Міжнародна SPA-Асамблея та Ukrainian SPA & Wellness Professional Award

ОСТАТОЧНИЙ МАКЕТ-2018

Оргкомітет  Global Event SPA в Україні та Союз Професіоналів SPA, курортів  та Wellness-об’єктів України запрошують взяти участь у VІII Міжнародній SPA-Асамблеї-2 018   та  Національному конкурсі  Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD-2108,   які відбудуться  1720 жовтня  2018  в  Medical & SPA Resort «Арден Палац» Хмельницька обл.  смт. Сатанів , вул.Курортна,40

У 2017році «Міжнародна СПА-Асамблея» увійшла у перелік найвідоміших у світі галузевих івентів СПА,  набула широкої популярності  вже й за межами України, саме тому  оргкомітет СПА-Асамблеї – 2018 вирішив створити концепт події у 2018р таким чином, щоб прийняти максимум учасників як з України, так і з-за кордону.

VІII Міжнародна SPA-Асамблея-2018 – з 2009 року є Головною подією та бізнес-майданчиком SPA & Wellness галузі України.  Багатоцільова подія міжнародного значення, де водночас  відбувається декілька значущих події SPA & Wellness галузі:

ексклюзивна міжнародна ділова  конференція  для інвесторів, власників, топ-керівників, менеджерів галузі SPA & Wellness;

«Міжнародний Амбассадор SPA & Wellness» –   програма розвитку співробітництва між SPA & Wellness-галуззю України та  закордонними експертами  і об’єктами SPA & Wellness;

PERSONA SPA – проект, започаткований  галузевим  журналом SPA SPAce у 2017р  що висвітлює діяльність та успішні проекти національних та закордонних експертів SPA-галузі;

–  Національний конкурс  Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD-2108 серед естетистів SPA & Wellness;

Кулінарна SPA-Академія

Міжнародний Гала –Вечір SPA & Wellness-лідерів

Перемовини та ділові круглі столи

прикладні майстер-класи

«SPA-галерея та представники Союзу постачальників СПА»  

Церемонія нагородження переможців конкурсу   Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD-2108

– культурно-розважальна програма

та багато приємних несподіванок, подарунків та корисних проектів для всіх учасників події.

Мета події: дати можливість учасникам в ході події отримати  не тільки ексклюзивні матеріали та інформацію від міжнародних експертів SPA, а також членів Експертної ради Союзу і професіоналів SPA & Wellness найвищого рівня, для ефективного просування та розвитку бізнесу SPA & Wellness в Україні, а також взяти участь у корисних цікавих проектах галузі, отримати  можливість перемовин з потенційними партнерами, здійснити корисні ділові контакти, обмінятись інформацією та баченням, отримати актуальні корисні документи та решту інструментів ефективної роботи.

Формат: міжнародний ділова подія з багатоцільовим призначенням

Хронометраж  заходу:  4 дні

Періодичність – 1 раз на рік

Кількість учасників – 50 квитків для Українських учасників, 150 для закордонних учасників

Програма «Міжнародний Амбасадор SPA & Wellness»*:

програма розвитку співробітництва між SPA & Wellness-галуззю України та  закордонними експертами  і об’єктами SPA & Wellness;

До участі в програмі запрошуються СПА-об’єкти будь –якої класифікації, що мають:

 • Свій SPA та/або Wellness-центр, площею не менш ніж 1000м2;
 • Власні інноваційні методики та технології SPA, а також передові технології та досвід управління та маркетингу SPA;
 • Готовність презентувати 1-3 власних етно , або регіональні SPA/ Wellness технології , та/ або доповідь з успішного досвіду управління SPA.

 

Учасники програми «Міжнародний Амбасадор SPA & Wellness» отримують:

 • Знижку на розміщення в готелі де відбудеться VIII Міжнародна СПА-Асамблея-2018;
 • Участь в каталозі «СПА-путівник: моя пригода СПА»
 • Можливість презентувати свій СПА та готель або курорт та власні технології та досягнення у сфері SPA & Wellness;
 • Участь у всіх програмах VIII Міжнародної СПА-Асамблеї-2018;
 • Участь у спеціалізованому модулі «Як працювати та заробляти з туристами з України»
 • Ділові перемовини з учасниками VIII Міжнародної СПА-Асамблеї-2018;

*Умови  участі в програмі – дивіться  у пункті «участь у СПА-Асамблеї»


 

Logo_SPA_Award

Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD-2018

З 2009року перша і єдина в Україні незалежна професійна галузева Премія, якою нагороджуються номінанти та переможці за досягнення в галузі SРА & Wellness.  Премія має статус Всеукраїнської професійної галузевої події, що охоплює представників галузі SРА & Wellness у всіх регіонах України та представлена міжнародній галузевій спільноті. Нагорода Ukrainian SPA Award – це вище в країні визнання досягнень у даній галузі і в 2018 році буде вручена переможцям конкурсу естетистів SPA & Wellnessоб’єктам SPA & Wellness України в номінаціях ABSOLUT  SPA.

