних несподіванок та нових бізнес-програм.


ЛОГО SPA AWARD-2017
Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD-2017

– перша і єдина в Україні незалежна професійна галузева Премія, якою нагороджуються номінанти та переможці за досягнення в галузі SРА & Wellness.  Премія має статус Всеукраїнської професійної галузевої події, що охоплює представників галузі SРА & Wellness у всіх регіонах України та представлена міжнародній галузевій спільноті. Нагорода Ukrainian SPA Award – це вище в країні визнання досягнень у даній галузі і в 2017 році буде вручена об’єктам SPA & Wellness України в номінації «Кращий сервіс SPA & Wellness».

УЧАСТЬ У СПА AWARD-2017НОМІНАЦІЇ UKRAINIAN SPA &  WELLNESS PROFESSIONAL AWARD-2017

«BEST DAY-SPA SALON/ CITY SPA-CENTER» / BEAUTY & SPA -SALON   –  (СПА-салон, СПА-центр, СПА-студія, DAY-SPA).    СПА-салон в місті, СПА при Фітнес-центрі, СПА-центр міського типу, студії СПА. Якщо Ваш об’єкт має всі переваги, які так цінують міські клієнти – ми чекаємо Вашу заявку на цю номінацію.

«BEST SPA in HOTEL»-  (СПА-салон / центр міського типу при готелі)
Експрес-процедури і програми швидкого відновлення, атмосфера СПА та високий сервіс 5* – якщо є все,  що очікують гості міського готелю від СПА – це Ваша номінація.

«BEST COUNTRY –SPA»(СПА-центр заміського типу, «СПА вихідного дня», СПА-салон / центр при базі відпочинку, санаторії, оздоровчому центрі, заміському курорті).
Чисте лісове повітря або морський клімат, мінеральні води або лікувальні грязі, високий сервіс для всієї родини і цікаві програми? Якщо Ваш об’єкт має всі якості заміського СПА – це Ваша номінація.

«BEST SPA-RESORT / RESORT & SPA» – (СПА-курорт, СПА у Wellness-курорті)
Оздоровчі процедури і програми, СПА-тури та ексклюзивні процедури, професійний персонал і високий сервіс – це обов’язкові умови для даної номінації. Якщо Ваш СПА-курорт володіє такими перевагами і навіть більше –  це Ваша номінація.

«BEST MEDICALSPA» / «BEST MINERAL SPA» – Оздоровчий курорт з медичними програмами (лікувальними природними факторами), СПА-пакетами  та  турами лікувального  і медичного туризму, оснащений сучасним обладнанням ,  пропонує своїм гостям унікальну систему лікування та оздоровлення. Такий курорт гідний цієї номінації і того, щоб про нього дізналася не тільки вся Україна, а й закордонні гості та партнери.

   ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У РЕЙТИНГУУМОВИ УЧАСТІ У РЕЙТИНГУ

 

І як завжди – урочиста церемонія нагородження учасників та лідерів SPA AWARD та урочиста гала-вечеря – все це ми приготували для наших шановних учасників, гостей і партнерів . Все це та багато іншого Ви побачите протягом  всієї події в самому романтичному місті України – славетному місті Львів


Реєстрація учасників SPA-Асамблеї -2017
та сплата реєстраційного внеску відкрита з 20.03.2017 до 05.07.2017 включно.

зареєструватись завантажити заявку

Вартість участі для гостей SPA-Асамблеї складає:

Квиток LUXURY – 14000грн.  До LUXURY-реєстрації запрошуються ВИКЛЮЧНО топ-менеджери та власники SPA & Wellness-об’єктів 5*

-Ділова  програма  заходу – 3 дні з розміщенням в luxury –секторі;
-Ексклюзивна дегустація СПА-меню від бренд-шефа Союзу (тільки для Luxury-сектору)
-Кава-перерви та  обіди – 3 дні в окремій VIP залі  з особливим меню
– Діловий фуршет «Вечір знайомств» – 1-й день заходу, з розміщення за ВІП -столиком та індивідуальним обслуговуванням;
-«Ділові знайомства та перемовини» – 2 день ;
– Закритий «Круглий стіл» – обмін досвідом та нарада  СПА-менеджерів та власників, з розміщення за VIP-столиками;
– Гала-вечеря  та  урочиста церемонія  нагородження «Ukrainian SPA & Wellness Professional Award-2017», розміщення за VIP-столиками та особливе меню;
– Реєстраційний пакет Luxury.
– Розважальна програма – спеціальна пропозиція від Оргкомітету
– Пам’ятні сувеніри СПА- Асамблеї -2017
– ПЛАТИНОВА картка Elite Event SPA
– Індивідуальна фотосесія із спікерами та окремий пам’ятний фотоальбом СПА-Асамблеї 2017
– 40% знижки на реєстрацію спеціалістів на Х Національний СПА форум-2017
– Річна підписка на галузевий професійний журнал SPA SPAce
– Сертифікат на безкоштовне розміщення на порталі СПА-логія терміном до жовтня-2017
– VIP-трансфер (аеропорт/ вокзал – готель та назад)