НОМІНАЦІЇ UKRAINIAN SPA &  WELLNESS PROFESSIONAL AWARD-2018

«КРАЩИЙ МАРКЕТИНГ SPA& WELLNESS»   Якщо Ваш об’єкт має всі переваги, які так цінують міські клієнти – ми чекаємо Вашу заявку на цю номінацію.

«КРАЩИЙ HR SPA& WELLNESS»

«КРАЩЕ ТЕХНІЧНІЕ ОСНАЩЕННЯ ТА СЕРВІС В SPA& WELLNESS»

«КРАЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР SPA& WELLNESS»

«КРАЩА РЕКЛАМА ТА PR в SPA& WELLNESS»

«КРАЩИЙ SPA& WELLNESS БРЕНД»

«КРАЩИЙ РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЙ ТА ІННОВАЦІЙ SPA& WELLNESS »

«КРАЩИЙ ІВЕНТ-СЕРВІС в SPA& WELLNESS»

  


ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ  ЕСТЕТИСТІВ  в UKRAINIAN SPA &  WELLNESS PROFESSIONAL AWARD-2018
   Отримають нагороди в наступних номінаціях:

   «АБСОЛЮТНИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ UKRAINIAN SPA &  WELLNESS  

  «PROFESSIONAL SPA AWARD-201

  «КРАЩА АВТОРСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ SPA& WELLNESS»

   «КРАЩИЙ СТИЛЬ ТА БЕЗДОГАННІСТЬ У ДЕТАЛЯХ SPA& WELLNESS»   

   «ВІДКРИТТЯ РОКУ SPA& WELLNESS ГАЛУЗІ»

   «ПРИЗЕР ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ »

   «ПРИЗЕР ВІД ЖУРНАЛУ SPA SPAce»

Урочиста церемонія нагородження учасників та лідерів SPA AWARD у 2018року відбудеться 20 жовтня 2018. Реєстрація на церемонію відкрита заздалегідь та обмежує кількість учасників до 100 осіб.  Все це та багато іншого Ви побачите протягом  всієї події у найбільшому курортному комплексу України, що побудований на цілющих мінеральних джерелах, поблизу заповідника Подільскі Товтри,  у чарівному місці Сатанів, що славиться своїм чистим повітрям та неймовірними краєвидами – Medical SPA Resort «Арден Палац»


Реєстрація учасників SPA-Асамблеї -2018

сплата реєстраційного внеску відкрита з 01.02.2018 до 30.09.2018 включно.

Вартість участі для гостей SPA-Асамблеї складає:

Квиток LUXURY – 19000грн. (еквівалент  680$ за курсом на день сплати) До LUXURY-реєстрації запрошуються ВИКЛЮЧНО топ-менеджери та власники SPA & Wellness-об’єктів 5*

-Ділова  програма  заходу – 4 дні з розміщенням в luxury –секторі;
-Участь у Кулінарній СПА-Академії представника учасника  (тільки для Luxury-сектору)
-Кава-перерви та  обіди – 4 дні в окремій VIP залі  з окремим меню
– Міжнародний Гала –Вечір SPA & Wellness-лідерів – 2-й день заходу, з розміщенням за ВІП -столиком та індивідуальним обслуговуванням;
-«Ділові знайомства та перемовини»;
– Закритий «Круглий стіл» – обмін досвідом та нарада  СПА-менеджерів та власників, з розміщення за VIP-столиками;
– Урочиста церемонія  нагородження «Ukrainian SPA & Wellness Professional Award-2018», розміщення за VIP-столиками та особливе меню;
– Реєстраційний пакет Luxury.
– Розважальна програма – спеціальна пропозиція від Оргкомітету
– Пам’ятні сувеніри СПА- Асамблеї -2018
– Участь у майстер-класах та перемовинах програми «Міжнародний Амбассадор SPA & Wellness»
– Індивідуальна фотосесія із спікерами та окремий пам’ятний фотоальбом СПА-Асамблеї 2018
– Участь у проекті PERSONA SPA  –  трансфер ( вокзал м.Хмельницький – готель та назад)


Квиток VIP 10 000 грн (кількість VIP-квитків для учасників з України – 30), (еквівалент 358$ за курсом на день сплати).

VIP-реєстрація:  ділова  програма  заходу – 4 дні;  кава-перерви та  обіди – 4 дні;  Міжнародний Гала –Вечір SPA & Wellness-лідерів;   «Ділові знайомства та перемовини»  ; Закритий «Круглий стіл» – обмін досвідом та нарада  СПА-менеджерів та власників ;  Урочиста церемонія  нагородження «Ukrainian SPA & Wellness Professional Award-2018» ;  Розважальна програма у вільний час;  Реєстраційний пакет VIP-стандарт.


Квиток Business – 7850грн. (еквівалент 280$ за курсом на день сплати).

Business-реєстрація: Ділова  програма  заходу – 4 дні; кава-перерви та  обіди – 4 дні; Міжнародний Гала –Вечір SPA & Wellness-лідерів;   «Ділові знайомства та перемовини»;  Розважальна програма у вільний час; Реєстраційний пакет Business-стандарт.


*Участь в  урочистій   церемонії  нагородження  «Ukrainian SPA & Wellness Professional Award-2018» для учасників, що не беруть участь у Міжнародній СПА-Асамблеї-2018 –  4200грн.

Для учасників SPA-Асамблеї -2016-2017,  а також Учасників Всеукраїнських SPA-Самітів-2016-2017  – знижка на сплату реєстраційного внеску – 5%!

 

Акційні пропозиції:
 • За умови оформлення групової заявки від однієї організації на участь у SPA-Асамблеї-2018 (2-3 учасника) та сплати реєстраційного  внеску  до 20.05.2018 – знижка на реєстраційний внесок  +  5%.
 • За умови оформлення групової заявки від однієї організації на участь у SPA-Асамблеї-2018 (4 учасника ) та сплати реєстраційного  внеску  до 20.05.2018 – знижка на реєстраційний внесок  + 10% або один безкоштовний квиток Business –класу.
 • За умови оформлення групової заявки (незалежно від організації) на участь у SPA-Асамблеї-2018 (4 учасника) та одночасної сплати  реєстраційного  внеску  до 20.05.2018 – додатково один безкоштовний квиток Business –класу.
 • Всі учасники , що оформили попередню реєстрацію отримають додаткові бонуси та привілеї від Оргкомітету та партнерів події.
 Цього року знижки сумуються!

Щороку SPA-Асамблея зростає і змінюється. У 2018 році ми  запрошуємо учасників до «Країни SPA , де панують 4 стихії» . Всі учасники не просто отримають можливість зануритись у незвичайну атмосферу заходу, а також візьмуть участь у події , яка дає можливість використовувати свій концепт у роботі Ваших СПА-центрів.   Цього року сама подія дарує можливість заробляти та отримати новий проект від експертів Союзу професіоналів СПА, курортів та Велнес-об’єктів України та Оргкомітету Global Event SPA.

Всі деталі отримають учасники на круглому столі –  щорічної нараді СПА-менеджерів галузі.

Контакти Оргкомітету Global Event SPA в Україні:

+38 044 209 27 19; +38 097 351 4221; E-mail: org@soyuz-spa.com;  sparesort-soyuz@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 АРХІВ ПОДІЙ

ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА СПА-АСАМБЛЕЯ-2009  

ukr-spa-wellness-profa09
UKRAINIAN SPA AWARD 2009
LOGO-ACCAMBLEI
SPA-АСАМБЛЕЯ 2010
2010_SPA_Bondarenko_L_019
UKRAINIAN SPA AWARD 2010
DSC_5520
UKRAINIAN SPA AWARD 2011

 

 

 

 

 

 


13315283_1101120496628602_8896886756786825130_n
VI Міжнародна СПА-Асамблея та UKRAINIAN SPA -AWARD-2016
546775_142833659200441_988469474_n
UKRAINIAN SPA AWARD 2012
960068_305566559593816_983460353_n
V Міжнародна SPA-Асамблея та UKRAINIAN SPA AWARD-2013
18718574_1771998923112706_514570470_n
VII Міжнародна СПА-Асамблея 2017

 

 

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.