Квиток VIP – 5500 грн (кількість VIP-квитків обмежена)

VIP-реєстрація:  ділова  програма  заходу – 3 дні;  кава-перерви та  обіди – 3 дні;  діловий фуршет «Вечір знайомств» – 1-й день заходу;   «Ділові знайомства та перемовини» – 2 день ; Закритий «Круглий стіл» – обмін досвідом та нарада  СПА-менеджерів та власників -3 день;  Гала-вечеря  та  урочиста церемонія  нагородження «Ukrainian SPA & Wellness Professional Award-2017» – 3й день;  Розважальна програма у вільний час; Реєстраційний пакет VIP-стандарт.

Квиток Business – 4300грн.

Business-реєстрація: Ділова  програма  заходу – 3 дні; кава-перерви та  обіди – 3 дні; діловий фуршет «Вечір знайомств» – 1-й день;   «Ділові знайомства та перемовини» – 2 день;  Розважальна програма у вільний час; Реєстраційний пакет Business-стандарт.

*Участь у Гала-вечері  та  урочистої  церемонії  нагородження        – 2400грн                                                                       «Ukrainian SPA & Wellness Professional Award-2017»

*  – додаткова опція для гостей та учасників Рейтингу “Ukrianian SPA & Wellness Professional AWARD-2017”

Для учасників SPA-Асамблеї -2013-2016,  а також Учасників Всеукраїнських SPA-Самітів-2015-2016 та Карпатського СПА-Саміту-2016  – знижка на сплату реєстраційного внеску – 5%!

Акційні пропозиції:
  • За умови оформлення групової заявки від однієї організації на участь у SPA-Асамблеї-2017 (2-3 учасника) та сплати реєстраційного  внеску  до 20.06.2017 – знижка на реєстраційний внесок – 5%.
  • За умови оформлення групової заявки від однієї організації на участь у SPA-Асамблеї-2017 (4 учасника ) та сплати реєстраційного  внеску  до 20.06.2017 – знижка на реєстраційний внесок – 10% або один безкоштовний квиток Business –класу.
  • За умови оформлення групової заявки (незалежно від організації) на участь у SPA-Асамблеї-2017 (4 учасника) та сплати реєстраційного  внеску  до 20.06.2017 – додатково один безкоштовний квиток Business –класу.
 Знижки не сумуються!

 

ДЛЯ САЙТУ - Новини Асамблеї

ПРОГРАМА СПА-АСАМБЛЕЇ-2017СПІКЕРИ СПА-АСАМБЛЕЇ-2017


 

Слідуючи традиціям Оргкомітет  приготував для всіх учасників та гостей цікаву та насичену культурну програму, вечірнє дозвілля, цікаві зустрічі і яскраві враження, Вас чекають новинки SPA, корисні знайомства, насичена освітня програма та безліч яскравих вражень від весняного міста Львів!

Партнери

 Logo NTB 3logo CMYK Print

Conference_print_CMYK_300dpi AG 173x70image description


ТОПЛьвів конвеншн бюромагнiти_Lviv_Hotel_Taxi


1 логотип Гойра 6

18426037_1354302771352191_547644778_n


ВИНА СВІТУ


     ПАМУ                                                                                      blue-LOGO_EI(1)

120213_Logo_MS_P375

 


Medical design             LOGO_òYMOGEN-01логотип НОВА ПЕРСОНА

 

 

 


    1001434_379631125502274_1231887703_n

AURACHAKEINST high quality

 

 


Logo-meder_new-1Imprimer

 

 

 


ï«ú«G¿»_Institute_Hyalual

dermalogica_logo_X_version

 


 

 

 

 

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ ОРГКОМІТЕТУ СПА-АСАМБЛЕЇ-2017

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Організація та посада

Контактні дані та телефон

Ваше повідомлення

Додати файл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 АРХІВ ПОДІЙ

ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА СПА-АСАМБЛЕЯ-2009  

ukr-spa-wellness-profa09
UKRAINIAN SPA AWARD 2009
LOGO-ACCAMBLEI
SPA-АСАМБЛЕЯ 2010
2010_SPA_Bondarenko_L_019
UKRAINIAN SPA AWARD 2010
DSC_5520
UKRAINIAN SPA AWARD 2011

 

 

 

 

 

 


13315283_1101120496628602_8896886756786825130_n
VI Міжнародна СПА-Асамблея та UKRAINIAN SPA -AWARD-2016
546775_142833659200441_988469474_n
UKRAINIAN SPA AWARD 2012
960068_305566559593816_983460353_n
V Міжнародна SPA-Асамблея та UKRAINIAN SPA AWARD-2013

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.